Najlacnejšie / najvýhodnejšie DOBRÝ KATINÓN? (v malom meradle)

gfs241

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 7, 2023
Messages
8
Reaction score
1
Points
1
V mojom okolí dostávame dobrý pervitín za pomerne lacný peniaz, ale v poslednom čase miestna kvalita klesá a hlavní fajnšmekri nie sú spokojní. Naučila som sa všetku potrebnú chémiu a r3alizovala som, že je to jednoduchá vec, ktorú možno využiť, aj keď ide len o malú oblasť, ako je niekoľko hotspotov pre tvíkačov.
Môže mi teda niekto pomôcť zistiť, aký je najlacnejší katinón na syntézu v malom až strednom rozsahu? Upozorňujem, že som v USA a samozrejme by som uprednostnil neplánované chemikálie.
 

Methylated

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 11, 2023
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
4-MMC je všetko, čo potrebujete. Žiadne právne predpisy v súčasnosti nestojia za námahu
 

gfs241

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 7, 2023
Messages
8
Reaction score
1
Points
1
Nemyslel som u plánované chemikálie ako rcs, moja chyba. Myslel som neplánované prekurzory. Takisto idk, či by tu fungoval 4mmc.. Myslím, že každý je závislý na ihle a fajke, dokonca aj ja, takže ak nemôžu fajčiť ani ja, myslím, že by to bolo zbytočné.
 

Methylated

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 11, 2023
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Aha,
Každopádne 4-MMC pri slamovaní. Je ešte euforickejší a návykovejší ako čokoľvek iné.
Ak vaši klienti hľadajú povzbudzujúci typ opojenia, je to práve toto.
 

gfs241

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 7, 2023
Messages
8
Reaction score
1
Points
1
A ako dlho presne trvá slamming? Myslím, že ste nikdy nevideli tvrdých užívateľov pervitínu. Ľudia si tu pichajú niekoľkokrát za deň, ale stále očakávajú, že si budú môcť medzi tým zapáliť, aby udržali flám.
 

Cranston

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
76
Reaction score
45
Points
18
Nie, pyrotechnika je to najeufóriovejšie, čo tam je. Bod "návykový" je diskutabilný, pretože majú dosť vedľajších účinkov.
 

Methylated

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 11, 2023
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
No,
Ľudia, ktorí celý deň šľahajú pervitín a fajčia, nehľadajú krátkodobý kat...
Mali by ste sa pozrieť na MDPV, A-PVP a iné podobné chemikálie, možno.
 

gfs241

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 7, 2023
Messages
8
Reaction score
1
Points
1
Myslel som si, že MDPV a podobné látky sú kathy alebo sa mýlim? Takisto len neviem, či sú dostatočne ziskové na predaj... ani neviem, za akú sumu ich predávať tak či tak. Viem, že je to oveľa ďalej, ak je to hra, ale aj tak je to dôležitá časť.
 

fartsqander

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 10, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Kámo, ak sa chystáš prakovať, pyros sú ur najlepšia stávka, nutkavé ako peklo, dosť vzácne, takže ceny sú v podstate akékoľvek. Trik však spočíva vo vytvorení dopytu, čo nie je ľahké, keď každý chce ľad a ty ponúkaš niečo, čo po vyfajčení smrdí spermou. Keď to prekonáte, budete sa stretávať s tými istými klientmi niekoľkokrát denne.
 

Cranston

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
76
Reaction score
45
Points
18
Odkiaľ, do čerta, máte vy ľudia pyro, ktoré smrdí ako sperma?
To je smiešne, vôbec nesmrdia. Žiadny z nich.
Niekedy smrdia, keď sa spália, ale to je nežiaduca toxická chemikália, ktorá zostala zo syntézy. Samotné pyrosy dokonca nesmrdia ani pri spaľovaní.
 

pachemguy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 25, 2023
Messages
22
Reaction score
21
Points
3
A-pvp php je oveľa lepšie chutí a vonia, ale je to absolútne lístok 100 krát lepší ako najlepší metamfetamín, aký som kedy mal môžem dostať každú zložku cez noc a domáci (aj USA ) trh sa dá ťažko vybudovať, ale aj najtvrdšie jadro Crack head predá svoje mamine topánky po jednej ochutnávke sa to predáva samo, len im musíš dať ochutnať, lebo nikde inde to nedostaneš, určuješ cenu ponuku a dopyt
 

DrugZ

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 31, 2023
Messages
8
Reaction score
4
Points
3
Efedrón alebo 4mmc
 

