Práve sa zaujímam o zásielku FedEx z Nemecka do Austrálie

testmehey

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 22, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Zdravím všetkých,

Povedzme, že sa snažím poslať malé množstvo nelegálnych látok z Nemecka do Austrálie, ale chcem urýchliť proces namiesto čakania 2-12 týždňov na Deutsche Post, ak pôjdem s FedExom, trochu sa obávam colného procesu, na zásielku by som neuviedol skutočné meno ani adresu, ale obávam sa, že by som mohol potrebovať schváliť nejaké dovozné veci pri vstupe do Austrálie, alebo by mali stačiť colné dokumenty predložené so zásielkou z Nemecka, aby prešla cez colnicu bez toho, aby som musel volať, komu sa doručuje?

Na zdravie!
 

kamikaze3030

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇷
Joined
May 22, 2023
Messages
42
Reaction score
30
Points
18
Myslím, že nemusíte ísť do agentúry, aby ste si vyzdvihli výrobok, FedEx už doručuje priamo zákazníkovi
 

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
164
Reaction score
160
Points
43
Do destinácií, ako je Austrália a USA, najbezpečnejšia mi pripadá dlhá obyčajná pošta.
Austrália je obzvlášť riziková, preto v nej lieky stoja toľko.
 

K1tty

Vacation
Resident
Joined
Oct 4, 2023
Messages
25
Reaction score
24
Points
18
U ktoréhokoľvek špeditéra si môžete rezervovať etiketu online a tiež si nechať vystaviť faktúru pre colný úrad, vytlačiť faktúru a umiestniť ju na škatuľu vedľa etikety.
Uistite sa, že ste skontrolovali všetky požiadavky pre krajinu, do ktorej chcete zásielku poslať, USA napr. vyžadujú 3 faktúry vo vnútri/vonku balíka
 

kamikaze3030

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇷
Joined
May 22, 2023
Messages
42
Reaction score
30
Points
18
Máte skúsenosti s medzinárodnými zásielkami?
 

LiveviL

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 21, 2024
Messages
8
Reaction score
8
Points
1
Nejaké tipy týkajúce sa recievrovania väčších objednávok na miesto určenia? Dom, v ktorom nikto nebýva, hotely?
 
Top