pestovať burinu

Kobra

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 24, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Uvažujem o tom, že si kúpim nejaké semená a budem ich pestovať, ale neviem, kde ich kúpiť na dôveryhodnej stránke
aký typ buriny je lepší a musím používať nejaké špeciálne produkty na pestovanie a výrobu vysokokvalitnej buriny?
 

vegetalista

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 10, 2023
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Veľa z toho bude diktovať vaša geografická poloha. Zvyčajne je lepšie získať vaše genetické materiály bez prekročenia medzinárodných hraníc, je väčšia šanca, že nebudú zabavené. Rád používam dobré organické vstupy, pretože pestujem hlavne pre seba, ale jacks 123 alebo master blend sú v USA dobrou ekonomickou voľbou, ak robíte hydro alebo nepoužívate organickú pôdu.
 

Kobra

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 24, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Ďakujem veľmi pekne, budem hľadať niekde, kde si môžem kúpiť tieto produkty.
 

Anhedonia35

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 21, 2023
Messages
15
Reaction score
3
Points
3
frajer, tento proces závisí od toho, či trávu pestujete doma alebo vonku. ak ju budete pestovať doma, vyrastú vám všetky druhy rastlín, pokiaľ budete mať doma rovnaké vonkajšie prostredie. ak chcete sativa hlavu, odporúčam jack herrera alebo white widow. ak chcete nejaký druh indica, môžete si kúpiť big bud afghanian kush alebo bluedream.
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
Odporúčal by som európske kalifornské alebo kanadské semená z dobrej semennej banky. Áno, potrebujete produkty, aby ste dosiahli čo najlepší výkon.
Minimálne budete potrebovať:
-stimulátor rastu koreňov
-stimulátor rastu.
-stimulátor kvitnutia.

Je veľmi dôležité umyť korene aspoň 2 týždne pred rezom.
Po umytí už do vody nepridávam žiadny prípravok. Spozorujete to v chuti a v hrdle.

Ak sa pestuje vonku, budete potrebovať prípravky proti škodcom.

Ak máte prístup k osmotickej vode, použite túto vodu

PH ideálnej vody medzi 6,5-7,5

v prípade pestovania v interiéri.

Musíte veľmi dobre kontrolovať teplotu a vlhkosť.
cez deň nesmie presiahnuť 25° a v noci nesmie klesnúť pod 15°
Čím sú rastliny mladšie, tým viac vlhkosti potrebujú.

Ak s pestovaním len začínate, odporúčam používať prírodné hnojivá.

Pravdepodobne som na veľa vecí zabudol. Môžete sa so mnou porozprávať prostredníctvom správy a ja sa pokúsim odpovedať na všetky otázky.
 

Pharmacist487

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 27, 2023
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
To závisí od toho, kde sa nachádzate . Teplota v danej oblasti a všetko, čo
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
Ak pestujete v interiéri, musíte mať k dispozícii 18 hodín svetla na rast a 12 hodín na kvitnutie. Ak chcete pestovať vonku, teraz je vhodný čas začať, keď začína priať pekné počasie a predlžujú sa hodiny slnečného svitu☀️
kúpiť dobrú pôdu a kvalitné hnojivá. buďte veľmi opatrní s hmyzom pestovaným vonku!!!
 

bad_coco_melon

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 11, 2023
Messages
44
Solutions
1
Reaction score
24
Points
8
Skvelé vlákno!

Všetky informácie, ktoré potrebujete vedieť, sú online, na youtube a google (fóra).

Odporúčame ju pestovať v interiéri, v pestovateľskom stane. Všetka naša tráva sa pestuje v stanoch s každodennou kontrolou od skúseného pestovateľa.

Pestovanie konope je ako umenie, jemné a vyžaduje si čas (veľa) na zvládnutie. Pestovanie konope by sa malo brať ako koníček a nikdy nie ako zamestnanie. Ak pestujete konope ako prácu, nakoniec sa stanete chamtivými a budete vynechávať kroky, robiť chyby.

Indoor je najlepší jednoducho preto, že môžete kontrolovať každú jednu prekliatu premennú.

Pokiaľ ide o to, aký druh trávy by ste mali pestovať:
1. Začnite s samonakvétacími konopami (kvitnú po takmer 100 dňoch od zasadenia, dokonca aj menej).
2. Najprv urobte len dve rastliny.
3. Oboznámte sa s liečbou všetkých chorôb, ktoré môžu rastlinu postihnúť.
4. Učte sa z procesu pestovania.
5. Zlepšite svoju hru. To môže zahŕňať veľa vecí, pestovanie väčšieho počtu rastlín, zaobstaranie si väčšieho stanu, systému automatického kŕmenia, pestovanie viacerých kmeňov.
 

Latin King

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 24, 2023
Messages
31
Reaction score
17
Points
8
Ak je jeho cieľom výlučne zisk, choďte na amnéziu na kokosovom vlákne a zaobstarajte si optiku. Jeho zďaleka najjednoduchšie s maximálnym ziskom
 

R7flex

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 23, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
existuje niekoľko stránok na prepravu semien, potrebujete na to finančné prostriedky. ako je kabína, osvetlenie, vzduch, uhlíkový filter, tekuté hnojivo a výživový doplnok a ďalšie. musíte tiež vedieť, ako sa o to starať a stav rastliny. existujú niektoré turecké fóra, ktoré si môžete pozrieť.
 

littlebigboss

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 30, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Ahoj všetci

Môžete si pozrieť webovú stránku growweedeasy.com
Bola pre mňa veľmi užitočná, keď som pred rokmi začínal pestovať v Rusku. Môžete tam získať veľa návodov a odpovede na každú otázku o pestovaní. Komunita je silná a nápomocná.

Som na tejto stránke nový, prišiel som sem, aby som skúsil predávať trávu online a možno aj iné veci. Vlastne som nikdy v živote nepredával nič online, pohyboval som sa v starej škole face to face :)
. Teraz už pár rokov pestujeme v Barcelone s tímom, trh je tvrdý, ale kvalita trávy je skvelá. Zistil som, že konkurencia je naozaj dobrá pre konečných zákazníkov. Pri pestovaní však musíte robiť viac a tvrdo pracovať, takže je tu viac pohybu o kultúre a rešpekte ako o peniazoch.
Takže ak máte nejaké odporúčania, kde začať, budem vám veľmi vďačný.

Tiež mám možnosť získať takmer všetko tu v Barcelone za veľkoobchodné ceny, ak je to potrebné
 

littlebigboss

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 30, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
A o semenách.
To závisí od vášho vkusu. Teraz existuje veľa dobrých genetických produktov a odporúčam minúť trochu viac peňazí na semená, ale majú skvelú kvalitu.
Mojím obľúbeným kmeňom je Headbanger od spoločnosti Carma Genetics. Je legendárny, najsilnejší high, aký som kedy mal, a tolerancia sa takmer nevyvíja.
Sú to však bežné semená a na ich pestovanie potrebujete určitú zručnosť. Ak sa však rozhodnete pre túto cestu, informácie nájdete na growweedeasy

Mali by ste začať s niektorými autos alebo feminizovanými semenami na pár cyklov.
 
Top