Question Najlepšie miesto na nákup marihuany v dark webe?

DavidG1

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 28, 2023
Messages
4
Reaction score
2
Points
3
Chcem si kúpiť nejaké konope v dark webe, ale nemám veľké skúsenosti s nákupom tovaru online. Aká je najlepšia stránka, z ktorej si môžem objednať bez toho, aby som bol podvedený. Takisto ako sa majú doručiť, mám doručiť trávu na svoju osobnú adresu?! Prosím, pomôžte mi a dajte mi nejaké tipy, pretože som už prišiel o nejaké peniaze z podvodu.

Ďakujem! DavidG1
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
452
Reaction score
692
Points
93
Objednajte si na trhu a využite službu úschovy na ochranu svojich obchodov
 

DavidG1

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 28, 2023
Messages
4
Reaction score
2
Points
3
Áno! Ďakujeme. Na tomto trhu je však len niekoľko predajcov konope. Niektorých som kontaktoval, ale zatiaľ som nedostal odpoveď. Videl som tiež, že niektorí predajcovia majú vo svojom kontaktnom poli Telegram. Je bezpečné spojiť sa s predajcami cia Telegram? A mám tiež otázku týkajúcu sa dopravy: Musím naozaj uviesť svoje meno a adresu predajcu alebo mám uviesť falošné meno? Ďakujem!

Poznáte predajcu, ktorý má dobrú kvalitu a rýchlo posiela?
 

DavidG1

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 28, 2023
Messages
4
Reaction score
2
Points
3
Áno! Ďakujeme. Na tomto trhu je však len niekoľko predajcov konope. Niektorých som kontaktoval, ale zatiaľ som nedostal odpoveď. Videl som tiež, že niektorí predajcovia majú vo svojom kontaktnom poli Telegram. Je bezpečné spojiť sa s predajcami cia Telegram? A mám tiež otázku týkajúcu sa dopravy: Musím naozaj uviesť svoje meno a adresu predajcu alebo mám uviesť falošné meno? Ďakujem!

Poznáte predajcu, ktorý má dobrú kvalitu a rýchlo posiela?
 

xneason

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Oct 23, 2023
Messages
9
Reaction score
1
Points
3
Nájdete ho na kerberos... ja sa s BB zoznamujem prostredníctvom kerberos
 

mahmood

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 21, 2024
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Ak si chcete kúpiť odo mňa, budete mať zabezpečenú úschovu
 
Top