1,4-butándiol (BDO) - ako sa prevádza na GHB?

Ukspice

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Oct 5, 2022
Messages
29
Reaction score
8
Points
3
Mám čistý 1,4-butándiol (BDO), je zmrazený pri teplote 20,1c, takže viem, že je to čistá látka.

Keď rozpustím BDO a vezmem si 1 ml alebo 2 ml, nemá to žiadny vplyv! Myslel som si, že sa v tele pri trávení mení na GHB... ale nemá žiadny vplyv.

Mám do BDO niečo pridať alebo urobiť, aby sa v tele zmenil na GHB a mal rovnaké účinky ako GHB alebo GBL....

Čo mi chýba, prosím, pomôžte?
 

blosuetoday

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 28, 2022
Messages
44
Reaction score
32
Points
18
Koľko vážite? Niektorí ľudia jednoducho potrebujú viac, ja osobne užívam 1,8 ml a je to pre mňa sladký bod. Vaše telo premieňa BDO na GBL a viete, že môžete použiť vyhľadávaciu lištu na vyhľadávanie syntézy BDO na GBL.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
157
Reaction score
49
Points
28
BDO vám zničí nervový systém, ak ho použijete ako bdo priamo. Urobí to tiež dosť rýchlo. Musíte ho previesť na GBL a potom na ghb. Ak vaše použitie na GBL je to oveľa slabšie, že ako. Napríklad ak je vaše použitie GBL 1ml dávka, bdo by sa blížilo k 2,5 ml.
 

Metribolone

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 14, 2023
Messages
38
Reaction score
21
Points
8
Ako BDO ničí nervový systém pri priamom použití?
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
218
Reaction score
224
Points
43
Po požití sa BDO rýchlo premieňa pečeňovým enzýmom alkoholdehydrogenázou na GHB. GHB pôsobí na receptory GABA_B v mozgu, ktoré sú inhibičnými receptormi, čo vedie k potlačeniu aktivity neurónov.

Opakované vystavenie vysokým hladinám GHB môže viesť k poškodeniu neurónov v dôsledku pretrvávajúceho potlačenia neuronálnej aktivity a potenciálnej excitotoxicity, keď hladina GHB klesne a systém sa obnoví. Okrem toho nadmerná stimulácia GABA_B receptorov a zodpovedajúca inhibícia uvoľňovania neurotransmiterov môže viesť k bunkovej smrti v citlivých oblastiach mozgu.

BDO môže spôsobiť hlbokú depresiu centrálneho nervového systému, čo vedie k príznakom, ako je ospalosť, závraty, zmätenosť a pri vyšších dávkach k útlmu dýchania, strate vedomia a dokonca ku kóme. Je to spôsobené inhibíciou neurotransmisie v kritických oblastiach mozgu zodpovedných za vzrušenie a autonómne funkcie.

Chronické užívanie BDO môže viesť k pretrvávajúcim pamäťovým a kognitívnym deficitom. GHB totiž ovplyvňuje hipokampus, oblasť mozgu kľúčovú pre tvorbu pamäte a kognitívne spracovanie.

Ak v krátkom čase
 

dvswhitehat

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 12, 2023
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
Používam BDO výlučne, denne už približne 3 roky. Abstinencia nie je zanedbateľná, ale zistil som, že v porovnaní s GHB sa oveľa ľahšie prekonáva. Pečeňovými enzýmami sa rýchlo metabolizuje na GHB - a tu je najväčšie varovanie okrem PRESNÉHO DÁVKOVANIA. NEPITE ALKOHOL pred užitím BDO ani hodnú chvíľu po ňom. Spôsob účinku spočíva v použití pečeňových enzýmov na dehydrogenázu zlúčeniny - ak vaše telo už používa dostatok pečeňových enzýmov, táto premena na GHB sa neuskutoční a vy ste práve zaviedli jed, ktorý sa nebude môcť metabolizovať - očakávajte, že sa budete mať zle a bude vám zle. Začne mrznúť pod 68 stupňov a drží tento chlad ako studený zábal. Nie je to super príjemná chuť a základná dávka pre niekoho bez tolerancie je okolo 2,5 ml. Nepredávkujte pod 2 hodiny a použite polovicu poslednej dávky. Hranica medzi bezvedomím a dobrým pocitom je len 0,5 až 1ml nad tým, čo by ste chceli užiť. S celkom solídnou toleranciou z rokov užívania je mimoriadne pravdepodobné, že prekročenie 3,5 ml v dávke spôsobí, že sa budem správať ako blázon, a moja priateľka nedokáže užiť nikdy 2,5 ml bez toho, aby pravidelne neprechádzala do odpadnutia.

Existujú metódy využívajúce hybridné kovové katalyzátory pri teplote 200-240 stupňov s mierou konverzie 97-99 na GBL. Pozrite si patenty.
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
218
Reaction score
224
Points
43
Ďakujeme, že ste sa podelili o svoje skúsenosti. Mám profesionálny záujem - zažili ste abstinenčný syndróm po takomto období používania? Ak áno, ako rýchlo sa objavil a ako sa prejavuje? Ak je to vhodnejšie, môžete odpovedať v súkromných správach.
 

blacky2340

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 28, 2023
Messages
37
Reaction score
27
Points
18
Vyskúšal som 1,4 bdo, dokonca v dávkach, ktoré by ma mali zabiť, ale nič som nezažil, úplne triezvy. Možno s tým malo niečo spoločné užívanie SSRI
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
218
Reaction score
224
Points
43
Je pravdepodobné, že vaša neurochémia má svoje špecifiká. Pridajte k tomu užívanie psychoaktívnych látok, ktoré menia už aj tak zmenený systém. Dostaneme sa do situácie, v ktorej priemerné dávky nebudú relevantné.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
157
Reaction score
49
Points
28
Nemám ani zďaleka také vedomosti ako väčšina z týchto ľudí a neviem prečo, ale GBL, na ktorý sa mení bdo pred ghb, je v podstate zničený pre toto konkrétne použitie aj osamelou kvapkou vody. ako príklad si vezmite džbán a dajte do neho injekciu gbl dajte pár kvapiek vody a bude to vyzerať, akoby v džbáne takmer niečo žilo, ale na pár sekúnd sa to zblázni, potom budete mať to, čo sme nazvali plochý gbl, s ktorým nemôžete nič robiť nenávidí vodu.
 
Top