4mmc, je povinné ho kryštalizovať?

ifeelsorry

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Aug 27, 2024
Messages
49
Reaction score
4
Points
8
(4mmc) Po procese okyslenia a filtrácie a premytí suchým aktonom získame meph prášok. Môžeme tento prášok po vysušení konzumovať? Alebo ho musíme vykryštalizovať? Je to povinné? Viem, že to robí náš produkt čistým? Ale čo ak vynecháme kryštalizáciu?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,408
Solutions
4
Reaction score
965
Points
113
Deals
1
Vtedy je slabý a plný kecov, takže si musíte vziať oveľa viac. Nebude to taká zábava. Pre lásku Božiu to nešňupaj. Mohli by ste ho čistiť aj inými spôsobmi, ale rekryštalizácie sú lacné a kryštály sú priemyselným štandardom. Je to jediný spôsob, ako získať kryštály. Nemyslím si, že môžete vyrobiť triedu A bez 2 rekryštalizácií. Videl som kryštály staré 6 mesiacov, ktoré boli ako zhluky kremeňa
 

ifeelsorry

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Aug 27, 2024
Messages
49
Reaction score
4
Points
8
Áno, áno, moja je nekonzumovateľná, až kým sa nevykryštalizuje, môžete mi povedať, aký typ práškovej látky môžem pridať do 4 mmc, aby som ju vyrobil, vážil viac, moji priatelia mi hovorili, že látka, ktorú vyrábam, a tá, ktorá je k dispozícii na trhu, majú veľmi veľký rozdiel, moja je veľmi silná
 
View previous replies…

freedum

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Nov 4, 2023
Messages
55
Reaction score
45
Points
18
Deals
1
Áno u má magické 4mmc lol
 

freedum

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Nov 4, 2023
Messages
55
Reaction score
45
Points
18
Deals
1
No váš jediný z celej webovej stránky, ktorý má problém s " príliš silným " 4mmc. Takže magické 4mmc
 

DavidNichols

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 7, 2023
Messages
23
Reaction score
20
Points
3
"Silný" neznamená "dobrý". Zvážte otázku o preskočení kryštalizácie a odvodíte, čo ju robí "silnou" a čo to vlastne znamená aspoň z hľadiska kardiovaskulárneho.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,408
Solutions
4
Reaction score
965
Points
113
Deals
1
Nie, to tu nepodporujeme. Účtujte im viac peňazí. Inteligentní ľudia platia za kvalitu a existuje niekoľko dobrých dôvodov, prečo. Už teraz vážia o 50 % viac ako kvalitné veci.
 
Top