Question Najlepší syntetický kanabinoid na imitáciu thc?

chemfox99

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 16, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Hľadám syntetický kanabinoid, ktorý by som mohol použiť na posilnenie rastliny cbd, aby zasiahla podobne ako thc. Je JWH-018 mojou najlepšou možnosťou? Čo si myslíte o adb-butinaca?
Ďakujem za pomoc.
 

hustla

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 20, 2022
Messages
8
Reaction score
5
Points
3
adb-butinaca je príliš silná a príliš ľahko sa predávkuje, čo je vlastne problém 99 % syntetických kanabinoidov

THJ-018
APICA
APINACA
UR-144 (?)
AB-001

Môj obľúbený bol BB-22, pretože mal podobné trvanie účinku ako THC, avšak už dávno zmizol. Tiež sa ľahšie predávkoval a bol oveľa silnejší ako tých 5 na zozname.

Aby som bol úprimný - THC nemôžete replikovať kanabinoidmi, ktoré sa dajú ľahko vyrobiť. Vždy je problém buď s trvaním high, alebo s príliš nepredvídateľnou látkou pri redávkovaní, alebo dokonca so samotnou dávkou.

Pozrite si tiež:

NNE1
CUMYL-PICA
CUMYL-PINACA

tiež deriváty n-metylcyklohexánu.
 
Last edited:

ossi

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 15, 2022
Messages
69
Reaction score
29
Points
18
podľa mojich skúseností stačí nastriekať a nechať zaschnúť ----> 15-20 min kop.
Nastriekajte, zabaľte do papiera na pečenie, potom na to natiahnite strečovú fóliu, 48 hodín v chladničke, potom 24 hodín pri izbovej teplote, rozbaľte, nechajte trochu dýchať na čerstvom vzduchu ----> 1-2 hod. kick.
ale neviem, či to funguje pre všetky látky
 

Katty Korner

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 17, 2022
Messages
75
Reaction score
10
Points
8
Tak trochu z druhej strany, ale aké sú trvania bežných syntetických kanabinoidov? Ako napríklad od vrcholu po klesanie? Ja som z konope vždy trochu mimo tak 3 hodiny, takže menej by bolo dobré
 

ossi

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 15, 2022
Messages
69
Reaction score
29
Points
18
bežná dávka od 15 minút klesá
 

luc

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 4, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
APINACA (AKB-48), karboxamid adamantylindazolu, je jediný možný produkt, ktorý sa dá vyrobiť.

Sila syntetických kanabinoidov môže existovať a často závisí od ich chemickej štruktúry a účinkov na organizmus. Jedným z najznámejších a syntetických kanabinoidov je "MDMB-CHMICA".

Ďalšie často spomínané silné syntetické kanabinoidy sú "JWH-018", "AB-FUBINACA" a "THJ-2201". Tieto zlúčeniny môžu byť mimoriadne silné, s účinkami výrazne odlišnými od prírodného konope.
 
Top