Question Recipient cu echipamente de bază și materiale ușor de obținut

Ayosquzuz

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Oct 6, 2024
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Deci, ceea ce caut este o rețetă de bază de meth pe care o pot face folosind ingridiente ușor de obținut și unele echipamente de laborator, cum ar fi balonul de reacție, balonul de fierbere etc. Sunt încă destul de nou la acest lucru și am urmat o rețetă simplă, dar acum vreau să schimb lucrurile un pic în timp ce studiez chimia pentru a avea o mai bună înțelegere a acestui subiect și potențial să vin cu propria mea metodă de sinteză. Și ar fi frumos dacă ați pune un ingridient, echipament și o listă pas cu pas.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,472
Solutions
4
Reaction score
1,002
Points
113
Deals
1
Există un forum pe acest forum numit "cele mai simple rețete", derulați în jos până îl vedeți și începeți de acolo. Știu 40 de căi de obținere a metamfetaminei. Nu vei veni cu propria ta metodă de sinteză".
Te rog, folosește naibii motorul de căutare. De asemenea, citiți regulile în partea de jos a fiecărei pagini, unde scrie "REGULI", sunteți al treilea tip din această săptămână care se înscrie și cere să fie hrănit cu biberonul imediat, înainte chiar de a citi regulile.
Ei vor o metodă ușoară de a face droguri uimitoare cu lucruri pe care le puteți obține de la WALMART. Dacă ar fi fost ușor să faci droguri, am fi fost inundați de droguri.
 
Top