MDPV najlepšie ROA

NinjaFlakkaZombie

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 11, 2023
Messages
22
Reaction score
43
Points
13
Hej,

Nedávno som si zaobstaral nejaký MDPV. Po tom, čo som sa práve zoznámil s 2ith pyros, keď bola alfa pvp na vrchole. Jeho popularita som zvedavý ako najlepšia cesta. Kedysi som miloval high ak IV a pvp tak som zvedavý.. je to vape dobre.alebo by som to mal úplne vynechať a ísť rovno na ihlu?
 

Aaron

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 22, 2023
Messages
13
Reaction score
12
Points
3
Toto je naozaj jednoduchá otázka.
Existuje iba JEDEN
Existuje len jeden ROA pre všetky pyrotechniky: Vaping.
Všetko ostatné je zbytočné.
 
  • Like
Reactions: vis

NinjaFlakkaZombie

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 11, 2023
Messages
22
Reaction score
43
Points
13
naozaj? pv sa zdá byť v prášku. ale áno, bol som 100 percent sj tebou, kým sa hovno pokazilo a ja som sa rozhodol vyskúšať ihlu WOW
 
View previous replies…

Aaron

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 22, 2023
Messages
13
Reaction score
12
Points
3
V čom presne spočíva problém s práškom a vapovaním?
Ak poznáte techniku (posúvanie skla), môžete veľmi dobre vapovať.

Ihla je nebezpečnejšia, vytvára väčšie škody a pre pyros neprináša žiadny väčší nával atď.
 
View previous replies…

NinjaFlakkaZombie

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 11, 2023
Messages
22
Reaction score
43
Points
13
Myslíte si, že? iv'ed alfa pvp a hoci mám túto roa rád, môžete cítiť, ako vám páli viens a im isté, že je oveľa toxickejšia. Ale súhlasím s tým, že vaping je oveľa viac nutkavý. Aspoň môžem odložiť ihlu na 4 až 6 hodín medzi. Nešiel by som tak ďaleko, aby som povedal, že je to bezpečná roa... povedzme si na rovinu, že neexistuje spôsob, ako konzumovať toto svinstvo bezpečným spôsobom... je to o znižovaní škôd
 
  • Like
Reactions: vis

NotAsImmortalAsBelieved

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 3, 2023
Messages
7
Reaction score
2
Points
3
Máte úplnú pravdu, neexistuje spôsob, ako používať pyros bezpečným spôsobom, aj ja som za znižovanie škôd.
To, na čo som sa snažil poukázať, je, že vapovanie/fajčenie je škodlivejšie nielen preto, že je to kompulzívne - vyjebe to ur pľúca, zuby a hlavu atď. viac ako šluk každých 4-6 hodín, ale aj preto, že vapovanie si vyžaduje zručnosť, pretože ak sa pvp alebo pihp atď. spáli alebo dokonca prehreje, môže sa to veľmi rýchlo strašne pokaziť.
Videl som kopu mladých "fajnšmekrov" v totálnej psychóze len preto, že si mysleli, že to vedia lepšie, obviňujem ich z nedostatočne vyvinutého pudu sebazáchovy..
Nie každý má takého "mentora" ako ja, ktorý by im povedal, aby sa zbavili prúdových zapaľovačov/horákov, inak ich pyro kariéra nebude trvať dlho...

I have always wondered how it feels to IV a-pvp… i IVed meth back in the day, loooooooooong time ago, and it since then i have not experienced anything that i could compared it with. Možno teraz, keď píšem tento príspevok, by som mohol zozbierať nejaké zážitky, ktoré by sa mohli podobať na rush, keby sa dali dokopy.

