trimiteți colete în cel mai anonim mod

robinhud

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 27, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Care ar fi modalitatea de a trimite colete într-un mod cât mai anonim?

Este necesar ca o persoană să își dea identitatea pentru a trimite pachetul?

Trimiterea unei scrisori mici cu o adresă de retur poate fi foarte anonimă, dar un pachet care poate fi urmărit?

Dacă trebuie să trimiteți un pachet cu substanțe ilegale, ce măsuri ați lua?
 

Pharmacist487

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 27, 2023
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Acest lucru depinde de facilitatea pe care o veți utiliza pentru a trimite coletul. Unele utilizează servicii care oferă transport discret . Și pentru informații care depinde de agenție sau ceva ei toți au diferite mijloace de abordare
 

robinhud

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 27, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Care sunt companiile cele mai discrete?

Ce pot face pentru a-mi proteja identitatea cât mai mult posibil?
 

archae

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2022
Messages
77
Reaction score
66
Points
18
Folosiți mănuși și asigurați-vă că nu lăsați fire de păr atunci când manipulați produsul sau ambalajul.
Pentru majoritatea substanțelor, cel mai bine este să le sigilați într-o pungă sub vid și apoi să spălați exteriorul pungii cu alcool pentru a elimina orice miros.
Atunci când plătiți pentru coletele urmărite, folosiți numerar. Încercați să utilizați oficiile poștale care nu se află în imediata vecinătate a locului în care locuiți. Verificați întotdeauna starea coletului dvs. utilizând tor sau un VPN, niciodată direct cu propria adresă IP.

Majoritatea persoanelor care fac acest lucru folosesc doar serviciile poștale naționale, iar pentru majoritatea aplicațiilor acest lucru va fi suficient.
 

chimik

Don't buy from me
New Member
Joined
May 8, 2023
Messages
1
Reaction score
2
Points
1
Nu verificați niciodată starea unui colet cu TOR. Serviciul poștal este foarte controlat în aproape orice țară, astfel încât un dude care verifică starea unui pachet cu tor va ridica suspiciuni. VPN-ul este mai sigur, deoarece este folosit mai frecvent.

Dacă doriți să fiți în siguranță, utilizați un VPN pentru a vă conecta la un proxy la distanță. Un proxy pentru a verifica un pachet. Și ar trebui să vă amintiți sau să notați ce proxy ați folosit pentru ce pachet și să nu greșiți niciodată.
 

blosuetoday

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 28, 2022
Messages
44
Reaction score
32
Points
18
Utilizarea TOR sau doar VPN vă poate semnala pachetul. Site-urile web pot vedea când utilizați VPN sau un alt IP suspect dintr-o țară aleatorie. Cel mai bine este să nu verificați niciodată urmărirea decât dacă este necesar.

Sigiliu în vid, presă hidraulică dacă doriți ca o cantitate mare de substanță să încapă într-un colet mic. Pachet mic = mai puțin suspect. Pungi de aluminiu mylar.
 

FuFuct

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 3, 2023
Messages
3
Reaction score
3
Points
1
Este mult mai sigur să primești un pachet decât să îl trimiți?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,402
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Cu siguranță nu în Statele Unite. Probabil că nu au bănuit niciodată ce era pachetul înainte de a-l primi. Dacă a fost descoperit, pericolul constă în recuperarea acestuia. Capacitatea și efortul expeditorului sunt primordiale pentru libertatea destinatarului.
 

FuFuct

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 3, 2023
Messages
3
Reaction score
3
Points
1
Nu am mai făcut-o înainte. Locuiesc în UE. Doresc să cumpăr pentru uz personal.

Cum să utilizați adresa / numele fals și să primiți un pachet în același timp? Sunt cel mai curios despre asta.
 

blosuetoday

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 28, 2022
Messages
44
Reaction score
32
Points
18
Le puteți face pe amândouă cu maximă *****ualitate, fără nicio șansă de a fi prins vreodată.
 

