Question Kryštálová metamfetamína metódou červeného P.

Ayosquzuz

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Oct 6, 2024
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Tak by ma zaujímalo, či je možné vyrobiť ľad metódou červeného P a nie len rýchlosťou Som nováčik vo varení a neviem všetko, tak dúfam, že mi yall pomôžu
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,407
Solutions
4
Reaction score
963
Points
113
Deals
1
Iste, v skutočnosti je v tesnom závode s lítiom/amoniakom o najobľúbenejšiu metódu v Spojených štátoch. Samozrejme, že budete potrebovať aj jód
 

Ayosquzuz

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Oct 6, 2024
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
A ako si myslíte, že to môžem urobiť? Rozmýšľal som nad zmrazením pomocou plynu CO2 alebo nad tým, že tú mrchu jednoducho dám do mrazničky.
 
View previous replies…

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,407
Solutions
4
Reaction score
963
Points
113
Deals
1
Hovoríme o spôsobe lithium amoniak? Tí, ktorí sa v tom vyznajú, to nazývajú reakcia breza LIKE, pretože to nie je celkom breza. Solvatovaný elktrón sa absorbuje do amónneho nepolárneho rozpúšťadla. Nevyžaduje si to bezvodý amoniak
 

Ayosquzuz

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Oct 6, 2024
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Celý čas som mal na mysli spôsob červený fosfor, aby som bol presnejší: Pseudoefedrín, kryštály jódu, červené P, hydroxid sodný, Colemanovo palivo atď. Myslím, že ak z neho nie je možné vyrobiť ľad, som otvorený akýmkoľvek iným begginer friendly metódam, ktoré by ste mohli poznať.
 

Ayosquzuz

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Oct 6, 2024
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
A s tými metódami, ak by ste mohli poskytnúť krok za krokom a zoznam zariadení/prípravkov, pretože, ako som už spomínal, som vo varení nováčik a možno mám základné znalosti z chémie, ale napriek tomu nerozumiem niektorým pokročilým návodom, napríklad: "najjednoduchšie recepty" "metamfetamín z pseudoefedrínu" Týmto návodom takmer nerozumiem, pretože nie sú najjasnejšie.
 
Top