hľadáte jednoduchý recept na lacný stimulant cristal

krka2y2

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 10, 2024
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Dobrý deň!
Som tu nový a mám otázku.
Ako vyrobiť amfetamín metamfetamín mefedrón klefedrón (idk niečo jednoduché na varenie, čo je lacný stimulant podávaný v kryštalickej forme) v kuchyni bez laboratórneho vybavenia bez
znalosti chémie a s lacnými a ľahko získateľnými prekurzormi v poľsku.
Ďakujem za pomoc a ospravedlňujem sa za zlú angličtinu.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
226
Reaction score
159
Points
43
Dobrý deň, prosím,
Všetko, čo chceš/potrebuješ vedieť, je tu na BB, prípadne si môžeš nájsť nejakú chemickú 101 na YT atď.
Dobrým začiatkom môže byť redukcia efedrínu alebo pseudopiluliek z lekárne na metamfetamín. Nepotrebujete veľa vybavenia (ak vôbec nejaké) a všetko, čo by ste mohli potrebovať, nájdete v miestnom železiarstve atď. Napriek všetkej propagande to NIE JE - TAKÉ - nebezpečné, ak máte trochu zdravého rozumu a zaoberáte sa tým, aby ste to robili bezpečne. Keď máte všetko pripravené, redukcia je v podstate jedným krokom a potom si výrobok vyžiadate a vyčistíte/kryštalizujete.

Stačí čítať, ...čítať čítať čítať ... a čítať ešte raz. Precvičte si aj drobnosti, napríklad sušenie rozpúšťadiel pomocou epsomskej soli. Zrážanie jódových solí z jódových tinktúr alebo roztokov povidónu. Jednoducho len príprava všetkého na túto jednostupňovú redukciu vám poskytne dostatok laboratórnych skúseností a techniky, aby ste to zvládli. Keď to zvládnete a urobíte to správne, čaká vás príjemná odmena, ktorú si môžete vychutnať. Dôležitejšie je, že ste sa niečo naučili a sami ste prejavili iniciatívu, aby ste to dokončili. Teraz poznáte celkom pekný malý kúzelnícky trik.
 

4evawiththejuggalos

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Oct 2, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
heyy ospravedlňujem sa, že obťažujem n všetkých, ale som tu tiež nový a som v rovnakej situácii ako ten, kto napísal og príspevok, skúmal som pervitín a väčšina receptov, ktoré som našiel, si vyžaduje sklo a vybavenie a ďalšie veci, ktoré môžu byť ťažko dostupné , takže by ste mohli vysvetliť alebo pripojiť nejaký recept, ktorý poznáte a ktorý je čo najjednoduchší alebo si vyžaduje len malé alebo žiadne vybavenie? alebo odporučiť nejakú drogu, ktorá sa dá ľahko syntetizovať s obmedzenými zdrojmi a skúsenosťami. Ďakujem a ospravedlňujem sa za zlú angličtinu
 
View previous replies…

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
226
Reaction score
159
Points
43
Ak sa vám podarí získať efedrín/pseudoefedrín, môžete z neho vyrobiť pervitín niekoľkými rôznymi spôsobmi.
1, červený fosfor a jód vytvárajú kyselinu hydriodovú - uvaríte efedrín v kyseline HI - je to jednoduché. Potom ho spracujte na ľad.
2. "pretrepte a upečte" studené obaly z dusičnanu amónneho, lítiové batérie, - amoniak reaguje na plyn a kondenzuje na kvapalinu vo vnútri fľaše, ktorá rozpúšťa lítium (a dejú sa ešte nejaké neresti), ale tento roztok redukuje efedrín na pervitín. Nakoniec ide o techniku varenia "v jednom hrnci", ktorá sa dá veľmi ľahko improvizovať pomocou
domácimi a obchodnými predmetmi. Je to aj dosť nebezpečné, ak neviete, čo robíte. Všetko je to vlastne... chémia.
3. Z tabletiek efedrínu sa dá tiež vyrobiť 4mmc (alebo pseudoefedrín), myslím, že oboje?
4. Ak sa budeš na túto stránku pozerať dostatočne dlho, nájdeš niečo, čo dokážeš urobiť. Zahĺb sa do toho, človeče.

Ako som povedal vyššie, len čítaj a študuj čo najviac. Môžete klásť ľuďom otázky, len sa nepýtajte ľudí na otázky, ktoré by ste mali klásť Googlu.
Ak chcete, môžete mi poslať správu a môžem sa pokúsiť pomôcť a dať tipy.
Vitajte v BB a veľa šťastia!
 

Carlz

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 7, 2023
Messages
34
Reaction score
6
Points
8
Metóda pretrepávania a pečenia je pre začiatočníkov veľmi nebezpečná.

Ak si chcete vyrobiť pervitín, odporúčam vám použiť prvú metódu, ktorá je z efedrínových tabliet.
 

Anarchy Labz

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Apr 9, 2024
Messages
54
Reaction score
43
Points
18
Z pseudo sa nedá vyrobiť 4mmc, ale pomocou pseudo a kmno4 sa dá vyrobiť metkatinón
 

Dj.Tizo

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 20, 2024
Messages
13
Reaction score
3
Points
3
Rešpekt si získavajú rady poskytnuté takými osobami, ktoré hovoria pravdu. Vážte si
 

Dj.Tizo

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 20, 2024
Messages
13
Reaction score
3
Points
3
Rešpekt si získavajú rady poskytnuté takými osobami, ktoré hovoria pravdu. Vážte si
 

bigdigrandy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 29, 2024
Messages
5
Reaction score
3
Points
3
Dobrý deň,
naozaj cítim váš problém, pretože som kedysi bol ako vy, takže mám riešenie vášho problému.
. Ak chcete mať naozaj jednoduchý stimulant, navrhol by som vám syntézu metakatiónov, pretože vo všeobecnosti stačí miešať reakčnú zmes a prekurzory sú široko dostupné, napríklad na BB je video A-PVP s použitím valerofenónu, hydrogénbromid (ktorý sa dá nahradiť brómom, ak ho nemôžete zohnať) a trochu pyrrolodínu (ak chcete ako stimulant pentedrón (pentedrón je derivát mefedrónu), nahraďte pyrrolodín metylamínom, ale upravte molárnu hmotnosť). Pomocou kyseliny chlorovodíkovej môžete premeniť akýkoľvek atóm s dusíkom na soľ, čím získate kryštály. Prekurzory by mali byť dostupné na etsy alebo synthetika eu, čo je vlastne poľská spoločnosť. Ak máte nejaké otázky alebo potrebujete pomoc, napíšte mi.
 

Dj.Tizo

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 20, 2024
Messages
13
Reaction score
3
Points
3
Rešpekt si získavajú rady poskytnuté takými osobami, ktoré hovoria pravdu. Vážte si
 
Top