Question Ako prepašovať drogy do lietadla?

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
315
Reaction score
375
Points
63
haiii im getting amph in a couple days and want to know how i can I take it with me on a plane cuz i have to go to malaysia soon (like within the next week or 2, i have family stuff going on)

plánujem ho mať v príručnej taške, ale neviem ako. mám fľašu týchto doplnkov s horčíkom, ktoré sa dodávajú v kapsuliach, premýšľala som, že by som len naplnila kapsule amph a dala ich späť do fľaše. je to dobrý nápad? ak by som ju nejako znovu uzavrela malou plastovou tesniacou vecou, neotvorili by ju?

mám aj telefón s odnímateľnou zadnou časťou a batériou. ak by som ju vložil do vrecka a vrecko vložil do telefónu, našli by ho? ak existujú nejaké iné alternatívy, napíšte mi ^^;
 
  • Wow
Reactions: vis

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
315
Reaction score
375
Points
63
bude to malé množstvo, tak gram alebo maximálne dva. mohla by som si to shi dať do podprsenky?
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
157
Reaction score
49
Points
28
Chystáte sa do Malajzie a ukrývate drogy pri sebe? Áno, je to dobrý plán, ak sa na budúci rok nemusíš vrátiť do školy. Moslimské krajiny môžu byť trochu prísne a všetko kontrolujú. Musel by som povedať, že si so sebou zober krvavú handru a keď sa chystáš pristáť, strč drogy do vodného trezora a vystrč ho do kuchyne, potom tam cez neho daj handru nasiaknutú krvou a ak budeš mať smolu, že ťa budú prehľadávať, trochu si poplač a podaj im špinavú handru, ktorú máš v nohaviciach . Je to trochu hnusné, ale lepšie ako 8-13 rokov, ktoré vám Malajzia dá za prinesenie drog do ríše alláha. Veľa šťastia
 

marmaranosses

Don't buy from me
Member
Language
🇹🇷
Joined
Apr 19, 2024
Messages
3
Reaction score
4
Points
3
Najdôležitejšia vec, na ktorú by ste mali dbať na hraniciach Blízkeho a Ďalekého východu, je, že by ste sa mali vyrovnať s kultúrnymi rozdielmi a dôležitými faktormi vzhľadu tým, že budete konať bežným a normalizovaným spôsobom. Nápadné a podozrivé správanie v dave vynikne.

Čím menej pozornosti, tým viac slobody

Neviem, ako môžete konať legálne. (Nikdy predtým som sa o niečo také nepokúšal)
FNh1zB6GPO
 

jessejames122669

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 14, 2023
Messages
49
Solutions
1
Reaction score
41
Points
18
Deals
3
Preletel som celé usa tým, že som si ho položil na spodok nohy. skener ho neukazuje. len sa obávam, že ho pes zacíti. bolo mi povedané, že tu hľadajú len výbušniny, nie drogy.
Do Singapuru som si ju vzal rovnakým spôsobom z Indonézie.
 

magnesium_sulphate

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 11, 2024
Messages
19
Solutions
1
Reaction score
21
Points
3
Dobrý deň,

Dúfam, že toto čítate doma a nie v preplnenom malajzijskom väzenskom centre plnom pary.

