Question Dotaz na metódy medzinárodnej prepravy a skrytého balenia

RDXPSYÇHÊDELICS

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 11, 2024
Messages
6
Reaction score
4
Points
3
Ahoj všetci,

Som RDX, som tu nový predajca a chcem rozšíriť svoju pôsobnosť na medzinárodnej úrovni. Chcel som vás požiadať o radu týkajúcu sa:

1. Najlepšie postupy pre medzinárodnú prepravu: Aké metódy ste považovali za najspoľahlivejšie pri celosvetovej preprave výrobkov, najmä pokiaľ ide o vyhýbanie sa colným problémom?


2. Skryté balenie: Viem, že kľúčom k úspechu je utajenie, ale ocenil by som akékoľvek návrhy na najlepšie techniky balenia, ktoré sa vám osvedčili. Nejaké konkrétne materiály, techniky alebo stratégie, ktoré minimalizujú riziko odhalenia?



Budem vďačný za akékoľvek usmernenie alebo tipy od skúsenejších členov. Ak by ste sa chceli podeliť súkromne, pokojne napíšte PM.

Vopred ďakujem!

RDX
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,407
Solutions
4
Reaction score
963
Points
113
Deals
1
Tento rozhovor sme už niekoľkokrát viedli ad nauseum. Ak sa pozriete pod tento príspevok na podobné vlákna, mohli by tam byť. Kedysi som medzinárodne predával kontraband a na colnom vyhlásení som ho nazval obchodnou vzorkou. Dôvodom je, že ak to nie je vzorka, pravdepodobne ste za ňu zaplatili a mohli by byť splatné dane alebo odvody, ktoré by na balík vrhli pozornosť a prijímajúca osoba by sa mohla posrať. Najlepšie utajenie je žiadne utajenie. Pokiaľ ide o kontajnery, neexistuje nič, čo by nemohli prezrieť. Možno si myslíte: "Hehe, cez olovo nevidia!" To je presne dôvod, prečo ho nechcete používať. Zaujímalo by ich, čo sa za tým olovom, do prdele, snažíte ukryť. Mylar nič nezastaví. Šedé prístroje, ktoré majú, dokážu určiť, či ide o organickú látku, kovovú neorganickú....myšlienka je skryť sa pred očami. Je to extáza? Dajte to do nádoby a vytlačte etiketu pre frankensense. Ak ste si nikdy nevšimli, že sú na pohľad identické. Nájdite si podobný vzhľad. Dajte si pozor, aby to nebolo nič regulované, ani do toho nedávajte materiál z niečoho regulovaného. Nie alkohol tabak nenazývajte to žiadnou rastlinou ( väčšina krajín má zákony proti cudzokrajným rastlinám kvôli obavám z inváznych druhov) urobte z toho to najprízemnejšie svinstvo, aké si viete predstaviť. Vytlačte falošnú faktúru a inzerujte ju. Vytlačte stránku s hovadinou, ktorá sa podobá návodu alebo iným falošným produktom, ktoré vaša falošná spoločnosť falošne predáva.
Toto všetko je názor. Ešte 20 názorov a vytvoríte si teóriu.
Vitajte na stránke
 

RDXPSYÇHÊDELICS

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 11, 2024
Messages
6
Reaction score
4
Points
3
Ďakujeme za zdieľanie takýchto cenných postrehov. Koncepcia skrývania sa pred očami, najmä v prípade prístupu "komerčnej vzorky", dáva veľký zmysel. Myšlienka, že menej utajovania môže niekedy znamenať menej podozrenia, je niečo, čo určite začlením.

Čo by ste odporučili v prípade niečoho, ako je metamfetamín, z hľadiska balenia, aby to zostalo úplne pod radarom a nevzbudzovalo zbytočnú pozornosť? Zaujímal by ma aj váš názor na stratégiu "komerčnej vzorky" - obstála pri kontrole, alebo existujú konkrétne scenáre, pri ktorých by mohla zlyhať?
 

dnBQByvHb8Zkawbjpx

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 6, 2024
Messages
68
Reaction score
46
Points
18
Mali ste na mysli soľ do kúpeľa? Vytlačte peknú nálepku s mydlovou vaňou, nejakým honosným názvom, účinkami (upokojenie, hydratácia pokožky atď.), hmotnosťou vzorky a prilepte ju na vrecko/fľašu. Pridajte vizitku svojej fiktívnej firmy, ktorá sa zhoduje s deklarovaným odosielateľom, a priložte list výrobku s použitím, dávkovaním, zložkami (ktoré skopírujete zo skutočného výrobku soli do kúpeľa) a bezpečnostnými pokynmi (pri požití vyvolajte zvracanie a vyhľadajte lekára atď.).
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,407
Solutions
4
Reaction score
963
Points
113
Deals
1
Samozrejme, nič nie je zaručené. Predával som na medzinárodnej úrovni približne 8 rokov a stratil som 2 balíky, pričom sa uznáva, že 95 % môjho predaja bolo na domácom trhu, takže to pravdepodobne predstavuje... možno 5 % bolo zabavených.
Počuli ste niekedy o msm? Je to výživový doplnok, ale je to aj najobľúbenejší rez v pervitíne. Mohli by ste byť butikové wellness centrum, ktoré predáva msm ľuďom s artritídou. Pravdepodobne by ste mohli kúpiť niekoľko malých nádob s ním a opatrne ho vymeniť a znovu uzavrieť
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,407
Solutions
4
Reaction score
963
Points
113
Deals
1
Teraz je značka msm na Mercari za 5 dolárov, je to práve tá banka, ktorú chcete. Videl som veľa v hnedých alebo mylarových tepelne uzavretých bG so zipsom. Stačí si stiahnuť dobrý obrázok štítku a prilepiť ho
 

RDXPSYÇHÊDELICS

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 11, 2024
Messages
6
Reaction score
4
Points
3
Chcel som len vyjadriť vďaku za vaše cenné postrehy. Vážim si všetky vaše príspevky!
 

marekzmarek

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Mar 18, 2024
Messages
54
Reaction score
42
Points
18
Deals
14
Brat nevie, čo si mám myslieť o ur otázke? Samozrejme, že sa nehnevám, ale som skôr šokovaný😅. Úspešne posielam veci do celého sveta. Stratil som len jeden balík na strane usps (nie colnej)v mojom carrer. Ale naozaj chcete, aby som ukázal svoje metódy? Alebo si len robím srandu? Pre mňa je základom v tejto práci, ktorú si sám vyvíjam. Na začiatku som nedostal žiadnu pomoc. Keď na niečo prídeš sám, nemôžeš nikoho obviňovať. To je pre mňa správny spôsob uvažovania o tejto práci. A mám pre vás tip: vždy sa snažte byť jedinečný. To by malo stačiť. Okrem toho som si istý, že agenti čítajú aj naše fórum, takže nečakajte, že vám niekto niečo ukáže, najmä keď je to jedinečné 😉 žehnajte a prajem veľa šťastia. Vždy sa môžeš spýtať prostredníctvom DM 🥷
 

Pinkbay

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 20, 2024
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Videl som neviditeľný obal, ktorý je ponorený v kartóne.
 
Top