Question Meranie pre kapsuly

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Zdravím kompetentných ľudí.

Chcem investovať do malého stroja na plnenie kapsúl, ale nie som si istý, ako postupovať pri určovaní veľkosti, aké kapsuly potrebujem.

V súčasnosti beriem kryštály MDMA, rozdrvím ich na jemný prášok a odvážim 200 mg a naplním kapsulu veľkosti 2.
Robím to ručne.
Výroba pre mňa predstavuje malý objem, vždy potrebujem vyrobiť len 1 alebo 2 stovky naraz.

Moja otázka teda znie: Ako určím, akú veľkosť kapsuly mám použiť, ak chcem rovnomerné rozloženie MDMA vo všetkých kapsulách?
Čítal som tento príspevok /threads/capsulation.387/ a je tam veľa dobrých informácií, ale hádam potrebujem vedieť hustotu práškovej kapsuly podľa:
ZBh0wa5CIG


Ak teda niekto vie, aká je tap hustota čistého MDMA (no šampanské na 84%, myslím), tak mi prosím dajte vedieť, aby som si mohol kúpiť správnu veľkosť kapsúl adn lis na kapsule, pretože kapsule veľkosti 2 nie sú naplnené, takže moje dávkovanie bude nadmerné a nerovnomerné...
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,692
Solutions
3
Reaction score
2,816
Points
113
Deals
1
Dobrý deň, myslím si, že je pomerne ťažké nájsť takéto informácie. Máte na mysli objemovú hustotu? Myslím, že je to celkom jednoduché a lepšie, ak si ju zmeriate sami.
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
V podstate chcem len vedieť, akú veľkosť kapsuly musím použiť, aby som do nej spoľahlivo dostal 200 mg MDMA bez toho, aby som musel každú dávku individuálne merať.

Ak sa zmeriam, musím vypočítať objem stlačeného 200mg jemného prášku MDMA a potom sa to pokúsiť zosúladiť s veľkosťou kapsuly?

Teda už viem, že veľkosť 2 je príliš veľká, ale mám prejsť na veľkosť 3 alebo 4, aby som dosiahol 200mg sladký bod?
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
156
Points
43
Pravdepodobne existuje príliš veľa premenných na to, aby ste mohli poskytnúť univerzálnu odpoveď bez určitej štandardizácie. Množstvo skutočného MDMA sa bude líšiť v celej tej istej dávke pri rovnakom objeme vzorky 200 mg odobratej hneď po sebe, pokiaľ ju guľôčkovým mletím nerozomeliete na jemný rovnomerne rozložený prášok. Pohybujete sa na hranici medzi tým, čo je zrejme dosť dôležité, aby ste vôbec uvažovali o hustote prášku na kohútiku, a tým, čo nie je dosť dôležité na to, aby ste z neho zmyli safrol a guľôčkovým mlynom ho zmiešali so správnym množstvom neaktívneho plniva, ktoré je 200 mg v akejkoľvek kapsule, do ktorej sa zmestí 200 mg alebo viac.
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Radšej to s ničím nemiešajte. Malé ručne vyrábané dávky jemne mletých (tĺčikom a moždírom) kryštálov šampanského, pekný biely nadýchaný prášok.

Vysvetlite, prosím, "nie je dosť dôležité zmyť z neho safrol a guľôčkový mlyn a zmiešať ho so správnym množstvom neaktívneho plniva"
 
View previous replies…

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
156
Points
43
Je nečistý a má farbu šampanského, čo zvyčajne znamená, že je v ňom nezreagovaný safrol, tak prečo ho neumývate?

S vaším vyčisteným MDMA by ste ho mohli guľôčkovým mlynom (rock tumbler s guličkami alebo BB) rozomlieť na neaktívne plnivo. Vypočítate si, koľko plniva tam máte dať, aby úplne naplnená kapsula akejkoľvek cieľovej veľkosti obsahovala 200 mg alebo extrémne blízke množstvo.

Zaujíma ma, prečo tak veľmi záleží na tom, že je to 200 mg a nie "približne 200 mg", je 190 alebo 210 taký veľký rozdiel? 200mg je ľubovoľne zvolené číslo len preto, že je okrúhle. Príliš si komplikujete situáciu, aby ste ju mierne zlepšili, keď na podstatné zlepšenie je potrebné menej úsilia a premýšľania.
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Aha, ďakujem.
Nechcem ho umývať, pretože je dostatočne kvalitný a nechcem sa s ním zahrávať a zvyšovať si náklady.
Čo sa týka 200 mg, áno, je to ľubovoľné číslo a chcem ho dostať len tam/tam, pretože je to pre niekoho dobre veľká dávka.
Myslím, že máte pravdu a príliš to komplikujem, najmä vzhľadom na to, že to nie je na ďalší predaj, čisto pre priateľov.
Mám analytickú myseľ a rád skúmam, ako robiť veci správne. Keby som mal laboratórium, určite by som to skúsil vyprať... Myslel som si, že 84% je asi tak čisté, ako sa dá MDMA dostať (aspoň preto mi to povedali ľudia z GammaGoblin...)
 
Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
303
Points
63
Áno, komplikujete to. Roztrieštite si MDMA. Ak používate ďalšie plnidlá, rozdrvte a zmiešajte všetko dohromady. Najlacnejšie prípravky kupujte v drogérii v kapsuliach. Odstráňte z kapsúl všetko navyše a skúste si do nich dať MDMA. Takto určíte veľkosť kapsúl. potom si objednajte prázdne kapsuly podľa parametrov, ktoré ste si zvolili.
 
Top