Looking for a vendor Hľadá sa dodávateľ 3CMC/3MMC!

Vasile

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 28, 2023
Messages
14
Reaction score
15
Points
3
Zdá sa, že moje predchádzajúce vlákno nemalo úspech, takže ideme na to znova. Chcem kúpiť 3CMC alebo 3MMC, hromadné objednávky, doprava do EÚ.

Som chorý a unavený z podvodníkov, takže ak máte nejaký zámer, prosím, láskavo a jemne f.cuk off. Už tu boli podvedení príliš veľa krát, escrow spôsobom alebo nie.

Takže ideme na to, čakám na pm, zaujíma ma hlavne kvalita, takže ak máte na to, môžeme sa dohodnúť. Vzorka z vášho výrobku je potrebná. Vzorky budú platené ( nie som lakomec, ktorý hľadá zadarmo).
 

luia

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 5, 2023
Messages
8
Reaction score
1
Points
3
Chcel by som tiež počuť od dobrého dodávateľa 3mmc :)
 

dutchguy

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 24, 2024
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Máte telefónne číslo alebo niečo, na čom vás môžem zastihnúť
 

Vasile

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 28, 2023
Messages
14
Reaction score
15
Points
3
Zrejme moje šťastie nie je úžasné, stále hľadám, chcem veci TOP kvality 3CMC (3MMC je tiež možnosť, ale druhá), nebudem sa trápiť menej kvalitnými. Niektorým poľským frajerom, ktorí mi poslali správy, bratia, prosím, použite google translate alebo niečo, nemám tušenie, čo ste povedali v poľštine, ani google translate, používajme rovnaký jazyk, ak sa chceme dostať k rovnakému výsledku (peniaze), ďakujem.
 

peaks

See my products
Seller
Language
🇳🇱
Joined
Mar 7, 2024
Messages
38
Reaction score
52
Points
18
Deals
65
Nájdem pre vás môj priateľ nebojte sa
 

alinporumboiu

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 13, 2023
Messages
2
Reaction score
3
Points
3
Stále žiadate dodávateľov pre 3cmc a 3mmc , ale tiež tu nechávate veľa recenzií pre 3cmc, a to veľmi dobré recenzie... niečo to dosent zapadá do vášho príbehu bro😂😂
 
Top