Question Za koľko sa predáva kilogram Alpha-PVP?

VamonosPest

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 9, 2022
Messages
20
Reaction score
25
Points
3
Zaujímajú ma ceny Alpha-PVP vo vašom regióne

Otázky
Koľko stojí kilogram alfa-pvp?
Koľko je cena za gram na ulici?

Viem, že je to ľahká droga, ale či sa to v konečnom dôsledku oplatí, ak porovnáte
zisk iných drog pri výrobných nákladoch a predaji.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
442
Reaction score
675
Points
93
Tento produkt nie je všeobecne známy, ale ide o úplný analóg MDPV, ktorý sa v Európe predával za 3500 až 5000 eur za 1 kg.
Táto látka si vždy nájde svojho kupca.
Hlavnými výhodami sú, že veľmi silná stimulácia s kokaínovou eufóriou na vstupe, malé dávky, možnosť použitia fajčenia, jednoduchá syntéza z legálnych činidiel.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,404
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Myslím, že v USA by ste mohli ľahko získať 5 tisíc dolárov. Pri dávke 25 mg by som chcel na začiatok 50 USD/g. Nepoznám jediného človeka, ktorý by to skúšal tam, kde sa nachádzam v USA. S radosťou by som zaplatil 50 USD/g. Možno by som zaplatil 100 USD.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,404
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Veľmi rád fajčím crack. IDGAF, čo si kto myslí, stále robím všetko, čo musím, nemusím kradnúť ani klamať. Je to drahé. Vyrábam si ho sám a nakoniec stojí asi 8-10 dolárov za hit (65-80 mg skutočnej kokaínovej bázy) Pôsobivá potencia a-pvp je to, čo vzbudilo môj záujem Nevyzeralo to príliš ťažké na výrobu, ale som si istý, že by som rýchlo zomrel, keby som mal 500 g
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
Dobrý deň, hľadal som informácie o tomto lieku a chcem ho aj vyskúšať. Nikdy som o tejto droge nič nepočul. ktorá má byť veľmi podobná kokaínu? Dá sa fajčiť a všetko, nemyslím si, že je to podobné kokaínu. Keby to bolo ako kokaín, myslím, že by som bol slávny.
 

YoSpumoni

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 21, 2022
Messages
8
Reaction score
13
Points
3
Na vrchole mojich "dobrodružstiev" s A-PVP som si nechával posielať 3 kg na stredozápad USA za 5600,00 USD a keď som predal svoj posledný gram, zinkasoval som zaň 200 USD. Teraz je tu tá posratá časť: Sedel som na prvých 100 gramoch, ktoré som si kedy objednal, takmer 2 mesiace a nezarobil som ani cent! Nikto, koho som poznal, by to ani neskúšal, ani by mi nepomohol s presunom akéhokoľvek produktu v oblasti, kde žijem. Všetci sa toho báli a boli presvedčení spravodajskými médiami, že to skončí tak, že z nich niekto zje tvár. Keď som sa raz zoznámil s pár ľuďmi, ktorí bývali vo vedľajšom štáte odo mňa a boli pravidelnými užívateľmi, telefón mi neprestal zvoniť. Trvalo to asi rok a pol, vždy v najvyššej kvalite a ani raz som to neznížil alebo nikoho neukrátil na váhe. Výsledkom bolo, že sa ma nikto nikdy nepokúsil okradnúť a vždy zaplatil vopred. Po zákaze zo strany W.H.O. išla cena hore a moje zásoby sa veľmi rýchlo minuli. Nikdy som si nemyslel, že by bolo nemožné, aby som získal ďalšie, ale odvtedy som ho nemal ani raz. Prvá lekcia, ktorú som sa naučil, je, že musíte nájsť oblasť s trhom pre váš produkt, aby bol ziskový. Ďalšia bola, že treba vždy splniť svoje sľuby. Pre vášho dodávateľa to platí dvojnásobne alebo dokonca trojnásobne. Nikdy nebuďte neúctivý a nehľadajte lepšiu ponuku, ak už máte dobrú vec. V neposlednom rade nikdy nedôverujte ženám.
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
144
Reaction score
102
Points
28
Existujú dvaja poľskí predajcovia s APVP dobrej kvality a hg kg ceny. Zdá sa, že mnohé čínske spoločnosti (dominujú podvodníci) predávajú najlacnejšie penalizované apvp aphp mdpv 4mmc mdma atď. Čím viac apxp stojí - tým väčšia šanca, že ho dostanete. Musíte požiadať spoločnosť o viac. Začnite s vyhľadávaním CAS 4MMC Hcl na stránke guidechem. Stále sa snažím dostať sa k nemu správne...
 
Last edited:

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
99
Reaction score
66
Points
18
Dôvodom, prečo táto droga nie je populárna, je pervitín, ktorý je silnejší, robil som oboje a reálne sa mi nepáčil účinok apvp, všetko to stigma pre šialenú stimuláciu, keď som to skúšal (fajčenie), nič moc sa nestalo, a k otázke v mojom regióne ( bulharsko ) neexistuje trh pre žiadne katinóny, ľudia tu nemajú radi nové chemikálie a majú radi skôr tie zo starej školy
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
144
Reaction score
102
Points
28
Áno, naozaj som ho neprešiel testom, ale apvp bol veľkým hitom tu, kde milujú pv mc, ale bol som sklamaný, pretože apvp sa mi zdal slabší ako apihp (obidva čisté) zaviedol som ich tu. APVP by však malo byť dlhšie trvajúce a účinnejšie pri masívnom používaní.
Ice som neskúsil, ale je drahší a určite splní svoju ťažkú povesť ako breakingbad. MDPV bathsalt king mu však môže konkurovať, takže nech sa MDPV vráti do rozpočtu. Zatiaľ však volím "mäkký" APVP/APHP.
 

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
99
Reaction score
66
Points
18
Havent skúšal apihp, ale apvp test mi stačí na to, aby som skončil s pv, a mdpv stále môže byť rc kráľom, ale som si istý, že rekreačný meth je lepší len IV môže tam byť nejaké skvosty v pv, ale je kick lepší ako meth alebo koks, o čom silne pochybujem, niekto iving nám to môže povedať, pretože ja nemám IV
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
144
Reaction score
102
Points
28
Neovládam IV, ale APVP je skvelý IV. APVP je lacnejší a jednoduchší na výrobu a dúfam, že ho dostanem z Číny, aby ľudia opäť šaleli. APVP sú silnejšie, kratšie, s oneskoreným účinkom, dokonalé dvojča z dvoch vajec. Ľad je bezpochyby najsilnejší a rovnako aj problémy okolo neho. Ak plán s Čínou vyjde, obchodný predajca mi môže zohnať Ice atď. z južnej Ameriky. Všetko je vyrobené vo Vietname atď. mimo Číny bývalými zákazníkmi spoločnosti pred veľkým zákazom prasknutia v Číne. Oh bol investovať môj hlavný život do získania čo najlepšieho úspechu, ale stále len chudobný mouther.
 

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
99
Reaction score
66
Points
18
Levo-A-PVP (správne kryštálová) bola droga resebling crack viac ako akákoľvek iná stim, ale to. Kardiotoxický profil drig jednoducho nerobí itt bezpečným...
 
Top