Question BMK CAS 718-08-01 prevod na P2P???

skanderbeg

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Oct 14, 2022
Messages
70
Reaction score
35
Points
18
Vyskúšal niekto túto novú soľ BMK a akú cestu premeny na P2P použil? V podstate je to teraz všade, každá nová reklama na bmk, ktorú vidím, používa tento CAS.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,407
Solutions
4
Reaction score
963
Points
113
Deals
1
Nikto nereagoval, takže váš príspevok doplním týmto. Ako to robíte? Ja by som na to asi prišiel za deň, ale chemik by sa na to pozrel a hneď by to vedel. Musíte stratiť 2 uhlíky 2 oxygény nahradiť 2 dvojité väzby a vymeniť O za amín
RTxzW0u3eG
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
330
Reaction score
276
Points
63

CAS 718-08-01

ETYLÉSTER KYSELINY 3-OXO-4-FENYL-MASLOVEJ

Saponovať bázou a potom dekarboxylovať kyselinu? Vyzerá to, že sa odporúča identický postup ako pri starej PMK.

Na vašom obrázku ukazujete magickú konverziu BMK na amfetamín, ktorá neexistuje. Najskôr vyrobíte P2P a potom amín. Prinajmenšom dva kroky.
 
View previous replies…

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,407
Solutions
4
Reaction score
963
Points
113
Deals
1
Áno, nie som chemik, ale vidím, že sa tam určite nedá dostať v 1 kroku, to by bola pekelná reťazová reakcia. Hej, pozri sa však, čo sa stalo, zverejnil som nejaké nákresy a popri tom si prišiel ty a strčil si tam nejaké kúsky skladačky. Hovorím za mnohých z nás, keď poviem, že si vážime vaše pripomienky a postrehy 😘
 

Ihml

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Mar 3, 2024
Messages
9
Reaction score
10
Points
3
BMK (benzylmetylketón) je tá istá zlúčenina ako P2P (1-fenyl-2-propanón), len má iné názvy.

Okrem toho je to P2P -> derivát formylu -> amín, nie priamo amín.
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
330
Reaction score
276
Points
63
Ide o bezfarebný až svetložltý olej. Ak to, čo ste dostali, je tuhá látka, nie je to pôvodná zlúčenina. Je možné, že je už zmydelnený. Dajte trochu do vody a skontrolujte ph. Ak je modrý na lakmusovom papieriku, tak je to presne toto a môžete ho hodiť do veľkého množstva studenej vody a priamo pridať kyselinu (akúkoľvek minerálnu kyselinu, fosforečnú, HCl...), kým ph = 1 a potom pomaly zahrievať, kým sa neobjavia bublinky (odštiepenie CO2, dekarboxylácia) a držať pri tejto teplote, kým už nebudú bublinky, hotovo. Miešajte za stáleho miešania. Dôležité.
 

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
99
Reaction score
66
Points
18
Takže vy si myslíte, že to môže tvoriť soľ s naoh ako glycidáty a potom hydrolizovať kyselinou, myslím, že priama hydrolizácia bude fungovať ? Čakám, kým dostanem vzorku tohto výrobku, otestujem čo najskôr
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
330
Reaction score
276
Points
63
Vtipné je, že ani tu, ani pri derivátoch kyseliny glycidovej nejde o hydrolýzu. Máme tu zmydelnenie, čo znamená deesterifikáciu kyseliny, ktorá sa v tomto procese kryje na svoju soľ, a áno, vy géniovia, kyseliny tvoria soli so zásadami, a tak bude kyselina buturónová tvoriť soľ so sodíkom! Máme tu dekrboxyláciu, teda deštrukciu organickej kyseliny a pri glycidátoch dochádza k opätovnému usporiadaniu epoxidu. Ale absolútne nikde nie je hydrolýza.
Ale táto látka je už v Číne nelegálna a čoskoro zmizne.
 
View previous replies…

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,813
Points
113
Deals
1
Táto látka nie je zakázaná CAS 718-08-01
 

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
99
Reaction score
66
Points
18
Áno, nepoužil som pravé slovo, pretože postup, ako ste ho opísali, je tak hlúpo jednoduchý xd a 718 je nový a mám iné informácie, ste si istý, že pred dekarboxyláciou musí byť zreagovaný s naoh ?
 

skanderbeg

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Oct 14, 2022
Messages
70
Reaction score
35
Points
18
Nie je to zakázané v Číne, je to všade a to ostatné CAS 10250-27-8 obidve sú teraz všade.
 

skanderbeg

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Oct 14, 2022
Messages
70
Reaction score
35
Points
18
V týchto dňoch sa chystám objednať kg a aktualizovať.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,407
Solutions
4
Reaction score
963
Points
113
Deals
1
Áno, nie som chemik, ale vidím, že sa tam určite nedá dostať v 1 kroku, to by bola pekelná reťazová reakcia. Hej, pozri sa však, čo sa stalo, zverejnil som nejaké nákresy a popri tom si prišiel ty a strčil si tam nejaké kúsky skladačky. Hovorím za mnohých z nás, keď poviem, že si vážime tvoje komentáre a postrehy 😘 ( môj milostný list @OrgUnikum)
 
Top