Ako syntetizovať 4-metylProPioFenón?

hlebsladky2

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 10, 2022
Messages
12
Reaction score
3
Points
3
Dobrý deň, ľudia! Prišiel som sem s takouto otázkou, keďže v poslednom čase sa objavili obrovské ťažkosti so získaním 4MP. Nechcem si ho objednať z Číny alebo niečo podobné. Viem, že syntéza 4MP nie je oveľa ťažšia ako bromácia (4mmc). Takže si ho chcem vyrobiť sám. Nedávno som našiel Friedel-Craftsovu reakciu, ale veľmi mi nepomohla, pretože som nenašiel presné informácie. Vie niekto, ako sa to robí? Merci!
 

Netflix

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 9, 2022
Messages
54
Reaction score
52
Points
18
Môžete si ho objednať z európy aj aký problém vidíte
 

billian1

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 28, 2022
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
14,8 g (0,1 mol) 4'-metylpropiofenónu sa zavedie do 100 ml chloroformu za prítomnosti malého množstva jemne mletého chloridu hlinitého a roztok 15,9 g (0,1 mol; 5 ml) brómu v 20 ml chloroformu sa pridá po kvapkách za súčasného chladenia ľadovým kúpeľom. Zmes sa nechá reagovať cez noc pri teplote okolia. Potom sa prefiltruje, rozpúšťadlo sa z filtrátu odparí a kryštalický zvyšok sa premyje dietyléterom. Zozbiera sa 21,5 g kryštálov. A ak by ste potrebovali akékoľvek otázky týkajúce sa Forderu alebo objednávky, stačí mi napísať PM mee mate, jednáme len s našimi klientmi z EÚ.
 

hlebsladky2

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 10, 2022
Messages
12
Reaction score
3
Points
3

Príliš veľké riziko. Takéto poštové zásielky sú v našej krajine nebezpečné.
 

billian1

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 28, 2022
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Nie, nie je to nebezpečné, keď sa to týka nás, pane, stačí PM a dám vám pokyny, ako veci diskrétne fungujú Okey
 
Top