Question Pomôže vám metamfetamín?

MisterAnonymous

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
89
Reaction score
38
Points
18
Môže mi pomôcť niekto, kto má trochu viac skúseností a možno aj nejaké dobroty?
Rád používam amfetamín, ale chcel by som vyskúšať a fajčiť metamfetamín som zvedavý na silu!
Ale v médiách sa stále hovorí o "super" pervitíne pochádzajúcom z Mexika, pretože sa vyrába z P2P je to pravda, že pervitín, ktorý sa vyrába z P2P, je oveľa oveľa silnejší ako pervitín vyrobený z efedríniumchloridu?
A tiež povedali, že všetky vzorky, ktoré sa testujú, majú čistotu vysoko nad 90 %? Je to pravda, alebo ide o ďalšiu kampaň proti drogám? A potom posledná otázka je tu niekto, kto má nejaký naozaj silný +90% metamfetamín na predaj, ktorý posiela do Európy, rád by som zistil pocit sám... 🫣😅
Vopred ďakujem.
Zdravím,

MisterAnonymous.
 

yourMomSaysHi

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
May 27, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Metamfetamín, ktorý máte v Európe, sa aj tak vyrába v Mexiku alebo dováža z Mexika.
kto kedy povedal, že "super" pervitín by mohol mať spomienku na mexické "superlaby", ktoré mi napadnú, keď si spomeniem na novinárov a senzácie. kde ste počuli o tejto féze? Nie je to tam, kde sa končí super. To, koľkokrát sa musí produkt z p2p syntézy enantioseparovať, čistiť a rekryštalizovať, je super frustrujúce a super časovo náročné, aby sa z racemátu dostal produkt rovnako silný v porovnaní s jednoduchou redukciou efedrínu: S(+)MA.

Je veľmi pravdepodobné, že vo výrobku budete mať aj tak dve až tri najvýznamnejšie rezné látky. Videl som výsledky viac ako 10 predajcov DNM z roku 2022, z ktorých všetci tvrdili, že poskytujú 99+ percentný, laboratórne testovaný, neriedený d-MA, priamo z laboratória. Jeden z nich bol skutočne 96 % čistý, všetci ostatní mali iba okolo 50-70 %. Bohužiaľ, v závislosti od metódy analýzy sa niektoré v zle zvolených analytických prístrojoch ani neprejavia.

Môj názor zo známosti s ľuďmi, ktorí ho používajú oboma spôsobmi podávania už desaťročia:

Držte sa ďalej od pokusov o fajčenie MA, ak ste spokojný užívateľ A. Ľahko prejdete 5 g za deň, keď 20 mg perorálne by vás dostalo cez rovnaký časový úsek. Ľudia, ktorí ho fajčia, s tým neprestanú. Pretože túžia po aktivite, ktorú MA dokáže rozvinúť, keď sa užíva orálne. Jej tam jednoducho nie je, čo pozitívne potvrdia (a dajú si ďalší hit z fajky). Pokračujú ďalej. Podobne ako pri cracku. Nepoznám veľa ľudí, ktorí by to šňupali tbh. Možno o tom niekto niečo povie.
 
View previous replies…

MisterAnonymous

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
89
Reaction score
38
Points
18
Vďaka za tip, ale som dosť tvrdohlavý na to, aby som to raz vyfajčil a hotovo, rovnako ako som raz vyfajčil crack a raz si šľahol čistý heroín číslo 4. Je veľmi nepravdepodobné, že by som sa stal otrokom, je to jednoducho to, čo som ako človek, som len zvedavý na potenciu a keď som padol, mám, po čo som prišiel, a už sa nevrátim....
 

MisterAnonymous

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
89
Reaction score
38
Points
18
A myslím, že pýcha má veľa spoločného s tým jeden zo smrteľných hriechov číslo 1 s guľkou, ak si správne pamätám Bibliu 🙄😅
 

Tovenaar

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 29, 2023
Messages
62
Reaction score
32
Points
18
Metamfetamín v európe vyrábajú mexičania? To bolo pred 3/4 rokmi, vyrábali ho mexičania metódou al/hg v súčasnosti v holandsku veľkí výrobcovia používajú pt/h2 (katalytická hydrogenácia) na výrobu voľnej bázy, oddelenej s vínnou. A predávajú d-meth. (Niektorí ľudia robia proces racemizácie L-metánu a potom ho opäť separujú)

A môžem vám povedať, že Mexičania odviedli lepšiu prácu s al/hg!

Počuli veľa sťažností na metódu pt/h2. A veľa ľudí môže povedať, že je to ten istý produkt. Ale používatelia cítia rozdiel.

Nikdy som ju sám nepoužil... to je to, čo som počul od ľudí, ktorí ju predávajú...
 

Hypnou

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Aug 1, 2024
Messages
15
Reaction score
3
Points
3
Bro smoking je to pre ľudí, čo nemajú čo robiť alebo čo robia s časom alebo žijú život bez koníčkov, myslia si, že ako len vodná fajka je to fajn, šnupnite si to pre človeka, ktorý nechce sedieť na zadku doma za oknami a... Dúfam, že tak viete, čo myslím 🤘
 

MisterAnonymous

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
89
Reaction score
38
Points
18
Áno, to je pravda, len som imúnny voči amfetamínu a chcem vyskúšať pervitín, ak by mi vrátil starý pocit, nezáleží na tom, či ho fajčím alebo šňupem, ale ak poviete, že si idem dať lajnu, dám na váš tip a budem sa ním riadiť 🙏
 

Hypnou

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Aug 1, 2024
Messages
15
Reaction score
3
Points
3
Áno, ja viem, ale potrebujem alebo ako neviem... bez tohto momentu, keď si to vezmeš a pár minút plačeš, to nie je to kúzlo, čo chcem 🙄
 
Top