DON - činnosť

Bigcrystal

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 21, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Dobrý deň, moje meno je noname ;)
Chcel som vás požiadať o váš názor na DON Prečítal som niekoľko správ, ale je ťažké získať nejaké objektívne hodnotenie od odborníka.
Alexander píše o stimulačných účinkoch podobných amfetamínom....
len čo to znamená? Je tam eufória ako po amfetamínoch? Existujú vizuálne a psychedelické účinky pri vyšších dávkach?

Bolo by fajn, keby sa niekto vyjadril, lebo nechcem plytvať činidlami ;)
 

Brain

Expert Pharmacologist
Joined
Jul 6, 2021
Messages
264
Reaction score
282
Points
63
Dobrý deň! Pokiaľ ide o DON, pravdepodobne tam nenájdete nič, čo by súviselo s klasickými účinkami amfetamínu (pričom psychostimulačné účinky sú prítomné v rôznej miere).
Žiaľ, neexistujú žiadne štúdie, ktoré by skúmali psychoaktivitu tejto látky, ako aj jej farmakologické parametre. Zhrnutím dostupných údajov z prípadov a správ, ako aj na základe štruktúry molekuly, derivátov látky a jej podobnosti s inými molekulami je však možné usudzovať o jej účinkoch.
Dávkovanie pre DON by malo začať od 3 mg, ak ste skúsený užívateľ, môžete začať so 4-5 mg (ale nie viac!). DON sa totiž líši od triedy DOx. Trvanie je vo všeobecnosti približne 7-8 hodín a prevládajú "mierne psychedelické účinky" (pri dávke 2-3 mg), zrakové a sluchové halucinácie (pri dávke 5-10 mg) a enteogénne, a, psychostimulačné účinky.

Ak sa ho rozhodnete syntetizovať, vyskúšajte D-enantiomér a nezabudnite sa tu podeliť o svoje pocity.
 
Top