5fadb alebo 5cl?

rotovap5002

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 8, 2024
Messages
34
Reaction score
7
Points
8
Rozmýšľam medzi objednaním 5fadb alebo 5cl, zaujímalo by ma, či má niekto skúsenosti s oboma alebo niektorým z týchto kanabinoidov a mohol by mi na ne povedať svoj názor.
Vďaka
 

Eve5586

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 11, 2023
Messages
32
Solutions
1
Reaction score
20
Points
8
Deals
57
Náš inžinier povedal, že 5f bude trochu silnejší ako 5cl. Ale z varenia je 5cl super jednoduchý. Pri varení 5f je ťažké kontrolovať teplotu.
Takže väčšina našich zákazníkov si na varenie vyberie 5cl prekurzor.
 

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
181
Reaction score
100
Points
43
Deals
23
Môj brat, videl som, že ľudia nesprávne odovzdávajú správu, že syntéza 5F bude ťažšia, takže tu musím odpovedať, že proces syntézy je rovnaký a 5F je silnejší!
 
  • Like
Reactions: pvp

Eve5586

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 11, 2023
Messages
32
Solutions
1
Reaction score
20
Points
8
Deals
57
Myslíte to vážne? Aj keď hlavný prášok je rovnaký pre 5f aj 5cl, ale pomocné materiály nie sú rovnaké. STE SI ISTÍ, ŽE PROCES VARENIA JE ROVNAKÝ? Ukážte nám yr dôkaz, prosím.
 

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
181
Reaction score
100
Points
43
Deals
23
Môj priateľ, jediné, čo vám môžem povedať, je, že ak nepoznáte špecifiká procesu syntézy produktu, prosím, nezverejňujte zavádzajúce tvrdenia, 5F aj 5C syntetizujú moji zákazníci takmer každý deň, a pokiaľ ide o vašu poznámku o tom, že syntéza 5F je náročnejšia a teploty pri syntéze 5F sa ťažko kontrolujú, myslím si, že je absolútne neprofesionálna!
 
  • Like
Reactions: vis

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
181
Reaction score
100
Points
43
Deals
23
Rozdiel medzi 5C a 5F spočíva v tom, že použitý bróm je iný, syntéza a reakčný proces sú rovnaké a neexistuje také neodborné tvrdenie, že teplota sa ťažšie kontroluje, Malý poznatok, ak chcete poznať silu produktu, môžete si overiť hodnotu EC50 produktu, ako aj údaje o afinite CB1/2
 

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
181
Reaction score
100
Points
43
Deals
23
Dovoľte mi stručne opísať tento proces syntézy, nemyslím si, že by niekto považoval 5F za zložitejší, ak by použil naše prekurzory a metódy, čo môžu potvrdiť mnohí moji zákazníci na fóre.
Bróm použitý pri syntéze 5C je 5-bróm-1-pentén a pri 5F sa používa 1-bróm-5-fluórpentán, ktorý nespôsobuje ťažkosti pri syntéze!
Ak vám dodávateľ povie, že určitá syntéza NOIDS je náročná, môžete sa obrátiť na nás, v tejto oblasti vám môžeme prispôsobiť výrobu akéhokoľvek prekurzora NOIDS a riešenie syntézy! Úspech je absolútne zaručený a neúspech je plne nahraditeľný!
 
Last edited:

rotovap5002

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 8, 2024
Messages
34
Reaction score
7
Points
8
Zaujímavé, a aká by bola odporúčaná dávka 5f, aby sa dosiahlo podobné opojenie ako pri bežnej marihuane a neprešlo sa do režimu zombie?
 

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
181
Reaction score
100
Points
43
Deals
23
Papier? Korenie? Kvapalina?
Závisí to od skupiny zákazníkov, ako som povedal, môžete porovnať ich hodnoty EC50 a údaje o afinite k receptorom, aby ste na základe jedného výrobku mohli posúdiť dávkovanie iných výrobkov, ale nemôžem príliš hovoriť o koncových výrobkoch kvôli individuálnym rozdielom a niektorým právnym dôvodom.
 
  • Like
Reactions: vis

rotovap5002

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 8, 2024
Messages
34
Reaction score
7
Points
8
Pre spestrenie: V prípade, že sa jedná o chemické látky, je možné ich použiť v praxi, napr.
Viete, o koľko je účinnejšie ako napríklad delta9? To by pomohlo Odhadnúť presné dávkovanie
 

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
181
Reaction score
100
Points
43
Deals
23
Údaje, ktoré som uviedol, vychádzajú z niektorých správ, ktoré sa mi podarilo zohnať, a slúžia len ako referencia, pretože experimentálne údaje sa budú trochu líšiť v závislosti od metodiky skúšania

5F je NIODS na báze indazolu. je to silný agonista na receptore CB 1 ( EC50 = 0,52- 1,24nM) a v diskriminačných štúdiách na potkanoch úplne nahradil Δ 9, pričom je približne15- 30-krát účinnejší.
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
144
Reaction score
102
Points
28
Wikipedia uvádza mnohé z nM:s. Čoskoro urobím vlákno o najsilnejších kanabinoidoch na základe nM-čísla CB1:s podľa mojej jednoduchosti: Menej zložité je viac informatívne; na začiatok. MDMB-CHMINACA sú godzilla korenia o_O 🤪😵
 

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
181
Reaction score
100
Points
43
Deals
23
Pravá MDMB-CHMINACA je mastný produkt, ktorý je teoreticky vhodný na výrobu korenia, ak je prijateľný pre ľudí.
 

