Question Unde să vă înființați laboratorul?

Kanalratte556

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 13, 2023
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
Unde credeți că este un loc bun pentru a vă înființa laboratorul?
Am văzut recent un anunț de închiriere ieftină pentru un birou într-o clădire de birouri.
Credeți că este o idee bună să vă înființați laboratorul într-o clădire de birouri? Desigur, nu aș produce droguri în timp ce alții sunt acolo, dar aș produce noaptea sau când toți ceilalți oameni sunt plecați.
Ce părere aveți despre asta?
 

whatshappening

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 15, 2023
Messages
28
Reaction score
16
Points
3
Îl puteți instala oriunde, generatorii lucrează. Trebuie să vă confruntați cu un miros insuportabil.
 

Kanalratte556

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 13, 2023
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
Da, știu. Plănuiam să cumpăr growtents pentru cultivarea ierbii. care ar trebui să filtreze toate mirosurile care sunt produse de sinteză. Adică tuturor li s-ar părea ciudat dacă ai simți miros de alcool izopropilic sau aceton într-o clădire de birouri.
 

whatshappening

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 15, 2023
Messages
28
Reaction score
16
Points
3
IPA sau acetona ar trebui să fie ultima dintre preocupările dumneavoastră.
 

Kanalratte556

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 13, 2023
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
Este doar un exemplu. Nu voi alerga cu un kilogram de P2NP într-o clădire de birouri când sunt drogat cu cocaină și nu-l voi arăta tuturor. Nu aș fi atât de prost. Nici măcar nu consum droguri și aș produce doar atunci când toată lumea este plecată din clădire.
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
127
Reaction score
71
Points
28
Instalează-te acolo unde te simți confortabil, nimeni nu te va vedea vreodată, folosește doar ceea ce ai nevoie, pune-le deoparte după ce ai terminat, ai bun simț, oh da, și nu menționa niciodată drogurile, cu excepția cazului în care îți place structura unui mediu asemănător unei închisori sau să fii forțat să faci lucruri pentru poliție care, dacă cineva ar afla, probabil că nu te-ar găsi un prieten ideal

În concluzie, folosiți doar aparatura de care aveți nevoie, nimic mai mult, curățați și puneți deoparte pe măsură ce continuați, folosiți doar substanțele chimice de care aveți nevoie și numai în cantitățile necesare și apoi, în funcție de dacă vă place *****ul anal, spuneți oamenilor despre realizările voastre sau țineți-vă gura închisă
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
226
Reaction score
159
Points
43
Am fost oarecum dezamăgit să văd aici un link din celălalt fir de discuție referitor la locațiile laboratoarelor, ca și cum unul ar fi avut răspunsul final la toate, doar pentru a găsi acest lucru. Vă rog să nu luați acest lucru ca pe un atac personal, dar sper ca combinația mea de ton, sarcasm și perspectivă să convingă pe oricine este interesat. Ca răspuns la mesaje: Mă simt bine în dormitorul meu. Asta nu-l face un loc ideal pentru a instala un laborator. Probabil că este o idee proastă să ai un "laborator de droguri" instalat sau în funcțiune pe o proprietate închiriată, deoarece nu ești proprietarul și nu ești singura persoană care are o cheie, într-o unitate comercială? Ei bine, cred că este în regulă... atât timp cât este după orele de program și v-ați asigurat că vă simțiți confortabil. Da, de fapt, simte-te cu adevărat confortabil în timp ce-ți riști viața și libertatea. Poartă-ți pijamalele, simte-te ca acasă. Înțeleg că prin confortabil înțelegi, practic, doar încrederea de a opera în orice capacitate pe care o poți justifica ca fiind "sigură". Cu toate acestea, nu m-aș bucura deloc, deoarece acest lucru nu poate duce decât la complacere.
.
Ce se spune despre complaceri? (Am uitat, dar...) Nu vă amăgiți niciodată cu un fals sentiment de siguranță, dar nici nu vă încărunțiți părul făcându-vă griji din cauza asta: "Nu sunt drogat cu cocaină și alerg prin clădire mirosind a eter cu un kilogram de metilamină, vorbind cu toți cei care oricum nu sunt acolo, deci "totul e bine".'" Încercați să jucați rolul celui care spuneți că sunteți și a ceea ce ar trebui să faceți și încercați să nu păreți a fi un producător ilegal de droguri paranoic, nesigur și instabil, care încearcă, în mod suspect, să-și ascundă acțiunile. Tratați fiecare bucătar ca și cum judecătorul, juriul și călăul ar fi pe cale să vă facă un control de bunăstare imediat ce vă scoateți produsul brut, cu un spirit militarist de inițiativă. Începeți să descompuneți și să curățați înainte sau în timpul recristalizării, dacă este posibil, de exemplu.

