Question Je pri destilácii vodnou parou potrebné neustále miešanie?

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
Je pri destilácii vodnou parou potrebné neustále miešanie? Thx ansver
 
Solution
I use a double jacketed reactor. with cooling equipment. top mixer. I'm just a beginner, I'm doing my third synthesis. p2np, nabh4, cucl2 route . I want to make oil

Pervitin

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 26, 2022
Messages
27
Reaction score
3
Points
3
Vaša otázka je trochu nepresná. Ale kým prebieha destilácia, zabraňuje nebezpečnému oneskoreniu varu.
 

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
Je dobré, ak to zmiešam? 100 otáčok za minútu. angličtina je zlá ospravedlňujem sa
 

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
ale som bezradný 😄, takže miešanie je v poriadku. Nebola som si istá, ale ďakujem za odpoveď. Miešam to 😄
 

Pervitin

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 26, 2022
Messages
27
Reaction score
3
Points
3
To je ťažké povedať bez toho, aby sme poznali vaše nastavenie, závisí to od druhu miešadla. Ale myslím, že vidíte, či sa všetko pravdepodobne pohybuje.
 

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
Používam reaktor s dvojitým plášťom. s chladiacim zariadením. horný miešač. Som len začiatočník, robím svoju tretiu syntézu. p2np, nabh4, cucl2 cesta . Chcem vyrobiť olej
 
Solution

Pervitin

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 26, 2022
Messages
27
Reaction score
3
Points
3
Nie som odborník, ale povedal by som, že by ste si mali kúpiť menšiu rotačnú banku kvôli stratám v týchto veľkých reaktoroch.
 

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
Konečne sa mi podarilo vyrobiť a-olej. na tretíkrát bol úspešný. Som úplný amatér. Teraz pripravujem trasu 1 kg p2np. O niekoľko hodín zverejním fotografie. Budem veľmi rád, ak niekto bude potrebovať pomoc, rád pomôžem so syntézou oleja. Môžem to vysvetliť v amatérskom jazyku 😀
 
Top