Question Hľadám chemika, ktorý by pomohol so synetézou Ketamine.hcl - platená práca

kenneth

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 17, 2022
Messages
6
Reaction score
6
Points
3
Dobrý deň, dámy a páni,


som predajca v Spojenom kráľovstve, ktorý predáva sortiment drog mosty v oblasti párty, sme pomerne veľká zavedená prevádzka. v súčasnosti sme získali 250 kg hydroxylimín hydrochloridu (prekurzor A ketamínu). Viem, že ide o medziprodukt a z môjho výskumu a na získanie konečného produktu ketamín.hcl stačí rozpúšťadlo s vysokým tlakom a nechať ho vychladnúť.

Potrebujem pomoc s vhodným rozpúšťadlom, ktoré sa má použiť, a s iným vybavením na proces varenia a s ďalšími radami, ktoré môžu byť potrebné na tejto ceste. rád za to zaplatím, ak má niekto know-how, kto mi môže pomôcť pri tomto procese, dobre zaplatím za jeho konzultácie a znalosti. Nehľadám rady zadarmo, vážim si váš čas a odborné znalosti.

Ak je niekto ochotný pracovať, napíšte mi, prosím, bude to prvý projekt z mnohých.

Na zdravie - kenneth
 

The Alchemist

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 7, 2023
Messages
45
Reaction score
25
Points
8
Tu si to vyskúšajte:

Od kroku 4:
Posledným krokom je tepelná prestavba a po 180 °C počas 30 minút poskytuje takmer kvantitatívny výťažok. Alternatívou k použitiu dekalínu ako rozpúšťadla v tomto kroku je použitie tlakovej bomby. V 15 ml dekalínu sa rozpustí 2,0 g predchádzajúceho N-metylimínu a refluxuje sa 2,5 h. Po odparení rozpúšťadla za zníženého tlaku sa zvyšok extrahuje zriedenou kyselinou chlorovodíkovou, roztok sa ošetrí odfarbovacím uhlím a vzniknutý kyslý roztok sa urobí zásaditým. Uvoľnený produkt, 2-metylamino-2-(o-chlórfenyl)-cyklohexanón (ketamín), má po rekryštalizácii z pentán-éteru mp 92 - 93 °C. Hydrochlorid má mp 262-263 °C.
 

sweettooth

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 14, 2023
Messages
21
Reaction score
8
Points
3
posledný krok úsilie tepelné wierd reakcie a to si dovoliť naozaj dobré vybavenie na syntézu a dobré znalosti alebo pravdepodobne len vyrábať odpad
 
Last edited:

sweettooth

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 14, 2023
Messages
21
Reaction score
8
Points
3
v dokumentárnom filme hamiltons pharmacopeia si môžete pozrieťúplný život syntézy s vysvetlením, čo sa skutočne deje


ak si pozriete video, pochopíte, že potrebujete veľa a koľko by ste mali pochopiť predtým, ako to urobíte
 
Top