Contrar credinței populare, închisorile și penitenciarele nu sunt pline de violatori și sau informatori homo*****uali. Cu siguranță, sunt mult mai mulți decât pot fi confirmați. Am avut plăcerea de a vizita câteva dintre aceste minunate instituții. Nu știu unde sau cum le place celorlalți să își ispășească pedeapsa, fiecare cu ale lui, eu aș prefera să nu fiu inclus în ecuație. Poate că Hollywood-ul este de vină pentru acest stereotip. Atât sodomia, cât și comunicarea/compromiterea cu autoritatea, la orice nivel, sunt de obicei universal și deschis evitate. Chiar și gardienilor de închisoare "OK" nu le plac turnătorii, după cum li se spune și gardienilor înșiși. Eu prefer să citesc și să fac exerciții fizice, dar și șahul este în regulă. Pierderea libertății ca urmare a faptului că ești prins făcând ceva ce nu ar trebui să faci vine cu teritoriul, deși nu trebuie să fie așa și ne străduim din răsputeri. La un moment dat, ar trebui să ne așteptăm la ea și să o planificăm, deși trebuie evitată, uneori cu costuri ridicate.

Sfatul meu: tăbăciți fundul celui mai mare în prima zi sau deveniți cățeaua cuiva..... erm, adică... Respectați-i pe toți, dar încercați să nu vă faceți prieteni. Nu te alătura niciunei găști. Rămâi cu "oamenii tăi". Nu paria și nu te droga. Păstrează-ți lucrurile pentru tine. Dacă ești un tip de treabă, îți vezi de treaba ta și știi când să renunți, nu ar trebui să ai de ce să-ți faci griji. Cel mai probabil, nimeni nu te va forța să faci ceva, polițist sau deținut, dacă nu ești invitat. Dacă credeți că veți încălca legea și că nimic nu va merge vreodată îngrozitor de rău, sunteți iluzoriu. Propriul tău sânge poate fi convins să te vândă pe râu, "pentru binele tău"... "Pentru a te împiedica să-ți faci rău ție sau altora." Într-adevăr, buzele libere scufundă corăbii.

