Question Mám niekoľko otázok o tajnej syntéze amfetamín sulfátu

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
52
Points
28
Ahoj všetci, som tu nový a som začiatočník, takže mám nejaké hlúpe otázky, neviem, či sa ich už niekto niekedy pýtal, ale každopádne začneme !

je lepšie mať elrlenmeyer a ohrievať na varnej doske, alebo banku s plochým dnom a ohrievať vo vodnom kúpeli? Myslím, že banka s plochým dnom je lepšia, pretože je tam väčší kontakt pri ohrievaní ako v erlenmeyerovej banke, mám pravdu?

Toto je moja "zostava"
0IBA8uUNGW
Je takýto digestor dobrý?


Naozaj potrebujem kondenzátor a ďalšie veci? Ak ich nebudem mať, môj výťažok bude nižší, je to tak?


Ďakujem za odpovede!
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,812
Points
113
Deals
1
Musíte používať len vodný kúpeľ, varná doska vám reakciu a banku pokazí.
Naozaj si myslíte, že ho používame len pre zábavu?
stratíte rozpúšťadlo, vaša reakcia sa spáli a môžete sa otráviť výparmi rozpúšťadla
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
52
Points
28
Dobre, pretože som videl syntézu človeka, ktorý použil varnú dosku na syntézu sulfátového amfetamínu

Nie, nemyslím si to, pýtam sa preto, lebo som počul, že to naozaj nie je potrebné

Naozaj nerozumiem, keď myslíte "stratené rozpúšťadlo", stratené rozpúšťadlo zahrievaním bez kondenzátora? (a na výpary mám odsávač pár)

Ak chcete, môžem zverejniť syntézu sulfátového amfetamínu, ktorú mám? Možno lepšie pochopíte moje otázky.
 
Last edited:

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,812
Points
113
Deals
1
Môžete robiť, čo chcete, ale som si istý, že naša metóda je lepšia a funguje dobre. Hovorím vám to preto, aby som vám pomohol s dobrým výnosom a úspechom. Môžete použiť panvicu s vodou ako vodný kúpeľ.
Presne tak, spätný chladič zbiera pary rozpúšťadla a kondenzuje ich späť do reakčnej zmesi.
Je to na vás.
 

HairyPoppins

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
50
Reaction score
26
Points
18
Ahoj. robil som to tak dvakrát, prvýkrát to išlo dobre, druhýkrát to bola katastrofa. musíte použiť fóliu správnej hrúbky a veľkosti a nejaký druh kondenzátora (ja som použil lievik s veľkou kockou ľadu). ak sa to chystáte urobiť, odporúčam začať reakciu vonku a potom ju po násilnej fáze preniesť späť dovnútra alebo mať po ruke zásoby sódy a rozlievanej vody. Nedostal som sa ani k 70 % a ani to nebolo čisté haj! Správne vybavenie je však oveľa plnšie!
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
52
Points
28
Ahoj človeče, čo máš na mysli pod pojmom katastrofa? Na fóliu môžem kúpiť hobliny z fólie nie? Dobre pre kondenzátor (nie je veľmi drahý) kúpim ho, keď budem mať nejaké peniaze ahah

Humm ok, takže musím kúpiť varnú dosku, takáto doska funguje? Na začiatok myslím
ZuFYSOqsbk


A keď myslíš násilnú fázu, myslíš ten hliníkový amalgám s dusičnanom ortuťnatým ect?
 
Last edited:

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
512
Points
63
Deals
5
Pre čistejší produkt potrebujete prinajmenšom veľmi dobré premytie acetónom, ideálne je a/b čistenie, destilácia alebo niečo iné. ja za seba idem na zrážanie s kyselinou l-vínnou, z vínanu urobím opäť bázu a zrážam sírnou, vyjde super čistý.

