Looking for a vendor Získavanie zakázaných chemických látok z Číny do USA. (D-LAME)

Clarke D

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 21, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
3
Aká je najlepšia metóda získavania zlúčenín z Číny, ktoré nie je povolené posielať do USA? Niektorí predajcovia sa snažili pomôcť, ale hneď ako sme sa dostali k sledovaniu, povedali, že ich šéf zakázal zasielanie a musel som si nechať vrátiť peniaze. Takže dúfam, že existuje spôsob, ktorý nezahŕňa to, že by som to musel dostať v Kanade. Vďaka všetkým.
 

Mona857

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 2, 2023
Messages
39
Reaction score
16
Points
8
Deals
1
Môžem vedieť, o aký výrobok ide?
 

Mona857

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 2, 2023
Messages
39
Reaction score
16
Points
8
Deals
1
V súčasnosti americká colná správa kontroluje zásielky z Číny, nie preto, že by bola čoraz pomalšia, vždy sa nájde obdobie, keď nie je možné posielať tovar do USA.
 

idlewild

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 1, 2023
Messages
62
Reaction score
43
Points
18
Najlepšou metódou, ktorú som mal, je používanie dodávateľov, ktorí sa o to úprimne nestarajú. Úroveň utajovania, ktorú som videl od predajcov (niektorých na tomto fóre), je neskutočná. Myslím, že môj názor by bol, že to môže trvať nejaký pokus a omyl. Ak oslovíte nejakých nových predajcov bez histórie recenzií, opýtal by som sa, či by urobili aspoň menšiu skúšobnú objednávku.
 

Clarke D

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 21, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
3
Dvaja z nich sa o to pokúsili a ich šéfovia ich zastavili. Hádam sa pokúsim o ďalšie.
 

Ketaholiker

Don't buy from me
Member
Language
🇩🇪
Joined
Jul 28, 2024
Messages
10
Reaction score
0
Points
1
Dobrý deň, hľadáte


CAS 4579-64-0 D-LAME

PyBOP CAS 128625-52-5 (prekurzor LSD

alebo ergotamín, LSA

odkiaľ posielate, môžete poslať prive list?
 
Top