Question Fentanylová infúzia trávy. Je to skutočná vec?

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Dnes som narazil na vyhlásenie predajcu buriny v DNM, kde tvrdil, že veľmi vysoké %age buriny v EÚ je v súčasnosti primiešané fent.

Strávil som nejaký čas čítaním dokumentov UNODC a snažil som sa zistiť, či sa to niekde spomína, a v časti o konope som našiel NULOVÚ zmienku. V časti o opiátoch (obe sú v priloženej tretej brožúre) je nominálna zmienka o používaní fentu pri falšovaní rôznych iných chemikálií (okrem heroínu nie je veľa pomenovaní) a väčšina z nich je obmedzená prevažne na Severnú Ameriku.

Videl niekto skutočne ľudí, ktorí takto šukali s trávou? Myslím tým, že sila hydroponicky pestovaného materiálu je dnes oveľa vyššia ako pred desiatimi rokmi, prečo by ste dávali fent do trávy?

Každopádne, hľadám nejaké poznatky, ktoré by mohli obsahovať vaše brilantné mysle.

Šťastný nový rok atď. atď.
 

Attachments

  • wWrdqmYDzK.pdf
    14.6 MB · Views: 642

Hank Schrader

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2022
Messages
79
Reaction score
166
Points
33
V dnešnej dobe sa marihuana dá nasiaknuť všetkým, čo je po ruke. Či už ide o syntetický kanabinoid alebo fentanyl.
Je to spôsobené tým, že v súčasnosti si môžete legálne a lacno kúpiť marihuanu CBD, ktorá vyzerá skvele, ale neobsahuje THC.
Aby takáto bylina získala narkotický účinok, ľudia ju impregnujú fentanylom a inými látkami.
+ Fentanyl udržuje klienta v tom, aby sa vracal po ďalšie a ďalšie dávky.
Samozrejme, teraz existuje nová alternatíva k THC - HHC, má potenciu o 20-25 % nižšiu ako THC a zatiaľ je legálna vo väčšine európskych krajín, ale nie každý ju má na sklade a naďalej impregnuje CBD trávu alebo poľnohospodársku trávu, ktorá vyzerá ako pravá marihuana.
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Už ste sa s tým skutočne stretli v praxi?

Súhlasím s @spanara, že skúsený fajčiar trávy hneď spozná, či páli konope vs. trávu.

Mám košík HHC-O, ale ešte som ho nevyskúšal, nechávam si ho na čierny deň (sám nie som veľký fajčiar trávy)
 

Hank Schrader

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2022
Messages
79
Reaction score
166
Points
33
V krajinách SNŠ sa k slabej marihuane pridáva séria UR-144 alebo JWH. S istotou môžem povedať, že syntetické kanabioidy ako (ur144 / JWH-018) sú takmer na nerozoznanie od prírodných. Jediná vec je rýchly nástup a rýchly výstup, ale ak použijete prolongátory, účinok trvá dlhšie.

Pokiaľ ide o fentanyl, nepotrebujete ho veľa, 1,2-1,5 mg fentanylu na 1 g marihuany stačí na to, aby účinok nebol silne citeľný a aby si človek na produkt zvykol a získal závislosť.
V každom prípade si nemyslím, že je to spravodlivé, takže to neodporúčam robiť.
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Nemám v úmysle to robiť - len už testujem rôzne látky na fent a teraz rozmýšľam, že musím otestovať aj synovu zásobu trávy. Testy na fent sa pre mňa stanú drahým koníčkom...
 

spanara

scammer
Joined
Dec 21, 2022
Messages
33
Reaction score
17
Points
18
Deals
9
S trávou cbd je to tak, že vonia ako konope...
takže to môže byť vec, ale "skutočný" fajčiar by to hneď odhalil.
 
Top