Žarty bokom, nikdy, nikdy by som nikomu neodporúčal brať na palubu niečo podobné, ako sú strelné zbrane, výbušniny a nelegálne drogy. Nezáleží na tom, či si myslíte, že ide o malé množstvo a môžete ho ukryť, alebo či ide o veľké množstvo a chcete ho prehltnúť. Najviac ma znepokojuje skutočnosť, že v týchto krajinách ste ochotní riskovať, že vám pre najmenšie množstvo akejkoľvek drogy zoberú pravdepodobne desiatky rokov slobody. Indonézia, Brunej, Malajzia, Čína, Vietnam, Thajsko - a v podstate všetky krajiny, ktoré nie sú v Európskej únii, vám za obvinenie z drogovej trestnej činnosti urobia strašné veci so životom a blahobytom. Sakra, aj v EÚ to skončí zle, len s tým rozdielom, že nedostanete doslova doživotie alebo skutočný trest smrti.
Ja som bol v dvadsiatych rokoch ťažko a dlho závislý od heroínu a kokaínu. V Spojenom kráľovstve som mal neobmedzený prísun (takmer). Vracal som sa do svojej domovskej krajiny v EÚ a musel som si vziať zásoby, ktoré mi vystačili na 10 dní. Bol som veľmi naivný a príliš sebavedomý. Zbalil som 10 g skvelého afganského heroínu do 15 - 20 malých kamienkov, ktoré som zabalil do fajčiarskych papierov a dvojitej vrstvy potravinovej fólie, ktorá by bola tepelne uzavretá. Každý kameň som dával do rôznych osobných vecí: napríklad jeden do jednej ponožky, druhý do ďalšej; dva do toho malého vrecka džínsov; jeden do boxeriek (na 10 dní si vezmete veľa párov boxeriek a ponožiek); tričká som skladal a dával tam tiež jeden kameň. Všetky veci s heroínom vo vnútri by som naozaj dobre poskladal a natlačil, dokonca vyžehlil, aby vyzerali naozaj prestene a colník nechcel byť sprostý sedliak a pokaziť mi oblečenie na dovolenku. V ten deň by som bol triezvy, žiadne pouličné oblečenie, žiadne čudné ''gangsterské'' správanie.
Toto sa mi podarilo urobiť dvakrát. Pozerám sa na to spätne a nikdy by som to v tomto veku neurobil. Mal som jednoducho šťastie. Na každom letisku sú psy. Viem, že v juhovýchodnej Ázii je pašovanie drog a terorizmus veľkým problémom, takže vynakladajú mimoriadne úsilie na to, aby sa snažili tieto veci odhaliť.

Dôrazne vám odporúčam, aby ste o tom ani len neuvažovali. Upozorňujem, že som to urobil asi pred 15 rokmi. Bezpečnostná služba na letiskách je v zachytávaní zakázaných predmetov z roka na rok lepšia a lepšia.

Odporúčam vám, aby ste použili DHL, UPS alebo akúkoľvek kuriérsku službu, ktorá je vo vašom regióne k dispozícii, a použili falošné mená, telefóny na spúšťanie, jednorazové e-mailové účty a prázdne adresy typu trezor.
 
Solution

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,405
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Hovorím vám to úplne vážne. Okresná väznica, v ktorej sa nachádzam, má telesný skener, ktorému nič neunikne. Videl som obrazovku, keď v nej niekto bol. Valcovité... zariadenie, dlhé asi dva centimetre a nezabudnite na šnúrku. Nevkladajte doň plastové vrecko. Žiadna fólia. Žiadne kapsule. Pravdepodobne by som sa pokúsil látku rozpustiť namočenú v skutočnom tampóne, nechal ju vyschnúť viackrát previazanú šnúrkou, aby sa udržal tvar, a pokryl ju vazelínou alebo balzamom na pery alebo niečím vodotesným a ultra tenkým. Sú to roky vášho života, ktoré vsádzate na to, aby ste skryto prekonali ich technológiu.
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
315
Reaction score
375
Points
63
áno, urobil som viac prieskumov zákonov a nakoniec som nič nepriniesol. mám kamaráta, ktorý povedal, že mi chce poslať veci poštou, ale neviem, či je to dobrý nápad. pravdepodobne sa len pokúsim nájsť tu nejakú zástrčku

hai z malajzie btw :3
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
144
Reaction score
102
Points
28
Vyskúšajte bezpečné vytriezvenie za 3 týždne
 

phant0m

Don't buy from me
Resident
Joined
May 12, 2024
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Naplňte ním prázdne kapsuly a vložte ho do fľaše s doplnkom spolu s ostatnými skutočnými tabletami doplnku.
 
Top