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
181
Reaction score
100
Points
43
Deals
23
Áno, ale je to mastný produkt. myslím, že je to skôr pre kvapaliny alebo bylinky
 

rotovap5002

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 8, 2024
Messages
34
Reaction score
7
Points
8
Dobre, takže je silnejší, ale silnejší nemusí nevyhnutne znamenať lepší. Máte nejakú predstavu o účinkoch v porovnaní s 5f?
 

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
181
Reaction score
100
Points
43
Deals
23
Získal som spätnú väzbu od zákazníkov, ktorí tvrdia, že funguje lepšie
 
View previous replies…

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
181
Reaction score
100
Points
43
Deals
23
Výrobky nepoužívame a nevieme presne, ako sa rôzne výrobky cítia, je to ako keď má jeden typ zemiakových lupienkov rôzne príchute, niektorí ľudia majú radi príchuť barbecue a niektorí paradajkovú príchuť. Vždy existujú individuálne rozdiely,nemám rád, keď sa ma ľudia pýtajú, ktorý výrobok je najsilnejší, v skutočnosti, ak máte radi čipsy s paradajkovou príchuťou, budete mať pocit, že akékoľvek iné špeciálne čipsy vám nechutia, v tejto chvíli máte radi len ten jeden, silné a slabé stránky môžeme analyzovať len z hľadiska objektívnych údajov, nepredstavuje to subjektívne pocity. Pokiaľ ide o to, čo zákazníci potrebujú, aké výrobky majú radi, aký majú pocit, to je ich sloboda!
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
144
Reaction score
102
Points
28
Výroba veľmi zriedenej kvapaliny je najlepšia pre najsilnejšie noidy na výrobu bežného korenia. Neviem, aké sú skúsenosti okrem intoxikácie, takže dovtedy sú ostatné faktory irelevantné. Najviac giveback-noidov (voľných zemských zdrojov) podľa hodnoty C1 (ak sa dajú nájsť na wikipédii) je MDMB-CHMINACA & HU-210. Je to tiež Horror House Fun požiť čistý (len mikro tad; aby ste si boli istí, že nie je dole ako som ľahko sú). Noids je najhojnejšia čínska výroba, je celkom ľahké dovážať prekurzory a robiť z nich naduté jemné korenie a hotové práškové narkotiká je najjednoduchšie kúpiť vo veľkom s obrovskou ziskovou maržou. Ak si vyrobíte sprej na silné, ale nijako nebezpečné korenie (pomalým dymením), máte ~50-násobné množstvo prášku, ktoré môžete predávať ako špičkové korenie s niekoľkými predávkovaniami.
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
144
Reaction score
102
Points
28
Tieto indazol ccoma killer Noidy sú len do plne tlačiť receptory, žiadne spektrum viac ako teste trochu, nie ako Cannabis. Tieto ťažké Noidy sú ako Fentanyl otupenie, nie heroínová horúčka, hoci niektorí tvrdia, že godzilla Carfentanil dáva tiež silnú eufóriu. Cannabinoidy sú skôr hrubým downerom, aj keď z chemického hľadiska existuje toľko variantov. Takže to zjednoduším a poviem, že silnejší je lepší, pretože o to užívateľom väčšinou ide. Streght of Mentioned (Sú dostupné aj vo farmaceutickej kvalite práškov) z indazoles Wikipedia:
(neexistuje žiadny názov 5CL, správny názov je MDMB-4en-PINACA: CB1 [Ki] 0,28nM, EC50 1,88-2,47nM je 3x silnejší ako neslávne známy JWH-018 s CB1 9,00nM. Ubíjajúci 5CL predávaný tu v BB je v mikrodávkach (dobre vyrobený olej) čisto prekliato silný.
5F-ADB (5F-MDMB-PINACA) Žiadna wiki hodnota. Viac úmrtí ako 5CL. Silnejšia molekula ako 5CL. Znamená menej použitých na rovnaké kameňovanie! Znamená veľa, keď sa 30-krát zriedi na výrobu Spice.
MDMB-CHMINACA (MDMB(N)-CHM) CB1 0,0944nM . MDMB-CHMICA: hodnota EC50 0,14 nM. Žiadne wiki CB1. Slabšia MDMB-FUBINACA CB1 1,14nM, ale stále toľko úmrtí a hospitalizácií.
Najškodlivejšie a najsmrteľnejšie OD Noidy. POZOR! POZOR ako 25I NBOMBS a 5meoDMT.
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
144
Reaction score
102
Points
28
Vzácny kráľ? HU-210 je 100 až 800-krát účinnejší ako prírodný THC z konope a má predĺžené trvanie účinku. HU-210 má väzbovú afinitu 0,061nM na CB1 // CB2 0,52nM. Pravý THC je Delta-9-THC s CB1 40,7nM. (wikipedia)
 
Top