Question Tajné laboratórium A-Oil v Belgicku.

MisterAnonymous

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
89
Reaction score
38
Points
18
Dobrý deň,

Som z Belgicka a mám stabilný zdroj apaanu a chcem začať s apaanom na bmk na A - olej a metamfetamín jediný problém je, že potrebujem partnera s priestorom na laboratórium a peniazmi, ktorý by mi investoval môžem tiež získať listy koky vo veľkom, takže môžeme vyrábať aj kokaín z rybích šupín!
 

MisterAnonymous

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
89
Reaction score
38
Points
18
Bývam v appartemente Potrebujem partnera, aby sme mali miesto, kde môžeme robiť všetko...
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
468
Reaction score
239
Points
43
Deals
1
Využite oblasť kuchyne. Uistite sa, že máte dostatok vetrania a nezabudnite po skončení práce upratať alebo si kúpte pestovateľský stan a pracujte vo vnútri pestovateľského stanu.
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
468
Reaction score
239
Points
43
Deals
1
Pekný 8" ventilátorový uhlíkový filter by mal byť dobrý
 

gringo0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 25, 2023
Messages
11
Reaction score
11
Points
3
Na výrobu jedného jediného kilogramu kokaínu HCI potrebujete približne 500 kilogramov listov koky... Hoci sú listy koky v Európe nelegálne na dovoz zo SA, je to zbytočné a nikto to kvôli tomu nerobí...
 

gringo0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 25, 2023
Messages
11
Reaction score
11
Points
3
Po druhé, listy koky po zbere je potrebné spracovať čo najskôr, jej kvôli oxidácii listov koky a strate alkalickej účinnosti a mnohým ďalším dôvodom, prečo je táto práca určená len pre Andské pohorie SA
 

MisterAnonymous

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
89
Reaction score
38
Points
18
Viem, že som sa narodil v Peru a som profesionálny techno DJ, producent a umelec, takže mám prístup k súkromnému lietadlu...
 
View previous replies…

peaks

See my products
Seller
Language
🇳🇱
Joined
Mar 7, 2024
Messages
38
Reaction score
52
Points
18
Deals
65
Priateľ, prosím ťa, už to nevydržím. Si klamár prvej triedy, prostredníctvom tohto fóra som ako predajca spoznal veľa dobrých ľudí. Nenič túto stránku svojimi hlúposťami. Prišiel som ťa osobne navštíviť a dokonca som ti dal šancu tým, že som ti dal liter oleja. Už je to rok a ty jednoducho nereaguješ na moje príspevky. A stále si nezaplatil. Čítaj si, čo píšeš. Žiješ v úbohom malom byte, ale si špičkový dídžej a máš prístup k súkromným lietadlám. Opäť, nenič túto stránku serióznym ľuďom. Najprv začni splácať svoj dlh voči mne. Ďakujem.
 

YenaneY

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 8, 2024
Messages
20
Reaction score
8
Points
3
Brácho, hovoríš, že máš súkromné lietadlo, teda peniaze na údržbu a palivo, ale nemáš peniaze na kúpu dostatočne veľkého appartementu na výrobu syntéz a dokonca potrebuješ, aby do teba niekto investoval, to je tak očividne a smiešne klamstvo.

A aj keby to tak nebolo, nápad letieť s lístkami do Európy, aby sa tu urobila extrakcia a podobne, je z ekonomického hľadiska zlý, pretože priamo dodať kokaín, ktorý je už vyťažený, teda má menšiu hmotnosť, by bolo oveľa lacnejšie. Najmä preto, že náklady na potrebný materiál a tak ďalej sú tu oveľa vyššie z dvoch hlavných dôvodov: 1. nemáte masovú výrobu ako v karteloch a 2. len európske ceny alebo ak kupujete odinakiaľ, dodávka a podobne
 

gringo0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 25, 2023
Messages
11
Reaction score
11
Points
3
Takže chcete do svojho súkromného lietadla umiestniť niekoľko ton listov koky? :)
 

MisterAnonymous

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
89
Reaction score
38
Points
18
Nie je to moje lietadlo, ktoré si môžete prenajať, a ja nechcem obchodovať s kartelmi, rád by som si zachoval hlavu a mohol by som si prenajať dom alebo niečo podobné, ale to by bolo na moje meno a to neprichádza do úvahy a nikdy som nikoho nežiadal, aby investoval pane
 
Top