• Welcome to the US section of the forum. Remember that posting contacts (jabber, telegram, signal and others) will result in a permanent ban! If you decide to buy or sell something without using escrow and lose money, we can't help you.

Buy Kryptografia na hotovosť

Conduct any deals through escrow or you will lose money!

HajHajime

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 21, 2024
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Zdravím všetkých. Skutočne potrebujem pomoc, aby som to pochopil. Potrebujem vybrať ako 10k $ mesačne z mojej peňaženky XMR alebo BTC. Aký je najjednoduchší spôsob, ako to urobiť? Myslím o tom, že si kúpim účet PayPall alebo smth, ale mb sa mýlim. Ofc to musí byť veľmi anonymne a bez akéhokoľvek sledovania ku mne
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,472
Solutions
4
Reaction score
1,002
Points
113
Deals
1
O neviem, ale viem, že to nie je PayPal títo ľudia sú kreténi, ak ste podnik. Keď som kedysi viedol podnik, ktorý používal PayPal na prijímanie kreditných kariet a na prijímanie peňazí v mene môjho podniku, asi každý týždeň mi zablokovali účet a obťažovali ma, čo presne odo mňa ľudia kupujú, a ak došlo k sporu, jednoducho mi zobrali peniaze a vrátili mi ich bez toho, aby sa o tom zmienili alebo mi dali šancu na arbitráž.
 

idlewild

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 1, 2023
Messages
62
Reaction score
43
Points
18
Áno, nie som ani predajca, používam ho len pre párf priateľov a jedného rána po jednej transakcii sa úplne zablokoval, nemohol som sa dotknúť svojho zostatku a pravdepodobne nikdy nebudem. Musel som im robiť peklo nonstop 24 hodín a nakoniec, keď som upozornil na Better Business Bureau, praskli a pustili ma. Už nikdy sa ich nedotknem
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
ak hovoríme o systéme PayPal.......... ak zacítia čo i len najmenší závan niečoho nekalého, zablokujú vám (PayPal) účet pred akýmikoľvek krypto transakciami na 3 dni. Ak sa na druhý deň a 12 hodín pokúsite o ďalšiu transakciu, vynulujú sa tým hodiny a účet sa opäť zablokuje na 3 dni. PayPal používam na všetky svoje "know your customer" nadštandardné, nie anonymné veci. Rovnako ako sa ani neobťažujte s vpn. Prečo PayPal? Sila zvyku, navyše robia veci naozaj jednoducho. Ak chcete skurvenú výzvu, nastavte si peňaženku Monero z oficiálnej stránky Monero. Po nastavení som sa cítil ako James *****ing Bond. Milujem drogy a chémiu. Absolútne neznášam, keď sa musím zaoberať VPN, tor, kryptografiou, PGP kľúčmi bla bla bla bla.............ale musím to urobiť.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
531
Reaction score
248
Points
43
Už ste sa pozreli na miestne meny?
 

HajHajime

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 21, 2024
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Áno. Ale je to dostatočne bezpečné?
 
View previous replies…

idlewild

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 1, 2023
Messages
62
Reaction score
43
Points
18
Nie som ani zďaleka odborník, takže to berte s veľkou rezervou, ale myslím si, že príťažlivosť XMR spočíva v jeho bezpečnosti (a špinavých lacných transakčných poplatkoch, dnes som vážne zaplatil 2 haliere, aby som nejaké poslal). Veľa predajcov ho začalo ponúkať a uprednostňujú ho pred Bitcoinom. Je mi ľúto, že vám nemôžem poskytnúť konkrétne informácie o tom, prečo je to lepšie.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
531
Reaction score
248
Points
43
Nanešťastie localmonero zavrelo svoje dvere a od môjho zverejnenia sa zatvorilo.

Alternatívou je vám burza podľa vášho výberu, ale minca s nízkymi transakčnými poplatkami (litecoin je dobrý), potom ju pošlite do koláčovej peňaženky a urobte výmenu tam. Jeho celkom jednoduchá peňaženka a výmenná platforma
 
Top