În concluzie, așa cum îmi spuneau bătrânii, "dacă nu poți ispăși pedeapsa, atunci nu comite infracțiunea." Dacă vrei să faci un pas înainte, pregătește-te pentru consecințe și pentru a le face față, SINGUR. Îți promit că oamenii te vor asculta și vor spune "ce nasol", dar la sfârșitul zilei, nimănui nu-i va păsa cât de ghinionist a fost norocul tău și cum au decurs lucrurile. Albinele inteligente nu cumpără jante și autocolante pentru noul lor Escalade cu primul lor teanc de bani. Îi păstrează pentru o zi ploioasă, când au nevoie de un avocat și de cauțiune și toată lumea le-a întors spatele, fără surpriză. Îmi cer scuze pentru orice ofensă percepută. Nu intenționez nimic, doar să ajut. De asemenea, îmi pare rău pentru digresiunea extraordinară pe subiectul închisorii, cu toate acestea, nu am văzut prea multe sfaturi de la nimeni de pe acest forum cu o înțelegere reală sau experiență despre ce să faci atunci când viața devine SNAFU'd. Nu vom ajunge cu toții la linia de sosire întregi, sau chiar deloc. Statistic, mulți dintre noi se vor lovi de un zid la un moment dat pe acest drum. Sper să văd echipa BB zburând deasupra radarului. Vă doresc mult noroc și succes și multe bucătărese fructuoase! Îmi pare rău, de asemenea, pentru acest tom de un post.
--- Cu dragoste și respect. o7
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
127
Reaction score
71
Points
28
Nu sunt supărat pe tine, omule, tot ce spui este adevărat, există locuri în care poți pune unul, există modalități de a o face corect, dar vei fi prins sau omul de afaceri local te va f*** sau vei ajunge să lucrezi pentru ei acest lucru se întâmplă extorcare se va întâmpla de îndată ce veți obține popular mai ales dacă aveți o greu de găsit popular zilele tale vor fi numărate rapid, chiar dacă nu spui nimănui, iar oamenii care întreabă unde să pună un laborator ar trebui să primească răspunsul pe care l-am dat eu, după umila mea părere, nu este chiar răspunsul corect pentru toată lumea, dar cu siguranță este răspunsul corect pentru cineva care întreabă unde ar trebui să pun un laborator de droguri. S-ar putea argumenta că poate este doar curios, că face cercetări pentru o carte sau că vrea să pună un laborator de droguri acolo unde are mai mulți bani decât simțul. Credeți-mă, eu nu văd aceste lucruri pentru că îmi pasă de ființele umane reale și sunt sigur că nu încerc doar să ajut. Aș compara acest lucru cu oamenii care au mințit cu privire la dozele pe care le-au luat încercând să se laude spunând că a scris doze și cum totul a ieșit bine și nu m-am gândit niciodată că oamenii ar lua de fapt asta ca realitate și ar lua 250 mg de Etizolamm. Sunt stocate linii de compuși NBOMe Ei bine, mă simt rău oameni ca aceștia ajung în spital vorbesc cu polițiștii sfârșesc prin a avea lucruri interzise având comunitatea arata ca un grup de huligani f****** este responsabilitatea tuturor să nu încurajeze distrugerea unei comunități. Niciodată în viața mea nu m-am simțit mai bătrân decât atunci când am scris o declarație: "Îmi pasă de locul ăsta, pleacă de pe peluza mea".
 
Last edited:

Kanalratte556

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 13, 2023
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
Sfatul meu: tăbăciți fundul celui mai mare din prima zi sau deveniți cățeaua cuiva..... erm, adică... Respectați-i pe toți, dar încercați să nu vă faceți prieteni. Nu te alătura niciunei găști. Rămâi cu "oamenii tăi". Nu paria și nu te droga. Păstrează-ți lucrurile pentru tine. Dacă ești un tip de treabă, îți vezi de treaba ta și știi când să renunți, nu ar trebui să ai de ce să-ți faci griji. Cel mai probabil, nimeni nu te va forța să faci ceva, polițist sau deținut, dacă nu ești invitat. Dacă credeți că veți încălca legea și că nimic nu va merge vreodată îngrozitor de rău, sunteți iluzoriu. Propriul tău sânge poate fi convins să te vândă pe râu, "pentru binele tău"... "Pentru a te împiedica să-ți faci rău ție sau altora." Într-adevăr, buzele libere scufundă corăbii.


va face asta. STFU, ocupă-te de proprii tăi oameni și nu fi prost. comportă-te normal. am încheiat afacerea
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
127
Reaction score
71
Points
28
Și nu, mă simt ofensat de proiecția ta de a crede că știi ceva despre sfaturile de schimbare a vieții pe care le dai a fost o astfel de încredere este o audiere deranjantă dai sfaturi bazate pe absolut nimic din lumea reală nimic Aș putea fi oricine aș putea fi face totul, aș putea fi un program de chat, dar ceea ce nu fac este să încurajeze oamenii să facă lucruri stupide pe cea mai mare scară posibilă doar cred că despre ea om
 

Kanalratte556

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 13, 2023
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
Frate, sunt mai confuz decât am fost înainte. Cu cine naiba vorbești? Cu mine? Cu altcineva?
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
226
Reaction score
159
Points
43
Îmi pare rău că simți așa @testint - cred că vorbește cu mine @Kanalratte556
Cu toate acestea, nu cred că am făcut lucrurile de care mă acuzați. Cu siguranță nu intenționat. Recitiți ceea ce ați spus și "gândiți-vă la asta, omule
Intenționat nu am numit pe nimeni pe nume, sau din numele lor pentru care contează, așa că .. nu fi atât de sensibil, te rog. Suntem cu toții aici și comunicăm cu intenția de a ne ajuta și de a învăța unii de la alții (sper).

