To jednoducho nie je spravodlivé

american gopnik

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 18, 2023
Messages
28
Reaction score
17
Points
3
Prečo by to nemohlo byť v štátoch. Momentálne je tu metatika PROSTREDNÍCTVOM HOVADÍ.
Približne od čias, keď sa objavil Covid, sa dobrý produkt ukázal ako nepolapiteľný. Je tu množstvo tohto "obrovského kusu kryštálu" s úlomkami, z ktorých každý váži viac ako pol kila, a pritom je to úplný odpad, čo môžem len podozrievať, že je to ISOpropylbenzylamín.
Preto som tu.
Nesnažím sa vyrábať predávať
Na svoje peniaze tvrdo pracujem, myslím si, že si zaslúžim, aby som ich mohol minúť na to, čo si vyberiem, ale kam to ten svet speje, že bez ohľadu na to, koľko máte peňazí, si nemôžete kúpiť ani slušný výrobok.

Pamätám si, že v 03 04 meth bol až 500 za 8 guľôčok (oblasť New Orleans) a nemohol som uveriť, že som vtedy platil toľko, ale aspoň vás to dostalo vysoko a nadržané ako peklo. Dal by som čokoľvek, len aby som mal v tejto chvíli možnosť dostať to znova.

Ospravedlňujem sa za rečnenie, len som potreboval ventilovať


FJm1tsYQcv
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,403
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
V súvislosti s touto situáciou som s vami zajedno. 30 gramov odpadu všade, kam sa pozriete. Urobil som
pred niekoľkými týždňami test roztavenia (skúmavka s teplomerom pripevneným na boku v pArrafinu na horúcej platni) a farba ma šokovala, ako sa to roztavilo pri 144 °C (alebo to bolo 141?) Každopádne som presne vedel, čo to znamená. Pre mňa to znamenalo, že je to 50 % msm a 50 % D,L. Väčšina falšovaných sa topí pri oveľa vyššej teplote ako msm, čo je 109 °C. 109+175÷2=142°C. Pri topení tiež zapácha ako síra Vedeli ste, že 😏 veľa ľudí si myslelo, že gov. Pseudoefedrín zakázali, ale v skutočnosti to tak nebolo. Môžete ísť do lekárne, ukázať občiansky preukaz a kúpiť si naraz 3000 mg. Človek si môže legálne kúpiť 9000 mg mesačne. Niektoré štáty majú prísnejšie usmernenia, v 2 štátoch je to len na lekársky predpis, ale asi 40 štátov nemá zákon a riadia sa len federálnym zákonom. Môžete dokonca chlap 7500 mg mesačne prostredníctvom pošty. Stratíte asi 12% na reakciu v mol hmotnosti a myslím, že ste pravdepodobne dobre, aby ste získali 80% efektívne, ale 67% z 9 gramov je stále 6 gramov mesačne čistého Dextra. Na osobu. Samozrejme, že nevyrábajú žiadne krabice, ktoré sú 30-100'a alebo 100-30'a, takže v skutočnosti sa pozeráte na 20-120'a. Allegra D IA podporuje, aby sa dodávali v 30-120s, ale to je 36 dolárov a nemôžem to nájsť tak či tak a nebudem platiť. V iných správach Číňania predávajú D-meth na alibabe za 100 USD/g
 

american gopnik

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 18, 2023
Messages
28
Reaction score
17
Points
3
To, čo niekto povedal, malo zmysel o super gaku Pretože bez ohľadu na to, ako dobre vyzerali extrakcie niekoho, koho som stretol, A (on/ona) ich urobil všetky .priamo, aby boli priamo na e, Ten, ktorý používa aktívne uhlie a potravinársky štartér, doslova Každá extrakcia na niekoľkých rôznych značkách pseudo. 24, 12, red hots..

Všetky vyšli sračky.

Teraz, čo môžem povedať, je uvedená osoba nikdy neskúšala žiadnu z allegra d alebo takéto pilulky len walfed alebo značkový sudafed
 

TTL

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 17, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
"Tvrdo pracujem na svoje peniaze, myslím si, že si zaslúžim, aby som ich mohol minúť na to, čo si vyberiem, ale kam to ten svet speje, že bez ohľadu na to, koľko peňazí máte, si nemôžete kúpiť ani slušný výrobok."

možno sa len boja, že sme schopní robiť toľko vecí cez (ja tomu hovorím pluginy, lebo na krátky čas to rozšíri túto schopnosť, ako v prehliadači takpovediac) a možno ešte horšie pre nich by bolo, keby viac ľudí potom začalo aj spochybňovať systém a potom si uvedomili, čo je to za bandu opíc so zbraňami a kravatami a cez to, že si to potom všimli, sa samozrejme aj odvrátili od týchto "fetiš robí opice v šedých vreciach na odpadky".


Myslím, že to je ich najväčší strach.
 

spunsolo

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 8, 2023
Messages
5
Reaction score
8
Points
3
Nechápem, prečo stále vidím príspevky o tom, že nemôžete používať tabletky kvôli gak lol tam sú tabletky, ktoré fungujú výborne... aj veľmi obohacujúce. Rovnaký postup ako pred 20 rokmi lol
 
Top