Question Potrebujem pomoc pri získavaní vecí môjho priateľa späť!

InnocentBystander23

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 14, 2023
Messages
23
Reaction score
10
Points
3
Vo chvíli núdze mal môj priateľ zhruba 8 uncí úlomkov pervitínu, ktoré vložil do galónu destilovanej vody, aby ich nenašli chlapci v modrom. Fungovalo to a bol to vtedy skvelý ťah, ale časť vody sme odparili a vracia sa ako biely nadýchaný prášok. Stále to robí svoju prácu, ale on to chce dostať späť ako úlomky, pretože to každý očakáva. Môžete mi, prosím, poradiť krok za krokom? Obaja by sme boli veľmi vďační. Ďakujem.
 

AgamemnonFromTroy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 19, 2024
Messages
78
Reaction score
55
Points
18
Prášok rozpustite v acetóne a nechajte ho pomaly odparovať kľúčové je, aby ste to robili pomaly
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
363
Reaction score
684
Points
93
Deals
65
Pomôže zahrievanie roztoku meth/acetónu blízko bodu varu acetónu za súčasného jemného miešania, to pomôže správne rozpustiť prášok.

To, čo hľadáte, je rekryštalizácia metamfetamínu, myslím, že pomôže vedieť :)
 

AgamemnonFromTroy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 19, 2024
Messages
78
Reaction score
55
Points
18
Zistil som, že je účinnejší, ak sa ponechá do chladného prostredia neviem prečo
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
531
Reaction score
287
Points
63
Chlapče, čo som vám hovoril o tom, že pomáhate ľuďom len podľa svojich predchádzajúcich skúseností? Ďakujem vám, pán Ramsay, zdá sa, že ste zachránili situáciu.
 

ImmortanJoe

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 16, 2024
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
Nie, nie je to správne! Získajte 99,9 % izopropylalkohol triedy ACS. Priveďte ho do varu a potom ním zalejte produkt v inom sklenenom pohári. Čo sa nerozpustí, je odpad. Akonáhle oddelíte kvapalinu od pevného odpadu, nalejte ju do sklenenej nádoby na pečenie a nechajte ju stáť, nerušte ju pohybom, ktorý kazí proces, takže ju nechajte vychladnúť na izbovú teplotu, potom ju opatrne vložte do chladničky, kým nedosiahne teplotu, na ktorú by mala byť nastavená väčšina chladničiek, čo je asi 33 stupňov, akonáhle dosiahne túto teplotu, premiestnite ju do mrazničky, kým nedosiahne približne -3 stupne, potom je hotová. Môže v ňom byť ešte tekutina, preto ho celý prelejte cez filter, aby ste odstránili zvyšky tekutiny, a nechajte kryštáliky vyschnúť a alkohol môžete zlikvidovať. Ak sa rozhodnete, môžete na urýchlenie sušenia použiť tepelnú lampu. Potom & keď je úplne suchý, rád ho premyjem studeným acetónom, aby som sa zbavil nečistôt, ktoré sú zvyčajne na vonkajšej časti kryštálov. Takisto rád znovu prevarím kvapalinu po oddelení dobrej kvapaliny pri odstraňovaní odpadu, ktorý sa nerozpustí & predtým som ju už premenil na prášok a urobil acetónový wash a samozrejme som ju nechal vyschnúť pred varnou alkoholovou časťou procesu. ale nie je to nevyhnutné. Najlepší spôsob zohrievania je varenie vody v hrnci a umiestnenie liehu v pohári do hrnca s vriacou vodou. Takto je menej pravdepodobné, že spustíte búrlivé peklo! Samozrejme, nebuďte idiot a nedajte do panvice príliš veľa vody, aby vám pretiekla do pohára, pretože by to bolo úplne retardované a veľký faul na párty, ako aj drahé!
 
Top