Un sfat care schimbă viața? Cu atâta încredere și -absolut- fără nicio legătură cu lumea reală ....anything.... ? Am încurajat pe cineva să facă lucruri stupide pe scară largă? Să mă gândesc la ce, mai exact? Sfatul meu a fost și este pur și simplu: nu este o idee inteligentă să te simți vreodată confortabil în timp ce faci infracțiuni - așa sunt de obicei prinși infractorii de altfel de succes. Nu vă asumați riscuri pentru care nu puteți face față consecințelor. Aveți bani economisiți în cazul respectivelor consecințe. Poate nu folosiți un loc public pentru fabricarea secretă de droguri. Încearcă să nu te apropii prea mult de așa-zișii sodomiți și sclavi ai poliției dacă ajungi la închisoare.

"Sfatul meu: tăbăciți fundul celui mai mare în prima zi, sau deveniți cățeaua cuiva..... erm, adică..." - a fost un mic umor pentru a încerca să dezarmeze orice ofensă percepută. @testint Sfatul tău pare să fie doar: "Alege o locație în care te simți confortabil și ține-ți gura închisă, cu excepția cazului în care îți place *****ul la închisoare". Iertați-mă că joc rolul "avocatului diavolului" în ceea ce privește punctele dvs. de vedere și că adaug cele două cenți ale mele la toată chestiunea. Nu ar trebui să presupunem niciodată că ceva este garantat ca fiind sigur sau că știm totul, asta este tot ce încerc să spun. Știu că nu știu totul, nu încerc să mă comport sau să par că aș ști. .... Știu totuși ceea ce știu. Nimeni nu-mi poate lua asta și o voi predica până la ultima suflare dacă va fi necesar.

Ia ceea ce am spus pentru ceea ce merită, prietene. Care nu ar trebui să valoreze nimic. La urma urmei, sunt cu siguranță un nimeni, de pe internet, care inventează lucruri din mers, aș putea fi chiar AI. Așa că nu trebuie să te simți ofensat. Acest lucru nu a fost intenționat ca un atac sau un argument, ci doar sugestii și critici. În orice caz, faceți ce vreți. Mă refeream mai ales la ideea de a-ți asuma riscuri și de a fi pregătit pentru consecințe ... doar FII RESPONSABIL pentru acțiunile tale, cel mai important, față de tine însuți.

În ceea ce privește "absolut ...nimic din lumea reală ...NIMIC", în lipsa unui cuvânt mai bun. Am menționat că am fost de fapt în aceste locuri, de mai mult de câteva ori, în câteva locații, pentru perioade lungi. După cum am spus, nu toți vizitatorii sfârșesc prin a fi șobolani cu fundul moale. Este un lucru care se întâmplă, dar, de asemenea, nu este greu să eviți toată această mizerie dacă vrei să o eviți. Nu aș încerca să spun nimănui cum să-și trăiască viața, în închisoare sau în afara ei, cred că sfatul meu despre cum să-ți ispășești pedeapsa (dacă trebuie) fără toate prostiile suplimentare este un bun punct de plecare pentru oricine încearcă să facă exact asta. Nu lăsați ceea ce am spus să vă rețină pe niciunul dintre voi de la glorie. Fă-o, omule. Fiți tot ce puteți fi. Fiți în siguranță <3
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
127
Reaction score
71
Points
28
Mulțumesc, aveam nevoie de faptul că într-adevăr, după ce am făcut lucruri și știind cât de departe este lucrul real, în lipsa unui trem mai bun, de rahatul din viața reală pe care l-am experimentat, mă face un pic jaded 8 ar trebui să se oprească și să-și amintească că totul nu este ca ceea ce am experimentat, vă mulțumesc pentru răspunsul dvs.
 
Top