Câteva întrebări despre amfetamine și metamfetamine

Re186

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2023
Messages
52
Reaction score
39
Points
18
Am câteva întrebări la care trebuie să mi se răspundă și, în schimb, voi publica gratuit câteva date importante despre amfetamine și precursorii lor care lipsesc de pe acest site după finalizarea următorului test.

1.Cristalele de clorhidrat de D-amfetamină pot fi vândute și fumate ca Ice? (Ice se referă la cristalele de clorhidrat de D-amfetamină. în cazul în care nu există o mare diferență de funcție între ele, am de gând să declar direct că cristalele de clorhidrat de D-amfetamină sunt cristale de clorhidrat de D-amfetamină).

2.Concentrațiile / mirosurile de fum ale cristalelor de clorhidrat de D-amfetamină și ale cristalelor de clorhidrat de D-metamfetamină care ard și se atomizează sunt consecvente?

3.Din anumite motive, nu pot să fumez metamfetamină pe cont propriu, dar poate cineva să-mi spună exact cum ar trebui să miroasă metamfetamina? Am mirosit pulbere pură de clorhidrat de amfetamină și miroase ca un miros de dafin sau afine combinat cu un miros de sevă de plante ierboase. Când este încălzită și atomizată, miroase un pic ciudat, dar nota sa de după mă face să simt că înțeleg de ce ICE se numește "porc". Este corect acest miros?

4.Știu că D-amfetamina este mai puțin eficientă decât D-metamfetamina la aceeași doză, dar cu cât este mai slabă decât D-metamfetamina? De exemplu, este echivalentă cu 75% sau 70% din D-metamfetamină la aceeași doză?Va exista o diferență semnificativă în experiența subiectivă personală în cazul inhalării prin atomizare încălzită?

5.Având în vedere că ICE-ul vândut pe piață nu este de fapt D-metamfetamină pură, dealerii amestecă unii "excipienți" pentru a crește greutatea și a spori profiturile. Acest lucru face ca efectul ICE disponibil pe piață să fie inferior D-metamfetaminei pure la aceeași doză. deci cred că acest lucru ar trebui să fie suficient pentru a compensa diferența de potență dintre D-metamfetamină și D-amfetamină. Chiar dacă susțin că D-amfetamina este ICE, aceasta nu va cauza probleme post-vânzare. Este fezabilă această idee?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,402
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
1. Nu
2. A se vedea 1
3. 4. 5. A se vedea 1
 
Top