Protonitazene, metonitazene și N-desetilizotonitazene

Chuan

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 3, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Am găsit un furnizor online bun pentru toate aceste 3 substanțe chimice și primesc gratuit 3-4 mostre de la câțiva dintre ei, ceea ce este o nebunie să mă gândesc.

Poate cineva să împărtășească informații astfel încât să nu ajung ODing, vreau doar să știu cel mai bun mod posibil de a doza aceste chimms din când în când. Sunt pe Suboxone 8 la 16mg pe zi. Sunt sigur că va ajuta puțin în ceea ce privește faptul că acestea sunt puternice, pentru a contracara un fel de acțiune. Știu că aceste întrebări sunt puse de multe ori, dar răspunsurile variază.

Am de gând să fac un fel de soluție și apoi să o sforăi și, eventual, să încerc să IV un pic din soluție.

Orice idei sunt binevenite sau cuvinte de înțelepciune din partea comunității.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,403
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Q0RUBxeMNS
Q0RUBxeMNS
Q0RUBxeMNS
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,403
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Astfel, ec50 reprezintă 50 % din potențialul agonist complet. Puteți compara cu Fenton/ morfină, să faceți o fracție și apoi să o convertiți într-o zecimală și să folosiți această cifră ca multiplicator al unei doze de fentanil pe care ați lua-o și să obțineți o concluzie aproximativă
 

Brain

Expert Pharmacologist
Joined
Jul 6, 2021
Messages
256
Reaction score
279
Points
63
Bună ziua!
Vă rugăm să scrieți în mod specific numele substanțelor psihoactive pe care doriți să le utilizați, precum și modul exact în care doriți să le utilizați.
Sunt bucuros să vorbesc despre dozele sigure și să explic totul
 

lilred1227

Don't buy from me
Member
Joined
Nov 15, 2023
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Chiar am nevoie să găsesc un furnizor excelent care este consecvent și nu o înșelătorie, vă rog dm mine
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,403
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Cred că aceste substanțe chimice nu pot fi cumpărate, vândute sau comercializate pe acest site. Asta m-ar face să mă gândesc mai mult decât de două ori înainte de a mă juca cu ele. Mama, soția și copiii tăi vor fi foarte triști când vei muri.
 
View previous replies…

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
200
Reaction score
66
Points
28
Știți când a avut loc această interdicție? Pentru că sunt 99% sigur că am văzut vânzători pe aici oferindu-l înainte, sau alte zone. S-ar putea să se fi schimbat de când m-am uitat ultima dată, totuși.
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
200
Reaction score
66
Points
28
Da. Este oferit cel puțin de Precursor-supplier pe pagina de vânzători de produse chimice.
 

Cranston

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
76
Reaction score
45
Points
18
Interzicerea este calea corectă?
Pericolul vine în primul rând de la utilizator, nu de la substanță.
 

Marc-BenzoScam

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 1, 2023
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Bună ziua, știe cineva de aici ce folosesc presarii pentru a-și face M30-urile fumabile? Este unul dintre zene?
 

Cranston

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
76
Reaction score
45
Points
18
Doar o idee: dacă nu aveți nicio idee despre cum să vă dozați medicamentele, de exemplu prin prepararea unei soluții, nu puteți începe cu astfel de substanțe.
 
Top