Mám 50 tabliet efedrínu, čo s nimi môžem robiť

Samantha69

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Jul 21, 2024
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
takže pozor, nemám laboratórium, mám kuchyňu a je to jediný spôsob, ako môžem niečo vyrobiť, čo môžem urobiť s 50 tabs efedrínu ako jednoduchý domáci recept ako super jednoduchý pre nováčika
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,405
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Manganistan draselný sa zmení na katinón, ktorý je o stupeň vyššie ako efedrín a o jeden nižší ako amfetamín
 

PersonVPN

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 4, 2024
Messages
33
Reaction score
15
Points
8
Záleží tiež na tom, aký druh práškov....
Ak nemajú lepkavý obal, potom:

Možnosť č. 1

Rozdrvte na prach a dvakrát premyte etylalkoholom.

Prášok na tabletky +100 ml alkoholu.
Filtrujte.
potom pridajte ďalších 100 ml alkoholu a prefiltrujte.
Vzniknutý alkohol s rozpusteným efedrínom HCL odparte do sucha za stáleho miešania v dvojitom kotle!
efedrín HCL naškriabať nožom a odvážiť.

Na 1 g efedrínu pridajte 0,3 g červeného fosforu. (t. j. na 10 g efedrínu 3 g fosforu).
vložte do malej banky. 50-100 ml (predáva sa kdekoľvek)
premiešajte do hladka.

Ďalší krok:
Do vzniknutej zmesi pridajte kryštalický jód. Presne také isté množstvo ako efedrín. 1:1
Zmiešajte a silno pretrepte, pričom poklepávajte o dlaň.
15-30 minút.
Zmes by sa mala sformovať do jednej hrudky.
Teraz banku uzavrieme zátkou, do ktorej vložíme sklenenú trubičku (laboratórnu pipetu), ktorej tenký okraj najprv odklepneme. Pipeta bude fungovať ako chladnička

Teraz môžeme túto hmotu mierne zohriať, napríklad ponorením do misky s horúcou vodou.
Našou úlohou je pomaly roztopiť hrudku.


Keď sa hrudka roztopí, objavia sa známky varu našej reaktívnej hmoty.
Na povrchu sa objavia bublinky.
Z našej pipety - chladničky sa začne uvoľňovať plyn, ktorého zápach si teraz v živote s ničím nezmýlite!)):)
Ide o uvoľnený plynný ( HI )(jodovodík). Práve ten obnovuje náš efedrín na pervitín.
Pridajte niekoľko kvapiek vody cez našu chladničku (3-5 kvapiek na gram efedrínu, nie viac).
Reaktívna hmota sa musí v tomto stave udržiavať 20-30 minút.
Náš jód začne aktívne vystupovať a odlietať z reaktívnej hmoty
potom zvýšime ohrev na 150 a intenzívne miešame, kým sa reakcia neskončí.

Ako zistíte, že reakcia je ukončená?


Jód začal aktívne vystupovať z chladničky. (a asi po dvoch minútach sa zastavil)
Reaktívna hmota sa teraz výrazne zosvetlila.
Teraz už nie je bordová od jódových prímesí
už nie je homogénna, a ak ju necháte minútu odstáť, fosfor sa usadí a kvapalina, ktorá zostane, bude žltoružová.

Krok №3
Do banky nalejte vodu:
Na 1 g efedrínu 3 ml vody.
Premiešajte a prefiltrujte cez kávový filter.
A posledný krok opäť zopakujeme.......
voda.....miešanie.....filtrácia.
A prefiltrovanú vodu spojíme.

KONIEC


1,5 ml roztoku vám bude stačiť na to, aby ste nezaspali nasledujúcich 24 hodín.
a pre začiatočníka ešte menej.

Po 1,5-2 mesiacoch pravidelného používania znateľne schudnete, na tvári sa vám začne objavovať akné. Pod očami sa vám objaví mierne zmodranie.
Po pol roku systematického používania budete môcť hrať v zombie filmoch bez mejkapu:)
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
226
Reaction score
159
Points
43
Ak ste vyextrahovali svoje tabletky a ste morálne pripravení premeniť ich na drogy určené na konzumáciu, neodporúčam sa pokúšať o vyššie uvedené... Ak sa rozhodnete, že budete variť RP/I2, urobte to tak, ako to robili vo videách.

Efedrón (cat) je možnosť, ale nie najjednoduchšia. Metamfetamín je podľa mňa asi najjednoduchšia a najlepšia možnosť. Pri práci s pseudo je viac spôsobov, ako to urobiť, ale môžem navrhnúť len varenie RP/I2 alebo shake and bake (brezová redukcia) - s amoniakom a lítiom. SnB si bude vyžadovať trochu domácej práce a bezpečnostných opatrení a nepokúšal by som sa oň, ak si nie ste istí, že rozumiete, čo robiť a čo nie, a hlavne... kedy všetko zahodiť a utiecť alebo si vziať hasiaci prístroj atď... Vlastne možno budete chcieť urobiť SnB v hasiacom prístroji ako ten pán v epizóde o metamfetamíne v Hamiltons Pharma. Fľaša od gatorade alebo niečo podobné však bude stačiť...

