Najlepšie potraviny na chrumkanie?

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
315
Reaction score
375
Points
63
osobne milujem sushi, keď mám chuť. tiež som práve skúsil sakura mochi, keď som bol sjetý, a bolo to bezchybné, to ma inšpirovalo k vytvoreniu tohto vlákna lol
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
144
Reaction score
102
Points
28
Majú sotva chrumkavé, ale sushi dobré
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
157
Reaction score
49
Points
28
Ach, musím nesúhlasiť, mám rád čokoládu Hagen das alebo koncom 30. až začiatkom 40. rokov úplne bez chĺpkov, štvrtý by bol tallhouse chocolate chip cookies a piaty je nemecký čokoládový koláč. Plnotučné mlieko je absolútnou nevyhnutnosťou pri posledných dvoch a pervitín a pohár Bushmills pri dvojke a pravá šľahačka pri jedničke a potenciálne aj pri dvojke.
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
315
Reaction score
375
Points
63
všetky z nich idú ťažko, okrem jedenia na pervitíne. zvraciam pri každom pokuse lol
 
  • Like
Reactions: vis

Nihahaha

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Feb 6, 2024
Messages
8
Reaction score
12
Points
3
Odporúčam vám kapustu, zo žartu, ak nemáte radi zeleninu, idk, ale zelenina môže ľahko zaplniť váš prázdny žalúdok, hovorím vám z empirických dôkazov, je to aj vedecké.
 

Nihahaha

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Feb 6, 2024
Messages
8
Reaction score
12
Points
3
V závislosti od užívaných drog to tiež ovplyvňuje, ja sa viac venujem problematike konope.
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
315
Reaction score
375
Points
63
Tráva je jediná droga, po ktorej mám hlad ^^;

nemôžem jesť nič iné, možno okrem alkoholu, ale ja nerád pijem. zvyčajne len plačem vždy, keď sa opijem...
 
  • Wow
Reactions: vis

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
226
Reaction score
159
Points
43
Prvýkrát som videl, že niekto iný hovorí plnotučné mlieko. Veľké plus! Prisahám na to - tekutá potravina! A ten živočíšny tuk, taký dobrý pre vás! Som ten najzbytočnejší chlapík, čo ide po ulici, ale v papierovej taške mám štvrťlitrový džbán plnotučného mlieka, ktorý popíjam. Zvyčajne mlieko na prvý a druhý deň, ak vôbec niečo. Potom sa trochu vyvinie chuť do jedla, ťažko povedať. Jed je v dávke, pokiaľ nezatínam zuby, môžem dovtedy zjesť takmer čokoľvek. Niekedy je čas do práce a vy si uvedomíte, že ste boli od piatka v práci hore. Buďte pripravení. Mlieko a pedialyte ti zachránia zadok! Niekedy je redbull a balíček skittles raňajkami šampiónov.

Na trávu, do prdele, na trávu je všetko veľmi jedlé, vtedy zvyčajne nastupuje chuť na sladké alebo dostanete chuť (slané, pikantné, arašidové maslo atď.)... Mohol by som napísať knihu, ale ak si mám vybrať, tak terriyaki chicken stirfry na nadýchanej bielej ryži alebo ryža s fazuľou s povinnou "špeciálnou omáčkou" ;] ... ... Pár kalifornských rožkov je však vždy dobrých. Raňajky jedlo veľmi neskoro večer/brzko ráno, zvyčajne pitie, možno po dobrom výlete, kto vie... Milujem vyprážané zemiaky, palacinky, slaninu, omletku, proste všetko. Studený ovocný šalát s medom alebo bobuľový kokteil a nakoniec OJ na trávenie a je čas na dobrého šlofíka - alkohol však pijem veľmi zriedka. Pitie je na nič... ale je na to čas a miesto. Zvyčajne si musím vybrať fázu zneužívania, alkohol alebo opiáty, pre mňa zvyčajne to druhé. To je však úplne iná plechovka červov.

Hlásam väčšinou vegetariánstvo, ale málokedy ho praktizujem. Priamo ovocie a zelenina po všetkých stránkach, alebo inak všetko nespracované, inými slovami, priblížiť sa čo najviac k prírodnej forme, ako keď to bolo zozbierané. Vajíčka, ryby, fazuľa, orechy/strukoviny atď. Vyhnite sa rybám z fariem. Povedal som plnotučné mlieko? Tvaroh a jogurt. Snažte sa vyhnúť červenému mäsu a bravčovému mäsu, kedykoľvek je to možné. Nikdy však neodmietnem dobrý cheeseburger... Kuracie a morčacie mäso nie sú pre vás zlé, ale snažte sa jesť striedmo a konzervatívne. Posledný mesiac som žila na toastoch, ale snažím sa nejesť žiadne obilniny, všetko je to spracované alebo vlastne BS, prázdne kalórie so škodlivými prísadami. Ovsené vločky sú asi jedinou výnimkou. Vynechajte maslo, cukor a smotanu, pridajte olivový olej, med, ocot a cesnak, korenie a bylinky, koľko chcete, a ste zlatý ponyboy. Toto samozrejme nemalo byť vlákno alebo príspevok o zdraví, ale toto sú moje múdre slová. Snaž sa o seba starať. Nie vždy chceš alebo musíš, ale niekedy musíš a musíš ísť na doraz. Je dobré vedieť ako. Nie je to metamfetamín, ktorý ťa tak rýchlo ničí, je to nedostatok spánku a starostlivosti. Fester vyzerá na svoj vek trochu starý, ale vzhľadom na to, že si počínal dobre. Čistite si zuby vždy, keď je to možné - ešte lepšie je mať sadu so sebou v aute alebo kdekoľvek inde. Mohol by som pokračovať, ale nechám si to na ďalší príspevok.

Jedno z mojich obľúbených prísloví: "Hlad je najlepšie korenie".
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
315
Reaction score
375
Points
63
tak pravda. ur odpoveď je super vyčerpávajúca!!! urobil by som lepšiu odpoveď, ale som upečený, keď to píšem ^^;

a máš pravdu, naozaj mám chuť na niečo sladké T_T
 
  • Like
Reactions: vis

edy's

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 1, 2023
Messages
63
Reaction score
46
Points
18
S
😂😂🤣sushi ,dobrým jointom a skupinou Doors hrajúcou v rádiu,
Ó môj bože,... áno, cítim s tebou
 
Top