FuFuct

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 3, 2023
Messages
3
Reaction score
3
Points
1
Sunt interesat să cumpăr o cantitate mică pentru uz personal. Nu am mai făcut-o până acum. Locuiesc în UE.

Cum să folosesc o adresă/un nume fals și să primesc un pachet în același timp? Sunt foarte curios în legătură cu asta.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,402
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
O trimiteți la casa goală de peste drum. O trimiteți cuiva care nu vă cunoaște numele. Pentru gustul meu personal însă, eu mă culc doar cu oameni deștepți și facem un plan pentru a o deghiza. Cumpăr eticheta, îi trimit PDF-ul să o tipărească, o fac să pară o mostră comercială sau ceva benign și o trag prin ea.
Prietenii proști te vor face să fii arestat. Nu vă faceți niciunul.
După ce descărcați PDF-ul, îl puteți deschide în MS paint sau alt program și faceți adresa de retur un nume de firmă. doar nu-l scalați sau nu atingeți codul de bare
 
Last edited:

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
363
Reaction score
684
Points
93
Deals
65
Eu nici măcar nu m-aș juca cu PDF-ul.
Ați putea pur și simplu să-l achiziționați oficial online de la o companie de transport la alegere. Folosiți un cont bancar furat/falsificat/cracked pentru a achiziționa timbrele anonime...
 

V€ctor Company

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 19, 2023
Messages
25
Reaction score
7
Points
3
Dacă imprim o etichetă de pe site-ul de curierat de pe rețeaua tor în timp ce sunt pe cozi, este garantat că pachetul meu va fi confiscat atunci când eu/lucrătorii mei îl trimit? Intenționez să-mi tipăresc toate etichetele online, să port mănuși atunci când manipulez pachetele și să las pachetele într-o cutie poștală, mai degrabă decât să mă duc la oficiul poștal, să tipăresc eticheta acolo și să înmânez pachetele prin ghișeu, astfel încât să putem sta departe de camerele de supraveghere.
 

LiveviL

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 21, 2024
Messages
8
Reaction score
8
Points
1
Oricine are idei bune pentru o adresă de livrare pentru comenzi mai mari pe dark net, ținând cont de faptul că nu o pot monitoriza și nu pot verifica în fiecare zi și sunt conștient de faptul că ar putea fi sub supraveghere la un moment dat. Mă gândeam la case abandonate sau ferme rurale care nu sunt ocupate și care sunt de vânzare. Am nevoie de o adresă de livrare solidă ASAP
 

V€ctor Company

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 19, 2023
Messages
25
Reaction score
7
Points
3
Nu folosiți case abandonate pentru că poștașul le va observa și le va raporta. Fermele rurale sună mai bine atâta timp cât au o adresă, dar nu pot părea degradate sau abandonate pentru că poștașul le va raporta din nou. Cel mai bun lucru de făcut este să folosiți o adresă de livrare și să vă configurați opsec-ul cumpărătorilor pentru a fi perfect, astfel încât să le fie greu să dovedească că ați comandat drogurile, apoi, ori de câte ori există o captură, găsiți alta.
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
Îmi place conversația. Alte idei? Alte povești despre ce să NU faceți?
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
529
Reaction score
246
Points
43
Voi adăuga doar la ceea ce s-a spus deja. O momeală bună în pachet este bună. Nu doar pentru LE, ci și dacă altcineva vă vede deschizându-l. Am văzut chestii în setul de creioane al copiilor care s-au întors la școală. Pachetul a fost într-o cutie de creioane și resigilate în ambalajul original. I-am văzut făcând un lucru similar cu carcasele telefoanelor mobile. Depinde de cât de mare este lucrul pe care îl mutați. Magazinul Dollar este un loc minunat pentru a găsi momeli. Bineînțeles, sigilate în vid. Asigurați-vă că nimic nu zdrăngăne care nu ar trebui.

Am văzut în trecut servicii care vă permit să cumpărați etichete cu criptografie
 

kamikaze3030

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇷
Joined
May 22, 2023
Messages
42
Reaction score
30
Points
18
din ce țară veți livra?
 
Top