Btw páčilo sa mi šnupanie drobných kúskov pvp medzi fajkami, pretože to vytváralo časové medzery medzi fajkami, preto sa dosiahol slušný rush z vapovania:)
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
127
Reaction score
71
Points
28
3 sa dá absolútne zodpovedne používať v skutočnosti to tak trochu aj núti kvôli nulovej návratnosti, aby sa vytvorilo viac dopamínu a potom sa zablokovalo spätné vychytávanie, trvá nejaký čas nedostatok informácií o tejto zlúčenine je jediná vec, ktorá je s ňou zlá, a kto by mohol povedať, že zlúčeninu nie je možné používať zodpovedne, volá sa to teraz, povedzte si to, ak nepočúvate, potom ste to možno vy, kto má problém
 

NinjaFlakkaZombie

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 11, 2023
Messages
22
Reaction score
43
Points
13
Nechcem to predávať ako dobrý nápad a áno, je to neuveriteľne deštruktívne a naozaj to neodporúčam, ale čo sa týka vašej poznámky o zhone. (Moja skúsenosť je s a-pvp a niekoľkými ďalšími pyros) podobne ako kokaín je rush nielen intenzívnejší, ale takmer sa transformuje na iný intenzívnejší high. Je to veľmi deštruktívne tho
 
  • Like
Reactions: vis

NinjaFlakkaZombie

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 11, 2023
Messages
22
Reaction score
43
Points
13
Chcem tiež zdôrazniť, že ľudia, ktorých som heroínom z nejakého dôvodu, to nie sú nútené drogy. Kokaín a pyro vás premenia na punčový vankúš za menej ako deň kvôli tomu pocitu, že nikdy nie ste spokojní. Som skôr zvedavý na ľudí, ktorí už vyskúšali túto cestu a vaping alebo či je mdpv všeobecne ťažšie vspe alebo má iný roa ako klasické pyros ako a-pvp. Je to drahé a nechcem plytvať
 
  • Like
Reactions: vis

petemall

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 8, 2023
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Ahoj! Mohli by ste prosím dm o, kde by som mohol nájsť aj nejaké?
 

petemall

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 8, 2023
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Odpoveďou je intramuskulárna injekcia. Áno, chlapci, verte alebo nie, toto je najlepší ROA pre pyrotechnikov. Najlepšie účinky a takmer neexistujúce vedľajšie účinky
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
127
Reaction score
71
Points
28
Rovnako ako ja mxe ahhhh statický a ten takmer oh kurva, ktorý nikdy nepríde

Iv 20mg mdpv je druhá najviac euforizujúca zlúčenina všetkých čias imo len si dávajte pozor na dávku vyššie dávky nie sú zábavné bezpečné nemajú ani vplyv na trvanie im blábolím ale úplne zničia chuť na rýchlosť

Dva centy
 

ElFakkquito631

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 3, 2024
Messages
11
Reaction score
10
Points
3
Väčšina pirohov je skvelá v šťave na vapovanie s nulovým obsahom niklu a v dobrom modovom tanku. Je to jednoduché a efektívne. Ušetrí veľa produktu a ešte vás aj nažhaví
Metové fajky sú dobré, ale radšej používam divine tribe v4 určený na vosk, ale je super, pretože môžete použiť hydro whip a pripojiť ho k suchému bongu. Robím to tak, aby som si mohol pripraviť monster hity. Mám pocit, že voda pohlcuje pyro, takže ju nepoužívam.
Boofing je blízky i.v.
I.v. je kráľ. Ak máš čistý synťák ako ten v Španielsku od s.i. pred rokmi, ktorý ti nejebal žily, ale ostatné synťáky by mi poriadne nasrali. A-pihp a aphp mi vypálili žily. Už nebudem i.v. Ale ten rush je oveľa lepší ako najlepší koks, je to úžasné a ak sa apvp niekedy vráti alebo prídem na to, ako ho vyrobiť, pôjdem na najdlhší binge ever lol a kúpim si toľko, koľko si budem môcť dovoliť
 

biotechwix

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 1, 2023
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Kedysi som robil veľa peve, najmä keď bol právnik, a môžem potvrdiť, že freebasing je na peve najlepší.
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
127
Reaction score
71
Points
28
40 mg Iv 20 mg mxe dopamine tsunami
 
Top