Dobrý spôsob zasielania balíkov ?

Kuistot

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 23, 2022
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Dobrý deň,
Takže v podstate som začal svoj vlastný malý podnik a snažím sa prísť na spôsob, ako bezpečne zmysly balíky, takže tam je moja otázka:
Aká je podľa vás najlepšia poštová služba na odosielanie vo vnútri krajiny, ako nie do cudzích krajín, premýšľal som o použití Mondial Relay s falošným názvom a adresou (nastavil som náhodný názov spoločnosti a vzal náhodnú adresu), bude to fungovať ? Zatiaľ pracujem len s c-liquids, je bezpečné posielať a ak nie, prečo ?
Prajem pekný deň.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
156
Points
43
Spoločnosť DPD je najlepšia pre internú poštu, DHL je najlepšia pre medzinárodnú poštu. Pri DPD môžete využiť drop shopy, kde svoju zásielku odovzdáte v najbližšom drop shope, potom príjemca dostane svoju zásielku v najbližšom drop shope. C-liquid by mal byť mimoriadne bezpečný na odosielanie, jednoducho vyzerá/pociťuje sa a röntgenuje úplne rovnako ako bežný balík s eliquidom.
 

bonotuto

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 7, 2023
Messages
21
Reaction score
8
Points
3
Čo je to kvapalina C ?
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
156
Points
43
Syntetický kanabinoidný eqliuid na vapovanie
 

Kuistot

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 23, 2022
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Nuž, najprv ďakujem za odpoveď. Ak dovolíte, rád by som sa opýtal na ďalšie otázky.
Aká je najlepšia rada tour pre infos odosielateľa, nie som hlúpy do takej miery, že by som uviedol vlastné, ale stačí uviesť len názov spoločnosti, ktorý som si vymyslel, a náhodnú adresu ? Tiež som chcel urobiť letáky, ktoré by som dal do balíka s tovarom niečo so značkou a veci, ktoré by vyzerali ako rlly legit balík, mám si tento nápad nechať alebo ho vyhodiť ?
Ak máte ďalšie rady, budem vám vďačný, rád si to vyskúšam sám, ale radšej sa pri tom nenechám chytiť.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
156
Points
43
Stačí si vymyslieť reálne znejúcu adresu, uistite sa však, že poštové smerovacie číslo je správne, ja rád používam reálne adresy a zmením číslo na príliš vysoké, aby bolo na ulici. Nájdite miesto, ktoré prenajíma kancelárie viacerým podnikom pod rovnakou adresou, a použite ich adresu. Na tom naozaj nezáleží. Neviem, v akej krajine sa nachádzate, ale v mnohých krajinách, ktoré nie sú USA, nehľadajú psa ani nerentgenujú poštu, takže si robte, čo chcete. Ako som už povedal, zabaľte to ako normálny eliquid, ak sa balík roztrhne a obsah sa vyleje počas prepravy, nebude sa to podrobovať žiadnej skutočnej kontrole, len sa to zalepí späť. Ľudia majú čo robiť a triediace úrady majú vysoké tempo. Dávajte si tiež pozor na odtlačky prstov/vlasov atď. vo vnútri balíka.
 

HustlerFox

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 11, 2023
Messages
76
Reaction score
46
Points
18
Kvapaliny C sú veľmi bezpečné na odosielanie, javia sa ako iné jednoduché kvapaliny. Na balenie podľa môjho názoru dvakrát alebo trikrát vákuujte a zakaždým všetko premyte alkoholom, aby sa zrušila každá stopa, potom použite milar bag na zabránenie röntgenovému žiareniu (na milar bag sú rôzne názory, nemyslím si, že sa dá úplne vyhnúť röntgenovému žiareniu, ale pokus nie je zlý). Nezabudnite vždy používať rukavice, zanechávanie odtlačkov prstov môže byť vážny problém. Keď už výrobok zabalíte, schovajte ho do niečoho legálneho.
Spätná adresa môže byť úplne vymyslená a rovnako aj vaše meno, bude to problém kupujúceho, ak sa rozhodne dať vám svoju skutočnú adresu, len na to nemyslite. Ak chcete puncovať letáky alebo nálepky s názvom vašej značky, odporúčam ich vložiť do vonkajších vysávačov, takže všetko bude pohromade a schovať. Veľa šťastia! :)
 

Jorg

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 14, 2024
Messages
16
Reaction score
12
Points
3
Nepožadujú od vás občiansky preukaz, keď ho chcete poslať?
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
529
Reaction score
246
Points
43
Uistite sa, že vaše poštové smerovacie číslo zodpovedá tamojšej oblasti, z ktorej odosielate. Pamätajte, že poštoví doručovatelia majú tendenciu poznať všetky adresy mien a podnikov vo svojej oblasti.
 
Top