Cranston

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
76
Reaction score
45
Points
18
Záleží na tom, čo chcete:
1. Príjemný krátky euforický nával a sotva vedľajší účinok: Alfa-PiHP
2. Neskôr prichádzajúci stimulačný nával a viac vedľajších účinkov: .
3. Ťažký euforický nával, aký vo vesmíre ešte nebol, a hrozné vedľajšie účinky, ako napríklad, že vás celé hodiny bolí chrbát: Alfa-PVP

Pozoruhodný prostriedok: MDPV som nikdy nemal, ale hovorí sa, že je to najtvrdšia droga, aká kedy existovala. Tak dobre. A-PCYP má tiež dobrý rush, ale neskôr naozaj divný high.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,405
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Ak sa snažíte dokončiť so stimuláciou metamfetamínu, možno by ste sa mali pozrieť na rad chemikálií metylaminorex alebo pyrovelarofenóny. a-pvp vyfukuje metamfetamín z vody na stimuláciu. Prinúti vás jesť chlapcovu tvár
 

Cranston

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
76
Reaction score
45
Points
18
Je to pravda. Smutná pravda a ešte horšia:
Flakka (Alfa-pvp) spôsobuje, že zjete tváre pár.
Krokodil (Desomorphin) spôsobuje, že sa z vás stane chorý krokodíl so zeleným hnusným mäsom.
Ak si vezmete obidvoch veľa, ste Rus.
 

TheNut22

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 12, 2024
Messages
180
Reaction score
84
Points
28
Prinúti vás zjesť niekoho tvár? Keď som to skúšal naposledy, asi pred 2 rokmi, nechcel som jesť ani jedlo. Poznáte drogu s názvom etanol? Prinúti normálnych ľudí zavraždiť svojich priateľov a potom už ani nevedeli, prečo to urobili! Šialená droga, človeče. Som rád, že som nikoho nezavraždil. ;)
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,405
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
V súvislosti s 2 rôznymi chemickými látkami, ktorých názvy sú prakticky totožné, došlo k určitým nejasnostiam. Zdá sa, že príspevky boli vymazané, ale stále o tom chcem hovoriť. Táto stránka
5GFySolkuw
je cas# 33809-96-0. 4-metyl-1-fenylpentán-1-ón
2-bróm-4-metylpentanofenón. Môže to byť prekurzor a-pvp.
Potom je tu
TizOKFa2Bu

1451-82-7 2-bromo-1-(4-methylphenyl)propan-1-one. 2-bróm-4-metylpropriofenón. Prekurzor 4-mmc.
Je ľahké pochopiť, ako by človek mohol nesprávne pochopiť, o ktorej chemickej látke hovoríme
1. Bromo-valerofenón
2. 2-bróm-4-metylpropriofenón
 

Cranston

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
76
Reaction score
45
Points
18

CAS 33809-96-0 je údajne prekurzor alfa-pihp.
Štruktúrou je to analóg pre dobre známy a ľahko dostupný CAS 49851-31-2 ako prekurzor alfa-pvp.
Nikto to však zatiaľ nepotvrdil a keďže CAS 33809-96-0 je naozaj nemožné získať, skutočná syntéza môže byť odlišná. Bolo by veľmi zaujímavé vedieť ako.
Možno by mohli pomôcť odborníci na chémiu?
Ďakujem za vypracovanie.
Samozrejme, že máte pravdu o zámene kvôli prakticky totožným názvom. O tmavom režime som nevedel :)

Ale: Prečo boli príspevky vymazané?
 
Last edited:

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,405
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Niekto (ten, kto uverejnil prvý cas#) sa zdal byť dosť rozrušený, že som povedal, že sa nezdá byť platným #. Pri vyhľadávaní som preň dostal 0 nálezov, čo som mylne považoval za znamenie, že neexistuje. V USA neexistuje, ale dal odkaz na niektoré čínske chemické spoločnosti, ktoré ho vyrábajú. Ak si dobre spomínam, je to hexanofenón, takže má dlhý bočný reťazec, 6 uhlíkov. Dôkladne sa preukázalo, že SAR/QSAR pre fenyletylamíny vykazuje vrcholy aktivity na 3 - 4 uhlíkoch bočného reťazca, takže by ich musel stratiť niekoľko. Nie som chemik, ale hrám sa na neho v kuchyni a viem, ako odstrániť 1 uhlík naraz a ako odstrániť všetky naraz. Pravdepodobne existuje spôsob, ako odstrániť presne 3, v skutočnosti som to nehľadal. Mám tu asi 3,5 gramu nejakých tabletiek, ktoré sú [ kurva, zabudol som, ale je to fenyl] benzoát s 26-uhlíkovým bočným reťazcom, s ktorým by som chcel niečo urobiť, ak niekto vie ako. Edit; duh, je to benzonotát, liek proti kašľu
6BOQpdAu8g
 
Last edited:
Top