Looking for a vendor HĽADÁME DODÁVATEĽA HROMADNÝCH VÝROBKOV (AUSTRÁLIA)

1PercentAU

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 6, 2024
Messages
2
Reaction score
2
Points
1
Ahoj všetci, v súčasnosti máme problémy s naším súčasným dodávateľom niektorých produktov, takže testujeme vody a zisťujeme, či je niekto schopný posielať veľké množstvá do Austrálie za férové ceny, kvalitu a bezpečnosť.

Hľadáme:
-COCAINE
-MDMA
-KETAMÍN

Som si istý, že každý už vie, že trh v Austrálii je veľmi výnosný, výnosnejší ako kdekoľvek inde na svete, a to znamená, že ide o veľmi vážne peniaze pre každého. Na austrálskej drogovej scéne sa pohybujem už takmer 8 rokov a vybudoval som si a udržiavam úzke vzťahy so skupinami a ľuďmi, ktorí riadia a kontrolujú trh s drogami tu v Austrálii. Kontrolujeme väčšinu distribúcie v rámci Austrálie. Kontrolujeme pouličné ceny veľkoobjemových množstiev, kontrolujeme, čo sa predáva a kedy sa predáva, a robíme to preto, aby sme udržali pevnú pouličnú cenu podľa našich predstáv. Máme veľký vplyv na motorkárske skupiny a mnohé zločinecké rodiny a organizácie v Austrálii. Ak sa v Austrálii predá kilogram a viac čohokoľvek, budeme o tom vedieť.
Pokiaľ ide o mňa, mám pomerne vysoké postavenie v jednej z najväčších organizácií v Austrálii. Starám sa o logistickú stránku veci a hlavne o finančné oblasti podnikania vrátane prania špinavých peňazí a ďalších dôležitých úloh.

Vzhľadom na to stále hľadáme nové obchodné príležitosti a ľudí, s ktorými môžeme vybudovať dlhodobý a plodný vzťah. Už nejaký čas máme problémy s naším súčasným dodávateľom, ceny sa dramaticky zvýšili, stúpli aj záchyty a kvalita sa zhoršila. Teraz hľadáme nový zdroj pre určité výrobky, ktoré som uviedol vyššie.

Na zdravie!
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
157
Reaction score
50
Points
28
Ponúkol som, že mám zdroj všetkého, čo potrebujete, ale nemám
 

wingman

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2024
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Im schopné letieť do Aus, ak by ste mali dvere vo svojich abecedných agentúrach.
 
Top