Question Melteloidine

Zoashin

Don't buy from me
New Member
Joined
May 17, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Zaujímalo by ma, či má niekto nejaké nápady na syntézu z Erythroxylum australe, keďže alkaloid má byť podobný kokaínu, ako sa opisuje v tomto článku.

Vďaka

 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,647
Solutions
2
Reaction score
1,742
Points
113
Deals
666
Ak chcete vyrobiť niečo, čo môže konkurovať kokaínu, vyrobte mefedron. raz sme poslali malú dávku kvalitného mefedronu našim mexickým priateľom, stále si nás tam pamätajú a sú vítaní.
 

Zoashin

Don't buy from me
New Member
Joined
May 17, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
V skutočnosti sa nesnaží konkurovať kokaínu, ale namiesto toho hľadá stimulant, ktorý sa dá syntetizovať z rastlín alebo chemikálií dostupných v Austrálii, kde je väčšina chemikálií potrebných na výrobu vecí, ako je pervitín alebo mefedron, silne obmedzená a nedostupná verejnosti, na rozdiel od Erythroxylum austral , ktorý je legálne vlastniť/pestovať vo všetkých štátoch okrem Nového Južného Walesu



 
View previous replies…

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,647
Solutions
2
Reaction score
1,742
Points
113
Deals
666
Som si istý, že v Austrálii sme schopní dodať všetko potrebné na syntézu mefedrónu alebo a-pvp. Ak máte záujem, obráťte sa na @HIGGS BOSSON, môže pomôcť zabezpečiť dodávky
 

Zoashin

Don't buy from me
New Member
Joined
May 17, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Ste vy alebo ct @HIGGS BOSSON schopní dodávať od ľudí z Austrálie, pretože naša hraničná kontrola vecí prichádzajúcich do Austrálie od medzinárodných odosielateľov je neuveriteľne prísna a s najväčšou pravdepodobnosťou by boli zabavené
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,647
Solutions
2
Reaction score
1,742
Points
113
Deals
666
Myslím, že túto úlohu zvládneme.
 

prockey1

Don't buy from me
Member
Joined
May 23, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Preto sa čudujem všetkým tým predajcom na bb, ktorí sa chvália 100 % úspešnosťou pri preklade chemických prekurzorov do Austrálie zo zahraničia. Je to podvod?
 

weeds

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
9
Reaction score
4
Points
3
Nebolo by zlé, keby som sa presťahoval do Austrálie a predával mefdron.
Je 4-metylpropiofenón, prekurzor mefdrónu, v Austrálii legálny?
 

Zoashin

Don't buy from me
New Member
Joined
May 17, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Na predaji mefdrónu v Austrálii by ste zarobili dosť peňazí, ale žiaľ, 4-metylpropiofenón je v Austrálii nelegálny, rovnako ako sú nelegálne akékoľvek chemikálie potrebné na výrobu 4-metylpropiofenónu.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,405
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
to, čo som čítal, hovorilo o tropánových alkaloidoch podobných sopolamínu, hyoskamínu a atropínu. SAR chemickej látky naznačuje, že sa chystáte otráviť. Užite si delérium!
 

Zoashin

Don't buy from me
New Member
Joined
May 17, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Mohli by ste to prosím vysvetliť trochu bližšie
 
Top