De unde pot cumpăra cloroform 95%? Mă poate ajuta cineva?

Nokken

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 18, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
în țara mea este interzisă și este greu de accesat, vreau ceva mai "ușor"...
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,812
Points
113
Deals
1
Bună ziua. Dacă este interzisă și nu o puteți cumpăra, ați putea să o sintetizați. În ce scop aveți nevoie de ea? Întreb pentru că unele sinteze permit înlocuirea acestui solvent.
 

Nokken

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 18, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Bună, voi amesteca cloroformul cu eterul etilic pentru a face un medicament numit "lance" sau "loló" în regiunea mea Nu știu cum se numește în regiunea ta, dar este foarte popular...
 

PewPew411

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 16, 2022
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
Îl puteți face singur din înălbitor și acetonă foarte ușor, doar că nu este foarte rentabil. există o mulțime de videoclipuri și informații pe youtube și altele asemenea
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
417
Points
63
Vă referiți la hidratul de cloral?
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93
Este disponibilă la unele companii chimice oficiale, dacă aveți o companie fantomă care poate achiziționa această substanță de la astfel de companii oficiale, sunteți gata de plecare.

În plus, aș lua în considerare contactarea utilizatorului Constantylious777 de pe forum, poate că el a obținut-o.
De asemenea, ar fi bine să verifici unul dintre următoarele webshop-uri din clearweb, ai putea să îi contactezi și pe ei și să le ceri, există șanse să o aibă sau să o poată organiza:

2bromo4
Chimie organică Polonia
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93
Spre deosebire de alți comercianți cu amănuntul de produse chimice, n203 este destul de permisiv în ceea ce privește acordurile cu utilizatorii finali.

Uneori solicită doar un număr de TVA, fără declarație.

Am fost în contact cu ei pentru a verifica din nou cu privire la acest lucru și oferindu-le un număr de TVA în cadrul comenzii pare să fie suficient
 

RA!NER

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 20, 2022
Messages
14
Reaction score
1
Points
1
vă trimit sinteza cu poze prin dm
 
Top