Veľa šťastia,
o7
 

PersonVPN

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 4, 2024
Messages
33
Reaction score
15
Points
8
Podľa môjho osobného názoru je brezová redukcia oveľa nebezpečnejšia ako vyššie opísaná metóda.
A od mnou opísanej metódy k metamfetamínu je len 1 krok.
Kyslo-alkalická extrakcia a izolácia hotového produktu okyslením.
A to je všetko.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
226
Reaction score
159
Points
43
Súhlasím s tým, že varňa s červeným P je pri správnom vetraní teoreticky o niečo bezpečnejšia. Len zvážte, čo by bolo horšie? Trepať a piecť s popovou fľašou na dvore alebo čokoľvek iné... alebo červený P varič s riadnym sklom v pivnici alebo garáži atď. Mínus práca hore, obidve sú "jednostupňové" redukcie, pokiaľ máte HI alebo lítium v amónnom uhľovodíku. Nesnažím sa hádať, len sa snažím pomôcť newBee pochopiť... ako by som si prial, aby si ľudia, ktorí vedia, skutočne našli čas a robili so mnou, namiesto toho, aby banda klaunov hovorila o svojom strunovom drogovom impériu so štetkami a športovými autami, ale odbočil som.

Nesnažím sa povedať, že vaše metódy sú nebezpečné. Táto konkrétna metóda/vysvetlenie sa mi len zdá trochu výstredná a zmätočná na to, aká by mala byť kuchárka s červeným P. Takmer mi pripomína push/pull s vynechanou polovicou slov. Ak sa chcete pokúsiť zasvätiť niekoho nového, musíte mu vysvetliť niektoré veci a upozorniť ho na riziká atď. viete? Aby to pochopili. Práve preto som navrhol videá - všetko je v nich obsiahnuté zrozumiteľne a profesionálne. Hovorím všetko, ale mám na mysli predovšetkým čistotu - bezpečnosť. Bohužiaľ, priateľu, nevidím žiadnu zmienku o tiosíranu sodnom alebo podobných látkach na neutralizáciu prebytočného jódu. Výpary kyseliny HI nie sú príliš priateľské, ale v skutočnosti by ste sa mali obávať aj fosgénu. Čo tak umyť konečný výrobok acetónom?

Myslím tým, že v podstate niekomu hovoríte, že stačí reakčný roztok prefiltrovať a je pripravený na konzumáciu. Je to v podstate orálny krokodílí roztok - žiadne kecy, že sa z vás stane thrillerová zombie.
Ak sa neutopíte na súši fosgénom tak, že sa vám pľúca a orgány premenia na HCl, tak vám metakrokodilová šťava za 6 mesiacov až rok zhnije zvnútra...

Z čoho vychádzam, je, ako som povedal, snaha pomôcť nováčikom pochopiť, a nie len odovzdávať nejasné alebo neúplné návody/recepty, najmä bez akéhokoľvek bezpečnostného upozornenia. Vlastne mi raz nejaký debil povedal, že keď varíte pervitín, z výparov sa dostanete vyššie, ako by ste sa niekedy dostali z jeho streľby alebo čohokoľvek iného. Ako nováčik v niečom takom nebezpečnom a záhadnom a neúprosnom, ako je chémia, si nájdite čas a učte sa a študujte a skúmajte a čítajte a pýtajte sa na všetko možné a nerobte nič, ak si nie ste istí výsledkom. Ako ten starý citát o tom, že "ak sa chceš o niečom dozvedieť, nečítaj jednu knihu, ale 10." Len na tejto stránke sú všetky informácie, ktoré potrebuješ. Majte na pamäti, že môžete ľahko pridať dva, za normálnych okolností neškodné domáce výrobky a zničiť si život a všetkým ostatným deň... a ani nebudete vedieť, čo vás zasiahlo - napríklad bielidlo a čpavok.
... Len preto, že niekto na internete povedal: "Hej, takto sa vyrába pervitín." ... "Áno?...Aha, super, ...mám to doma......................💀."

Aby som to zhrnul, ako často hovorím ľuďom na BB: "Nenasledujte len návod bez toho, aby ste mu najprv porozumeli." - Čítajte, čítajte, čítajte....
 

PersonVPN

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 4, 2024
Messages
33
Reaction score
15
Points
8
Súhlasím!
Vždy sa treba učiť!
Skúsenosti sa získavajú opakovaným opakovaním toho istého procesu.
Samotný fakt, že si pozriete video, vám nedá pochopenie procesu!:)
Ak si človek kúpi pištoľ, nedá mu to hneď zručnosť a skúsenosti v streľbe z nej.
P.S. A to som písal o zombíkoch!))
 
Top