Question Calitatea în detrimentul cantității

HHH

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 21, 2024
Messages
21
Reaction score
8
Points
3
Ar trebui să-mi vând amfetamina la fel de pură pentru că este scumpă sau ar trebui să o vând mai puțin purificată, dar mai ieftină?

HHH
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
89
Reaction score
72
Points
18
Deals
18
Se pare că fiecare domeniu este diferit, sau cel puțin fiecare utilizator în funcție de substanță. Prefer întotdeauna să plătesc pentru calitate și să vând doar calitate în loc de produse de calitate inferioară care pot fi mai ieftine. De exemplu, aș prefera să plătesc 25 de dolari pentru o oxy reală decât 8 dolari pentru una presată. Totuși, nu toată lumea gândește așa
 
  • Like
Reactions: HHH

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
529
Reaction score
246
Points
43
Vindeți către un revânzător sau către un consumator? Cred că o mulțime de clienți ar prefera pur. Pun pariu că și revânzătorilor le-ar plăcea și pot tăia dacă doresc
 

HHH

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 21, 2024
Messages
21
Reaction score
8
Points
3
Câțiva clienți și un angrosist
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
89
Reaction score
72
Points
18
Deals
18
Am un client care cumpără un produs pe care îl primesc în fiecare lună și care, atunci când îl primesc, este cât se poate de pur, iar el va plăti bani grei pentru tot, știind că plătește prea mult pentru că nu poate obține aceeași puritate în altă parte. De acord, tipul are bani și aceștia sunt cei mai buni clienți. Dacă poți găsi unul dintre acești tipi cu un cont gras și căruia îi place produsul tău, îl poți scumpi oricum dorești dacă nu îl poate obține la fel de bun în altă parte și va plăti. Exemplul perfect sunt analgezicele din unele orașe mici în care nu există ofertă și cererea este mare, chiar și cel mai sărac dependent va plăti aproape 2 $ pe mg doar pentru că nu le poate obține de oriunde. Zonele rurale au bani mulți dacă cunoști oamenii potriviți
 

FENTAMAS

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 2, 2024
Messages
84
Reaction score
66
Points
18
Ar trebui să o faceți cât mai pură posibil și să încercați de fiecare dată să îi creșteți puritatea.
Considerați că este o investiție în abilitățile dumneavoastră, la început vă va lua mai mult timp, dar mai târziu vă veți da seama că producerea de sare pură de 99%+ nu necesită prea mulți bani sau timp suplimentar.
Buna practică de fabricație (GMP) este strategia optimă pe termen lung pentru a câștiga bani, reputație și karma bună.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
226
Reaction score
159
Points
43
Întotdeauna. Întotdeauna. Calitatea mai presus de cantitate.
Singurul produs care ar trebui (și trebuie) să fie tăiat este fentanilul [brut] - sau un alt opiat sau tranchilizant extrem de puternic. Orice substanță în care produsul brut ar putea ucide consumatorul mediu.
De fapt, vă înșelați doar pe voi înșivă încercând să faceți bani în plus. Bine, faci 20 de dolari în plus din unele vânzări și/sau întinzi fiecare gram cu o zecime sau două. Nu va dura mult timp, iar dacă va dura, probabil că profiți de cineva care este disperat, iar asta va crea resentimente - de tipul celor pe care nu le vezi venind. Imediat ce următorul tip care vine cu ceva mai bun, îți va lua afacerea. Dacă se întâmplă acest lucru, ar fi bine să speri că rivalul tău ratează o livrare și clientul nu vrea să aștepte. În acest fel, puteți obține un alt joc pentru a le oferi un produs brut și pentru a vă construi reputația și clientela înapoi.

Vorbind din experiență, de obicei, un dependent este destul de loial celui mai bun dealer al său, vrea să încerce să îl țină în siguranță și secret, astfel încât să nu i se întâmple nimic rău. Atunci când rahatul lovește ventilatorul, oamenii sunt probabil mai predispuși să renunțe la dealerul lor de rezervă cu produse de doi bani decât la cel bun - fie pentru a-l turna, fie pentru a-l jefui... orice. Tipul cu produsul de rahat probabil că nu este primul invitat la petrecere... "Da, hei toată lumea, acesta este tipul cu amfetamina care abia face ceva și are gust de paracetamol." ... Ei vor spune, "sună-l pe celălalt tip... Prefer să plătesc cei 20 de dolari în plus".

o7
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
529
Reaction score
246
Points
43
Cred că acesta este probabil cel mai bun sfat privind păstrarea purității
 

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
79
Reaction score
52
Points
18
Vindeți-o la un preț puțin mai mare și câștigați clienți fideli, atunci când sunteți un dealer de încredere cu produse pure toată lumea vă va respecta și va conta pe dumneavoastră, produsele tăiate sunt produse tăiate, produsele pure sunt produse pure. Sfârșitul poveștii
Potent pur ridicat = mai mulți clienți fideli
Concentrație medie = mai puțini clienți și puțini sau deloc clienți obișnuiți
În opinia mea, clienții obișnuiți sunt cel mai important lucru în comerțul stradal.
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
130
Reaction score
95
Points
28
Niciodată nu am înțeles produsul de tăiere, experiențe diferite, vieți diferite, poate și eu sunt doar în afara de contact. Dar pentru mine regula de aur este într-adevăr un produs superior. Nu vreau să fiu în căutarea clienților, vreau ca ei să mă caute pe mine pentru că rahatul meu este atât de bun, mi se pare o chestie fără creier...
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
74
Reaction score
63
Points
18
De asemenea, distribuirea unui produs de calitate ajută la eliminarea actorilor lipsiți de scrupule, ceea ce este în beneficiul tuturor.
 
Top