• Willkommen im Germany Teil des Forums. Denken Sie daran, dass das Posten von Kontakten (Jabber, Telegram, Signal und andere) zu einem permanenten Verbot führen wird! Wenn Sie sich entscheiden, etwas zu kaufen oder zu verkaufen, ohne ein Treuhandkonto zu benutzen und Geld verlieren, können wir Ihnen nicht helfen.

Mephedrone Sale Dead Drop Frankfurt am Main Mŕtve kvapky vo Frankfurte!

BioHackers

BioHackers
Language
🇺🇸
Joined
Oct 20, 2023
Messages
44
Reaction score
128
Points
33
Deals
143

💦💧BioHackers

21192.jpg
Naša firma sa špecializuje výlučne na mŕtve kvapky. Dnes oznamujeme otvorenie našej prevádzky vo Frankfurte. Na oslavu tejto udalosti rozdávame 10 mŕtvych kvapiek s 2 g čistého mefedrónu (ak bude viac záujemcov, rozdáme ich viac).

Ak chcete získať vzorku zadarmo, musíte byť buď obyvateľom BB, alebo členom BB. Taktiež musíte bývať v meste Frankfort.

Ak nie ste obyvateľom BB ani členom fóra, ale žijete vo Frankforte a chcete vyskúšať náš produkt, zaplatíte 40 USD a my vám vrátime peniaze po tom, ako napíšete podrobnú recenziu o tom, ako ste produkt dostali, ako ste ho používali a ako ste sa cítili. Recenzia musí obsahovať obrázok výrobku a veľmi podrobný opis celého procesu.

Dôležité: Mŕtve schránky sú najrýchlejším spôsobom doručenia tovaru kupujúcemu! Preto vás žiadame, aby ste si výrobok vyzdvihli a zanechali spätnú väzbu do 1 dňa! Ak si vzorku prevezmete a prestanete nás kontaktovať, budete zatratení a zhoríte sa v pekle. Jediné, o čo vás žiadame, je, aby ste zanechali spätnú väzbu!

S úctou, tím BioHackers!
Obchod Dead Drop
Zobraziť položku 769
 

VeNoMxXx

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 14, 2023
Messages
23
Reaction score
14
Points
3
Dostal som vzorku veľmi pekného mefedrónu ! bol som oneskorený, ale všetko fungovalo dobre, bolo ľahké nájsť, ale dobre skryté ! veľmi rýchle a skvelé customer sevice aswell ! mám svojho človeka pre budúcnosť môžem len odporučiť ! 5/5 vo všetkých bodoch !
 
Top