POMOC A PORADENSTVO

PandaPanda111

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 24, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Hľadám najlepší spôsob, ako vyťažiť z met. Prvýkrát na tomto skvelom fóre, takže prosím ospravedlňte prípadné nesprávne slovné spojenia. V súčasnosti nie je pre mňa reálne vyrábať vlastný produkt, takže som nútený získať, čo sa dá. Mám prostriedky na nákup, ale výrobok nie je triedy A. Najprv som mal podozrenie, že rez je MSN, ale verím, že mám do činenia s inými látkami. Mojím hlavným cieľom je mať kvalitný výrobok. Hľadal som a skúmal a okrem umývania acetónom a dokonca aj pomocou konvekčnej pece na odstránenie uvedených nečistôt naozaj nefungujú. Umyl som 5 oz a stratil som značnú časť výrobku; zostali mi 2 oz. Verím, že aj po umytí je rez tak ďaleko v uvedenom výrobku, že sa zdá nemožné ho úplne odstrániť. Napriek tomu bol výrobok slabý, spôsobuje bolesti hlavy a kĺbov. Znie to ako MSN áno, ale naozaj verím, že je to rez s niečím iným. Akékoľvek nápady, čo by to mohlo byť a ako odstrániť. Nové triky alebo nápady by boli skvelé. Kúpil som výrobok prostredníctvom niekoľkých rôznych zdrojov, ale všetky sa zdajú byť kontaminované. Som tu obmedzený a ocenil by som akúkoľvek radu. Rád by som si vyrobil vlastný výrobok, ale jednoducho neverím, že teraz môžem dosiahnuť všetky potrebné položky na dokončenie tohto môjho sna. Takže mi zostáva vymyslieť tento plán, aby som urobil to najlepšie, čo môžem, s tým, čo je k dispozícii. Budem vďačný za každú radu.
Ďakujem
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,812
Points
113
Deals
1
Dobrý deň, ako sa volá MSN? Môžete to vysvetliť?
 

PandaPanda111

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 24, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
MSN je skratka pre metylsulfonylmetán. Predáva sa tu ako vitamínový doplnok. Používajú ho aj pre zvieratá. Keď sa látka zahreje, zmení sa na dokonalý kryštál, ktorý vyzerá rovnako ako ľad. Je takmer nemožné ho rozpoznať, pokiaľ ho nevykúrite a zdá sa, že práve tak sa rozpoznáva. Pre moju IV alebo užívateľov, ktorí šnupú, zvyčajne necítia chuť ani nerozpoznajú rozdiel, len to, že produkt je slabý a určite je niečím narezaný. Verím však, že je možné, že ide o nejaký iný typ nového rezu, ktorý sa používa, a zaujímalo by ma, či existuje postup, ktorý by som mohol použiť na identifikáciu látky a ako ju odstrániť. Neverím, že je to v tejto chvíli možné urobiť sám. Preverujem veci, ale už ma nebaví riešiť tento problém a som veľmi rada, že mám konečne niekoho inteligentného a na tejto úrovni, koho sa môžem opýtať. Vážim si a budem počúvať každú spätnú väzbu.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,047
Points
93
Môže to byť izopropylbenzylamín? Teraz je to častejšie rezanie
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
659
Points
93
Deals
8
Dobrý deň,

MSN sa dá odstrániť studeným acetónom.
 

Navarroalfredo007

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 24, 2022
Messages
15
Reaction score
6
Points
3
Ahoj, pred 7 rokmi som použil alkohol na čistenie metamfetamínu , rozpustil všetok produkt A použil niečo také
IoXbDAfMV7
IoXbDAfMV7
a na druhý deň som našiel metamfetamín vo vnútri nádoby A rez po stranách nádoby, ale v tomto okamihu som sa zbavil tohto materiálu a veci sa zmenili
 
Top