Question Surse de presă Pill?

Danny_Vaas

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 17, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Aceasta este prima mea postare pe acest forum, astfel încât orice ajutor este apreciat! Are cineva surse de încredere pentru presele de pastile fie tdp5, fie zp9? Într-adevăr lupta pentru a găsi o sursă. Am auzit că LFA le are, dar nu am încredere în asta pentru că știu că vă dau informațiile. Apreciez orice ajutor!
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
446
Reaction score
681
Points
93
Am cumpărat o presă pentru tablete similară în China. Vă pot ajuta cu furnizorul, scrieți-mi un mesaj direct.
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
280
Reaction score
112
Points
43
Care este cea mai de bază presă, care îndeplinește o cerință de control al dozei cu o marjă de eroare de cel mult 5 mg?
5 mg este destul de rezonabil, cred?
 

xoxoxoxo

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 11, 2023
Messages
25
Reaction score
16
Points
3
zp9 este cel mai bun
 

Danny_Vaas

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 17, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Da, asta pare să fie unanimitatea. Am folosit pentru a vedea o mulțime de ei pe alibaba și alte locuri până când au crăpat în jos.
 

johnnyppp

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Oct 17, 2023
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Puteți găsi în Alibaba fără probleme. zp5 heavy duty pentru decât suficient, ușor pentru manipulare, schimbare turnare.
 

1019er

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
88
Reaction score
47
Points
18
Încercați ebay kleinanzeigen, uneori oamenii vând acolo prese folosite.
Pentru o scară mică, puteți, de asemenea, să vă construiți una singur.
 

alpino

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Oct 17, 2023
Messages
83
Reaction score
93
Points
18
Deals
17
Puteți găsi pe Madeinchina pentru 44 $ , scrie "instrument de perforare a pastilelor ", dacă doriți electric ar fi mai bine să căutați în altă parte, deoarece puteți fi de interes pentru autorități dacă comandați așa ceva , și ar fi bine să spuneți vânzătorului să scrie altceva în descrierea pachetului, nu se știe niciodată :) sigur mai întâi
 
Top