Imidazenil CAS151271-08-8

bourn

Don't buy from me
New Member
Joined
May 16, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Ahoj chlapci,
Chcem upozorniť na zlúčeninu, ktorá je doslova schopná pomôcť utrpeniu mnohých, ktorí sa snažia odvyknúť od benzínu alebo trpia úzkosťou.
Niekto by sa mal naozaj len tak nahodiť a syntetizovať to, zložky nie sú lacné, ale dopyt by bol astronomický, akonáhle by sa roznieslo, že to niekto predáva.

Doslova zlatá baňa, ako aj záchrana / prevencia toľkého utrpenia, môžem povedať z prvej ruky, jediný dodávateľ online nedávno úplne prestal predávať a ako niekto, kto trpí oslabujúcou úzkosťou a prešiel rokmi extrémne vysokých dávok benzo použitia kvôli tolerancii, aby mal hodnotný život, nemôžem dostatočne zdôrazniť, ako veľmi má táto zlúčenina všetky plusy benzo bez návykových vlastností a skutočne obracia pravidelnú benzo sedáciu, pretože to nie je benzo, ale z úplne opačnej strany ako Flumazenil, ktorý sa používa na liečbu abstinencie benzo a pomáha s upreguláciou.

Nepoznám proces syntézy, ale niekto, kto to vie a mal záujem o jeho výrobu, povedal, že potrebuje tieto zlúčeniny (popri niektorých, ktoré už mal) , ospravedlňujem sa, nie som zdatný v syntéze, zatiaľ som len pomáhal a bol súčasťou výroby 2C-B..

Povedal, že potrebuje toto

bcl3 v xyléne 1M 5L
2-brombenzonitril 1 kg
4-fluóranilín 1 kg
Niektoré prekurzory nemôžem kúpiť a budem si ich robiť sám (toxické, používajú sa na syntézu vojenských jedov)
Na ich výrobu potrebujem
Etyléster glycínu 2 kg
dietylfosfit 1 kg


Táto zlúčenina je doslova záchranou pre každého, kto je na benzoch alebo má úzkosti, bez akýchkoľvek negatív. A bola by veľmi lukratívna pre každého, kto by si ju vyrobil a navyše je všade legálna, takže... ako som povedal - zlatá baňa a niečo, čo by zmiernilo utrpenie miliónov ľudí, dúfam, že som nepísal do nesprávnej sekcie.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
545
Reaction score
298
Points
63
Možno mám na sklade 2x100 ml ampulky BCl3 a neviem si predstaviť, na čo ich použiť. To je nebezpečné množstvo, ktoré potrebuje tekutý dusík na zmrazenie ampuliek pred otvorením, 25 ml viem, aby výpary HCl boli vyššie ako trojposchodová budova. Môže sa to posielať ďalej, ale len v rámci EÚ, pretože neviem o žiadnom spôsobe, ako to poslať na iné miesto. S touto zlúčeninou, ktorú chcete získať, sa musí zaobchádzať opatrne, pretože náhodné vystavenie môže mať za následok silnú úzkosť a nepriamo aj následky paranoje, nie že by to bolo nelegálne, ale vaše laboratórium môže byť.
 
Top