Question cocayne

kitboy

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
May 26, 2024
Messages
23
Reaction score
6
Points
3
Dobrý deň, túto syntézu som videl na internete, chýba v nej veľa informácií, ale nezdá sa, že by bolo ťažké získať sukcinaldehyd a kyselinu acetonedikarboxylovú.

Chýbajú informácie, ale mohlo by byť naozaj výhodné syntetizovať kokaín bez kokaínu?
OUX0MTGpwK
1024px-RobinsonSchoepf-UV_4.svg.png



undefined


Vzhľadom na cenu kokaínu sa mi zdá, že by to mohlo byť životaschopné.
Čo neviem, je, ako by ste mohli esterifikovať kyslú skupinu
acetonedikarboxylovú kyselinu bez toho, aby bola esterifikovaná druhá skupina kyseliny

Dúfam, že niekomu pomôžem s pomocou všetkých odborníkov na fóre
https://es.wikipedia.org/wiki/Ácido_acetonadicarboxílico#
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,407
Solutions
4
Reaction score
963
Points
113
Deals
1
V priebehu rokov sa o tom hovorilo ad anuse a celkový konsenzus je, že človek by mohol potenciálne profitovať, ale nie nadmerne. Pravdou je, že by ste pravdepodobne nemohli profitovať. Dno trhu sa už vyčerpalo. Kokaín je teraz lacnejší a čistejší ako v roku 1985. Oveľa. Keď si potom spočítate úrokovú mieru, zistíte, že kokaín nie je prvotriedna drahá droga ako v staroveku. Kokaín je stredná trieda. Minule som si urobil pár výpočtov. Povedal som si, že " keď som bol mladý, sotva dosť starý na to, aby som mohol piť, kokaín stál 100 USD/g tam, kde som bol. Píše sa rok 1999. Rýchlo sa posunieme do roku 2024. Minulý mesiac som si kúpil uncu kokaínu za 700 dolárov. 25 USD/gram. To je lacné. Povedzme, že som zaplatil dvakrát toľko a gram stál 50 dolárov. To je polovica ceny z roku 1999. Teraz zvážte infláciu a spýtajte sa Googlu, akú hodnotu mal dolár z roku 1999 v roku 2024. $1.75. Takže ten gram 100 dolárov z roku 1999 je gram 175 dolárov z roku 2024. Skutočná cena je 50 dolárov
Menej ako 1/3 ceny z roku 1999.
Ale zdvojnásobil som cenu, takže v skutočnosti je to
menej ako 1/6 ceny z roku 1999
 

kitboy

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
May 26, 2024
Messages
23
Reaction score
6
Points
3
Kokaín prakticky nikdy nie je čistý tam, kde sa nachádzam, ak si kúpite kilogram kokaínu, uvidíte, že sa dováža nakrájaný z Južnej Ameriky a prichádza v pomere 70/80 % za 28 000 - 30 000 EUR. Neviem, ako by to mohlo byť, ak vezmeme do úvahy, že 1 kg kyseliny jantárovej stojí 100. € za kg a kyselina citrónová stojí okolo 10 € za kg, myslím, že je tam dosť veľká ziskové rozpätie. Ja to nedokážem, ale myslím si, že niekto so znalosťami môže zarobiť veľa peňazí.

Bolo by dobré, keby niekto vysvetlil kompletnú syntézu pre toho, kto to potrebuje, a myslím, že to môžu urobiť len odborníci na tomto fóre.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,407
Solutions
4
Reaction score
963
Points
113
Deals
1
Pre kokaín existuje najmenej 1/2 tucta rôznych syntéz. Existujú fenyltropány a iné analógy kokaínu, ktoré sú oveľa jednoduchšie, potom sú tu veci ako séria WIN a WF, substituované analógy kokaínu, ktoré boli vyrobené z kokaínu ako troparil, pričom niektoré sú až 60x silnejšie. To sú dôvody, prečo syntetizovaný kokaín nie je taký populárny, ako by si človek myslel. Za rovnaké peniaze by ste mohli vyrobiť niečo oveľa silnejšie.
Prezradím vám tajomstvo. NÁZOV TAJOMSTVA JE 2-Cmt. 2-karbometoxytropinón. Číňania vám ho predajú za 10 USD/g.

A ako poslednú nápovedu vám chcem povedať, aby ste použili vyhľadávač.
 
Top