Podľa vášho názoru je najlepší spôsob, ako poslať kilogramy.

mr_pabloemilio

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 15, 2022
Messages
27
Reaction score
7
Points
8
Ahoj chlapci, zaujímalo by ma, čo si myslíte, ktorý spôsob je najlepší a bezpečný na posielanie kilogramov liekov, napríklad z turecka alebo uk do napríklad poľska? porozprávajme sa trochu
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93
Rozdelil by som kilo na 2-4 časti a tie by som poslal trojito zapečatené ukryté v niečom.

Vložiť kilo čoho? Kilo amfetamínu spotrebuje oveľa menej miesta ako kilo trávy.
 

whey?

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 23, 2022
Messages
19
Reaction score
10
Points
3
Je pravda, že vedieť presne, čo prepravujete, by nebolo na škodu.

Predpokladám, že balíky sa majú posielať listom, ale keďže nepoznám krajinu pôvodu, nepoznám povolené rozmery.

Jedným z nápadov by bolo len zaobstarať si rolku fólie na balenie paliet alebo iného obalového materiálu, ktorú by ste stlačili a vložili do balíka tak, aby to vyzeralo, že chráni predmet, a potom veci ukryli do fólie.
Aby to vyzeralo autenticky, poslal by som originálne zabalený predmet, ktorý má nízku hodnotu tovaru.

Celú vec pošlite ako vzorovú zásielku s falošnou faktúrou, aby tovar nemusel byť preclený, a ako odosielateľa a ideálne aj príjemcu uveďte spoločnosť.

Ako už uviedol KokosDreams, vytvorte z toho niekoľko balíkov.

Alebo by ste mohli skúsiť vytvoriť cez VPN poľský štítok s poľskou adresou odoslania a poľským príjemcom, čím by vznikol dojem, že balík bol nesprávne nasmerovaný, a tak prešiel colným konaním.

Aj v tomto prípade je potrebné to čo najviac zakryť.
Ideálne taký, ktorý sa dá po otvorení opäť uzavrieť.

PKjF5B4Czu


Na to by ste si museli sami urobiť nejaký prieskum, pretože tento spôsob je mi známy len z počutia, takže vám neviem povedať, či to takto naozaj bude fungovať.
Mohli by ste sa najprv vzdať skúšobnej zásielky, ak máte ešte dosť času.

Zásielky z krajín mimo EÚ sú bohužiaľ vždy spojené s určitým rizikom
 

PeterKeta

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 13, 2022
Messages
14
Reaction score
2
Points
3
Dobrý deň!
V prvom rade by som chcel povedať, že toto fórum si rýchlo získalo moje sympatie a stalo sa mojím obľúbeným miestom na prezeranie tém a získavanie poznatkov. S tým, že:
Chcem začať diskusiu týkajúcu sa témy globálnej prepravy. Prosím, dajte mi vedieť, ak sa chcete podeliť o nejaké zaujímavé spôsoby týkajúce sa tejto problematiky. Primárne chcem vedieť o preprave piluliek a práškov vo veľkých množstvách na miesta ako AUS/NZ a iné ostrovné spoločnosti.
Na týchto miestach je veľa koksu a extázy, ale ako sa to dostáva do krajiny? Vždy bude existovať veľké riziko, že sa zásielky prepadnú, ale s tým, že by som chcel zistiť tipy a triky, ktoré môžu byť akési neznáme. Mylar a kov/nástraha atď. je dobrá základná znalosť, ale snažím sa nájsť niečo, čo povýši taktiku.
Prečítal som si vlákna na túto tému, ktoré máme tu na fóre a bolo to pre mňa veľkou pomocou. Z niektorých nápadov som získal aj ja a mám predchádzajúce skúsenosti s domácim vysielaním, ale túžim rozšíriť svoje vedomosti v oblasti medzinárodnej logistiky. (Len pre moje znalosti ;-) )
Chápem, že to nie je niečo, o čom by ľudia, ktorí sa tým zaoberajú, chceli otvorene diskutovať. Ak mi chce niekto poslať messege na túto tému, uvítam to s veľkou radosťou!
 

Edwganz

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 17, 2023
Messages
6
Reaction score
6
Points
3
Ukryte ho v aute bez poznávacích značiek alebo evidenčného čísla. Potom zavolajte odťahovku, aby auto odtiahla medzištátne za predpokladu, že ste v USA. Ak vás zatknú (čo sa nestane), vodič vie len to, že bol najatý na odtiahnutie auta a vaše informácie (vopred zaplatená hotovosť) nie sú pravdivé a cieľový bod bol niečo, čo ste chceli zmeniť na poslednú chvíľu po príchode kamióna.
 
Top