Myslí tým, že pri pridávaní p2np sol. do hotového amalgámu vzniká veľké množstvo tepla, ako aj tepelná rozťažnosť, ktorá môže ísť von z vášho kondenzátora a všade na podlahu/v priestor. ak je hliník príliš jemný, reakcia je príliš prudká. pozrite si pattonovo vlákno o izolácii d-amfetamínu, má časť so sytézou touto cestou, je dobré ho sledovať.Navrhuje mletý hliník z mlynčeka na kávu, s malými prúžkami aj s 10 g riskujete sopku, ak je fólia príliš tenká a krátka. ale uvidíte, som ochotný sa staviť, že viac ako polovica ľudí, ktorí robia túto syntézu, mala aspoň raz reakcie s útekom.
Tá varná doska je fajn, nie je ideálna, ale funguje, aj ja ju mám, treba ju spárovať s teplomerom, aby ste mali správny vodný kúpeľ. ale táto sytéza s AlHg, ktorú ste si vybrali, sa dá robiť aj bez nej, stačí vynechať reflux po pridaní p2np, nechať zreagovať a úplne vychladnúť, precediť a ísť ďalej, 60% výťažok je takto zaručený.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93
Odporúčam, aby ste to nerobili vo svojej kuchyni, ak tam plánujete ešte niekedy uvariť chutné jedlo.

Zaobstarajte si pracovný stôl, propper sklo a iné zdroje ohrevu, než je vaša varná doska.

Kuchyňa vyzerá príliš pekne na to, aby ste ju zničili chemickou kontamináciou.
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
52
Points
28
a/b purifikácia? som začiatočník, takže naozaj nepoznám skratky ako a/b , predpokladám, že acidobázické?

Pre moju syntézu budem dodržiavať základné čistenie acetónom alebo IPA, ale ak existuje najjednoduchšie a lepšie čistenie, neodmietam

áno, dobre, chápem, budem to robiť v mojej malej záhrade, takže pre hliník, malý štvorec (1cm x 1cm) je dobrý, nie príliš jemný?

Budem postupovať podľa vašich krokov, vďaka za všetko !
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
52
Points
28
Áno, máš pravdu, moja kuchyňa je príliš drahá na to, aby som v nej robil sulfátové amf !
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93
Určite :) Teraz, keď patríte do našej skupiny - môžeme vám pomôcť získať cenovo výhodné malé laboratórium, aby ste nemuseli používať svoju kuchyňu. Stačí sa opýtať, keď budete pripravení a ak by ste potrebovali pomoc
 

TotalSynthesis

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 17, 2022
Messages
82
Reaction score
46
Points
18
veľa vecí sa dá zostrojiť svojpomocne, ak máte nízky rozpočet, najmä v prípade tejto reakcie bez potreby externého ohrevu.
Reakčnú nádobu môžete nahradiť 50l plastovým sudom z miestneho obchodu s hardvérom. Potom do veka vyvŕtajte otvor, aby ste k nemu mohli pripojiť kondenzátor. Kondenzátor sa dá tiež ľahko zostrojiť z 2 rúrok, z ktorých jedna má menší priemer, aby sa zmestila do druhej, a medzi týmito dvoma rúrkami môže prúdiť chladiaca voda na kondenzáciu pár.

Nie je to ani zďaleka dokonalé, ale je to možné, ak máte malý rozpočet.
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
52
Points
28
Ďakujem veľmi pekne, pre vás, koľko stojí malé laboratórium ?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
512
Points
63
Deals
5
áno, uistite sa, že ide o hdpe alebo pp alebo niečo s vysokou chemickou odolnosťou
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93
To závisí od toho, čo chcete vyrábať, a tiež od vašich osobných požiadaviek na vybavenie.

Aj keď sa dá veľa vecí improvizovať, povedal by som, že štartovaciu súpravu na niektoré syntézy (v malom rozsahu) môžete ľahko získať od 1 000 - 2 500, pričom 2 500 by už bolo veľa.
Kde sa to môže predražiť, je, ak chcete do laboratória pridať ďalšie zostavy na čistenie (parná destilácia, rotavapy...).
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
512
Points
63
Deals
5
Ako je destilácia parou drahá bruh, je to chladivo, adaptér, ďalšia banka a voda
 

TotalSynthesis

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 17, 2022
Messages
82
Reaction score
46
Points
18
Áno, takýto bubon je v poriadku.
Aj keď hovorím, že to funguje, uvedomte si, že to zďaleka nie je dokonalé. výťažky budú nižšie, pretože vaše činidlá sa nebudú tak dobre miešať. v rbf, ak máte dobrú reakciu, obsah banky sa bude miešať sám od seba neustále, ak máte dobrý var
 
Top