Question Člen/rezident

Tiberius

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Jul 31, 2023
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Chcem vedieť, ako sa stať rezidentom/členom. Spomínam si, že som pred časom čítal, že je potrebné byť 30 dní aktívnym členom (?), ale chcem sa uistiť, že som to pochopil správne, pretože nemôžem znovu nájsť vlákno, v ktorom som to videl. Netuším, aký je proces byť rezidentom, takže ak niekto vie, ako to funguje, dajte mi vedieť. Vďaka za pomoc :)
 

crackson

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 21, 2023
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
" Odteraz sa všetky statusy budú vydávať automaticky a je potrebné si ich zaslúžiť.
V predvolenom nastavení sa všetkým čerstvo zaregistrovaným používateľom pridelí status "Nový člen".
Ak u nás používatelia zostanú dlhšie ako 30 dní a počas tejto doby prejavia na fóre malú aktivitu, ich status sa zmení na "Člen".
Ďalej, ak "člen" pokračuje v používaní fóra a počas nasledujúcich 30 dní vykazuje väčšiu aktivitu, potom tento používateľ získa status "Rezident". "

 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,405
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Je veľmi pravdepodobné, že to zvládnete za 2 mesiace, alebo to nezvládnete. Na základe jazyka témy to vyzerá, že algoritmus kontroluje počet vašich príspevkov po 30 a 60 dňoch a ak ich máte dosť, dostanete aktualizáciu stavu, a ak nie....idk, možno to tabeluje každý mesiac, kým ich nezverejníte dosť, alebo sa s vami možno prestane srať úplne
 
Top