vânător de tulpini... în căutare de semințe sau clone? uriașă vânătoare de fenomene

tablet press

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 3, 2023
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
nu cineva de la au fost vreodată vrea să mă ajute să caut unele semințe unice de canabis ill fi în căutarea peste tot în lume pentru a vâna și de a crea noi pete să începem să aruncăm comentarii acolo pe ceea ce toată lumea are sau poate obține doar trăsături bune dorite ..lets start messaging... bine vă faceți griji cu privire la compensare sau donații din urmă $$ CE SEMINȚE sau clone ai sau BUDDY ta?
Eu am
Runtz, alb, negru, albastru, roz
Oreo Fritz
Black-cherry gelato
gellato41
gellato bubblegum
lapte ceral
rs11
lapte de pirați
20 plus mai mult!!!
Îmi plac doar tulpinile purpurii, dar pot întotdeauna să încrucișez plantele împreună pentru a face o versiune purpurie, așa că vă rog ce aveți în grădina voastră din Eden? miros, culoare, gust, conținut de cristale, aspect, orice detaliu impresionant dorit!!!! Să echipa împreună ca o comunitate și oricine care ajută cu noul meu proiect va primi credit pentru ceea ce genetice vreodată face aruncați procesul de eliminare imagini și actualizări vor fi furnizate acest lucru este un experiment de vânătoare 10,000 pheno așa că hai să unele semințe bune sau clone la acest forum ... WHAT you GOT și un site este în curs de creare în cazul în care acest lucru ia off mulțumesc Breaking Bad pentru discuții deschise și ajuta la răspândirea medicina în întreaga lume
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,404
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Mi s-au oferit 30-40 de tulpini săptămâna aceasta. Căutați ceva în mod special? Marijuana recreațională este legală acolo unde mă aflu eu, așa că toată lumea și fratele ei sunt geneticieni amatori. Nu este o știință rachetă, încrucișează două soiuri care îți plac, cultivă o grămadă de semințe, clonează fenomenul tău preferat și bucură-te de vigoarea hibridului tău 💩
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
226
Reaction score
159
Points
43
Mi-ar prinde bine niște semințe dacă are cineva ceva în plus. Nu-mi pasă ce fel de semințe sunt.

Am început cu niște semințe care îmi rămăseseră de la un sac de midgrade înainte de ultima mea licitație. Am lăsat masculii să-și facă treaba în primul sezon și m-am ales cu 1 lb de semințe.
În sezonul următor mi-am făcut treaba, am ucis masculii, cu excepția unuia pe care l-am lipit de una dintre fetele mai sănătoase și mai "ciudate", inseminându-le artificial, dacă vreți. Am obținut o cantitate mică de semințe pe care intenționam să le reproduc în continuare și să încep să încorporez alte soiuri. Nu am 100 de dolari pentru un pachet de 10 semințe, nici acum, nici vreodată, sincer să fiu. Nu-mi pasă cât de "speciale" sunt semințele...
Cred că genetica oferă mai mult sau mai puțin niște atribute de *****ire și sănătate bune, dar marchează și unde este plafonul în ceea ce privește calitatea. Semințele de rahat nu vor fi decât atât de bune, indiferent cât de verde este degetul tău mare, la fel, cele mai bune semințe nu sunt decât atât de bune în mâinile unui cultivator de rahat.

Acestea sunt semințele de calitate medie. Cantitatea depinde de abilitățile tale de cultivare/formare, este nevoie de câteva cultivări pentru a ajunge la o știință. Din punct de vedere al calității, cred că aș fi putut face mult mai mult. Acest lucru a fost la partenerul meu la casa ori. Am fost foarte hotărât să vin la fiecare două săptămâni după serviciu să le tai și să le hrănesc cu mâncare bogată în potasiu, dar ea a insistat că se va ocupa de asta. Bineînțeles, nu era nici pe jumătate la fel de motivată ca mine și a renunțat. Nu este cel mai rău sensibil pe care l-am avut vreodată, dar, așa cum am spus, nimic special.

Sunt interesat și de spori, semințe de mac, rahat... Voi cultiva orice dacă mă lăsați (și chiar dacă nu mă lăsați) ... ;]
 

Attachments

  • WV8UKYne6o.jpg
    WV8UKYne6o.jpg
    2 MB · Views: 22
  • GxFi9zwO8T.jpg
    GxFi9zwO8T.jpg
    4 MB · Views: 17
Top