Question Ako rozlíšiť kofeín rezaný amfetamínom od čistého amfetamínu

skanderbeg

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Oct 14, 2022
Messages
70
Reaction score
35
Points
18
Na otázku odpoviem sám lol. Môj spôsob rozlišovania je číslo jedna: TLKOT SRDCA... Keď sa to strihá s čistým kofeínom, srdce sa vám tak rozbúši, že je to mimoriadne nepríjemný pocit. Číslo dva: VÔŇA: čistý amfetamín má ten typický amínový zápach (a chuť), ktorý si jednoducho nemôžete pomýliť, zatiaľ čo rezaný amfetamín má čudný rybací olejový zápach alebo nemá žiadnu vôňu. Po tretie: Pri užívaní čistého amfetamínu sa cítite energickejší, produktívnejší a máte trochu eufórie, zatiaľ čo pri užívaní rezaného amfetamínu sa cítite akosi nepokojne, náladovo a nervózne, čo nie je veľmi príjemné.
 

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
79
Reaction score
52
Points
18
Úplne s vami súhlasím, ale musím dodať ešte jednu vec, komedializácia je brutálnejšia. Pretože kofeín vám nedovolí spať po odznení účinkov amfetamínu, takže sa na druhý deň cítite ako hovädo, pretože ste sa okrem účinkov amfetamínu na mozog nevyspali. Vyprážaný mozog + žiadny spánok = najhoršia kombinácia.
 

skanderbeg

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Oct 14, 2022
Messages
70
Reaction score
35
Points
18
Zabudli ste, že áno, že je to pravda!
 

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
79
Reaction score
52
Points
18
Som tu, aby som doplnil všetko, na čo ste zabudli :D Zostaňte v bezpečí, bratia!
 

yuiopjkl

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 14, 2022
Messages
77
Reaction score
44
Points
18
Dočítal som sa, že keď si ho skrátiš kofeínom, zvýši sa aktivita a budeš spoločenskejší. Keď som to vyskúšal, niekedy som sa tak cítil, ale väčšinou sa aktivita amfetamínu znížila a cítil som sa unavený (pomer amfetamínu a kofeínu je veľký rozdiel)

Čistý amfetamín sulfát je bez zápachu, zatiaľ čo amfetamínová báza (olej) má aminový zápach (rybí zápach).
 
Top